Głównym Jabłko rocznica prostu brakowało

Jakby pogrążając ceny akcji, spowolnienie wzrostu zysków, a nieszczęścia placówek serwisowych w Chinach nie było dość, Apple nie udostępniła nowy produkt od października, kiedy to ukazał się iPad Mini.

W trzech z ostatnich czterech lat, Apple uznał podpis nowego produktu wydarzenie w marcu, ale nie w tym roku. Gdyby spółka czekać aż do czerwca, kiedy to zazwyczaj prezentuje nowe gadżety na swojej dorocznej konferencji dla programistów, to zaznaczyć na osiem miesięcy lukę w głównych wydaniach najdłuższy Jabłko czekac zadał na swoich klientów w 13 lat.
Apple (AAPL) cykl wprowadzania produktu na rynek w ostatnich latach stosował podobną metronom precyzji. Wrzesień wyróżniona wydarzenia do promowania produktów i usług, w tym muzycznych iPod i iTunes. Października został zarezerwowany dla uaktualnień do podłoża skalnego linii komputerów Macintosh. Wydarzenie marca odnotowano Grab-worek wersji produktów, od nowego iPod Shuffle w 2009 roku znacznie poprawiła się do iPada 2 w 2011 i “nowego” iPad w 2012 roku. (W 2010 roku, ostatnim, Apple nie trzymać zdarzenie w marcu, zaprezentowała pierwszy iPad w styczniu i przeprojektowany 4 iPhone w czerwcu.) W roku Apple ogłosił główne produkty na targach Macworld. Ale zatrzymał opisów indeksowych na niezależnie wyprodukowany zdarzenie po 2009 r., dzięki czemu jego Anonse marca wszystkie ważniejsze.
Ten rok, marzec przyszedł i odszedł bez peep z Cupertino, co powoduje niepokój wśród zapalonych obserwatorów firmy Apple. “To była niespodzianka. Spodziewaliśmy się ich do zrobienia czegoś marcu jak to zazwyczaj zrobić”, mówi analityk Gene Munster z Piper Jaffray. “Nie spodziewaliśmy się mnóstwo fajerwerków, ale fakt, że nie było tam stopniowo rozczarowujące.” Analitycy spekulują, że Apple wypuści zaktualizowaną minivan iPad z wyświetlaczem siatkówki i usługi subskrypcji muzyki. Podobno serwis iRadio wystarczyło do krateru zasobu internetowego radia Pandora dostawcy (P), ale Apple nie wydała go.
WIĘCEJ: Każda “jedna rzecz” nigdy
Długi odcinek między iPad zapowiedzi październikowej mini i czerwcowej konferencji Worldwide Developers wywiera presję na Apple hit homerun tego lata. Oprócz aktualizacji iPad mini i usługi subskrypcji muzyki, analityk Munster oczekuje iPhone 5S w czerwcu, a także nowy App Store dla Apple TV. App Store będzie znaczący, ponieważ byłoby to najprawdopodobniej sygnał, że telewizor Apple – rzeczywista telewizor w przeciwieństwie do dekodera zwanego Apple TV – może być na drodze do uwolnienia grudnia, mówi. “Oni prawdopodobnie ma do trzech z czterech osób (nowe produkty), aby można uznać prawdziwy szanowany wydarzeniem czerwca,” mówi Munster.
Apple nie odpowiada na wnioski o komentarzu.
Szklanka może być do połowy pełna dla Apple, oczywiście, z długiej przerwie presaging wybuch aktywności. Munster oczekuje wiele od Apple Anonse się zwiększenia tempa cykli uaktualnienie produktu stają się krótsze. Analitycy są również przewidywania Apple zegarek (iWatch?) I znacznie tańsza wersja iPhone wyjdzie w przyszłym roku.
Nawet tak, Apple tradycyjnie przeglądali te ważne wydarzenia, jak ważne etapy przejściowe w spółki planu długoterminowego. Osiem miesięcy cisza nasuwa się pytanie: Co było do firmy Apple?

Leave a Reply