Future “kapsułka” kolei dużych prędkości: New York w Pekinie dwa godzina

Wcześnie rano w pociągu z Pekinu, Chiny, po wyjściu z dalekiej Ameryki w Nowym Jorku, aby pójść do pracy, że wieczorem można wrócić do Pekinu, który już wkrótce będzie w przyszłości, jest całkowicie możliwe do zrobienia. Amerykańska firma rozwija rurociąg podciśnieniowy system transportu, po zakończeniu Pekinie do Nowego Jorku tylko przez dwie godziny, ale na całym świecie jest tylko sześć godzin.
Szaleniec Technologia zaproponowana “super szybkich kolei” koncepcji
“Ewakuowano Transportu metra” pomysł został pierwotnie opracowany przez inżyniera mechanika Daryl Oster w 1990 podniesiony, aw 1997 roku otrzymał patenty technologiczne.
Ma “szaleńca technologii”, powiedział amerykański samochód elektryczny firmy Tesla CEO Alan Musk (Elon Musk) na tej koncepcji bogate, zaproponował “super szybkich kolei,” idea, koncepcja tego transportu przyczyniło więcej szczegóły konstrukcyjne i ET3 projektów Spółki rurowe próżniowe transport, ale także na podstawie tego pomysłu w projekcie.
Maske w tegorocznej konferencji technologicznej ogłosił plan. Musk powiedział, że system nie będzie awarii bardzo bezpieczny na różnych złożonych odporności pogody. To szybciej niż pociąg pocisk jest teraz trzy do czterech razy szybciej, można uzyskać dwa razy aktualną prędkość samolotu. Podobno wzrost Musk ten projekt Być może powodem jest to, że on uważa, że ​​obecna California kolei dużych prędkości to strata, to high-speed rail jest światowym najwolniejszy najdroższe.
Goście umieścić “kapsułka” pop-up, aby
Ostatnio firma Colorado nazwie “ET3” firma buduje trzy mile długie, do 4000 mil na godzinę systemów rurociągowych próżniowych transportowych. Odpowiedzialny za konkretne szczegóły scenograf Dai Rui Auster jest inżynierem mechanikiem na Florydzie, aby skoncentrować się na badaniach i rozwoju dedykowanej pracy Transportu ewakuowani metra, zrezygnował Auster kilka innych miejsc pracy może uzyskać wyższą pensję .
Jest zrozumiałe, ET3 firma jest zobowiązana do opracowania “dużej wysokości rurociągu” projekt przewidywał przez projektanta, może osiągnąć 6500 km na godzinę w zastraszającym tempie. Pasażerowie siedzą linii próżniowej, a następnie, z Nowego Jorku do Los Angeles, Stany Zjednoczone wymaga tylko 45 minut drogi od Nowego Jorku do Pekinu trwa tylko dwie godziny z globalnej trasie również sześć godzin.
Według projektanta, to wysokogórskie transportu rurociągami transportu jako “kapsuła”, każda kapsułka jest umieszczony w rurociągu, takich jak pociski artyleryjskie zostały wprowadzone do miejsca przeznaczenia.
Aby uzyskać więcej informacji publicznej, firma jest również publikowane na stronie internetowej “kapsułka” wzorem więcej szczegółów: Każdy “kapsułka” waży 183 kg, długość 16 stóp (4,87 m), może pomieścić 4-6 pasażerów, Nie przechowywać bagażnika. Gazociąg łączący dwa miejsca docelowe z tej samej linii kolejowej dużych prędkości zostanie zbudowany na ziemi.
Tarcia, tańsze, bardziej przyjazne dla środowiska
Projektanci powiedział, że projekt jest zasilacz wykorzystuje technologię lewitacji magnetycznej. Cały transport w środowisku niemal bezdotykowy, emitowane w pewnym urządzenia wyrzucającego, przejazd do miejsca przeznaczenia bez przerwy. Mimo że transport rury próżniowej może osiągnąć niesamowite prędkości, ale pasażerowie mogą czuć małe siły przyspieszenia.
Projektant powiedział, transport drogowy jest próżnia bez powietrza, bez trybu tarcia transportu niż pociągów i samolotów bezpieczniejsze, tańsze i bardziej ciche.
W koszty podróży, ET3 podała spółka, w porównaniu do drogich cen biletów teraz, że są w stanie projektu z San Francisco do Nowego Jorku wydatków City spadła do 100 dolarów. To dlatego, że koszt transportu rury próżniowej jest bardzo tanie, tylko szosa 1/4, kolei dużych prędkości 1/10. Zgodnie z przewidywanym planem, to rurociąg może być “przywiązany” do istniejącego szybkiego mostu kolejowego na trasie, aby zaoszczędzić zasoby i infrastrukturę budować koszty.
Bardziej wartościowe jest to, że środki do czyszczenia transportu i przyjazny dla środowiska. Projektant powiedział próżni kanał transportu niż inne tradycyjne środki transportu są mniej energochłonne, lampy próżniowe za kilowatogodzinę transportu drogowego ruchu kolejowego i ponad 50 razy.

Leave a Reply