Future “kapsel” High Speed ​​Rail: New York Peking kaks tundi

Varahommikul rongis, Beijing, Hiina, pärast väljumisel kauge Ameerikas New York tööle minema, et õhtul võid minna tagasi Pekingis, mis varsti ka tulevikus on täiesti võimalik teha. USA firma areneb vaakum gaasijuhe transpordi süsteem, pärast lõpetamist Beijing New York ainult kaks tundi, kuid kogu maailmas on ainult kuus tundi.
Technology hull ettepanek “super kiire raudtee” mõiste
“Evakueeritud toru Transport” idee algselt välja töötatud mehaanikainsener Daryl Oster 1990 esitada ning 1997 sai ta tehnoloogia patente.
Kas “tehnoloogia hull,” ütles USA elektriauto firma Tesla tegevjuht Alan Musk (Elon Musk) selle mõiste rikas, ettepanek “super kiirrongid,” idee, kontseptsiooni see transport on aidanud rohkem disaini üksikasju ja ET3 firma vaakum toru transpordi projekte, vaid ka selle põhjal idee disain.
Maske tänavuses tehnoloogia konverentsil teatas plaanist. Musk ütles, et süsteem ei ole viga väga ohutu erinevaid keeruline ilm immuunsus. See on kiirem kui kiirrong on nüüd kolm kuni neli korda kiiremini, võite saavutada kaks korda praeguse kiirusega õhusõidukit. Väidetavalt Musk kaasa selle projekti Ehk on põhjus selles, et ta usub, et praegune California kiirrongid on raiskamine, see kiirrongid on maailma kõige aeglasem kõige kallim.
Külastajad panna “kapsel” pop-up
Hiljuti Colorado firma nimega “ET3” firma ehitab kolme miil pikk, kuni 4000 miili tunnis vaakum torujuhtme transpordisüsteemid. Vastutab üksikasju lavakunstnik Dai Rui Auster on mehaanikainsener Floridas, et keskenduda teadus-ja arendustegevusele pühendunud töö evakueeritud toru Transport lahkus Auster paar muud tööd saavad kõrgemat palka .
On arusaadav, ET3 firma on pühendunud “suure kõrguse gaasijuhe” projekt nägi disainer, see võib ulatuda 6500 kilomeetrini tunnis murettekitava kiirusega. Reisijad istuvad vaakum liin, siis New Yorgist Los Angeles, USA vajab vaid 45 minuti kaugusel New York Peking võtab ainult kaks tundi, alates ülemaailmne tour ka kuus tundi.
Vastavalt Designer, see suure kõrguse torujuhtme transport transport “kapsel”, iga kapsel asetatakse torujuhe, nagu suurtükivägi kestad algasid sihtkohta.
Et avaliku Lisateavet firma avaldatakse ka veebilehel “kapsel” disain lähemalt: iga “kapsel” kaalub 183kg, pikkus 16 jalga (4,87 m), mis mahutab 4-6 reisijat, On ladustamiseks pagasiruumi. Torujuhe ühendab kahte sihtpunkti sama kiirraudtee ehitatakse kohapeal.
Frictionless, odavam, keskkonnasäästlikum
Disainerid ütles projekti toide kasutab magnetvälja õhkukerkimine tehnoloogia. Kogu shuttle peaaegu hõõrdevabu keskkonnas eralduvad teatud lammutustööd seade, sõita sihtkohta ilma katkestusteta. Kuigi vaakum toru transport võib jõuda uskumatu kiirusega, kuid reisijad saavad ainult tunda väike kiirendus jõud.
Designer ütles maanteetransport vaakum ilma õhku, ilma hõõrdumist transpordiliigi kui rongid ja lennukid turvalisem, odavam ja vaikne.
Aastal reisikulusid ET3 firma ütles, võrreldes kallis piletihinnad nüüd, nad on võimelised projekti San Francisco New Yorki sõidukulud langes 100 $. Seda seetõttu, et kulud vaakum toru transport on väga odav, vaid maantee 1/4, kiirrongid 1/10. Kohaselt eeldatakse plaani seda torujuhet võib olla “lisatud” olemasolevale kiirraudtee silla marsruudil, et säästa ressursse ja infrastruktuuri ehitada kulud.
Rohkem väärtuslik on see, et transpordivahend puhtamaks ja keskkonnasõbralikumaks. Designer ütles vaakumkanal transport kui ükski teine ​​traditsiooniline transpordivahend on vähem energiat tarbivaid, vaakum torud kilovatt-tunni liiklus transport rongiliiklust ja rohkem kui 50 korda.

Leave a Reply