Fresh dostawca energii elektrycznej jest niewielkie, ale piękne kariery, nie powinny być głębokie szerokości

Fresh dostawca energii niedawno wywołała wiele dyskusji w branży, uczestnicy rynku są również stopniowo rośnie. Z dużego tle, świeże dostawcy energii elektrycznej wziąć ciepła i chiński bezpieczeństwo żywności jest duży punkty bólowe, natomiast przez przemysł i kapitału-driven również odgrywają ważną rolę. Chociaż strony dotyczące perspektyw rozwoju optymistycznych oczekiwań, ale obecna sytuacja, krajowych i zagranicznych dostawców energii elektrycznej są głównie świeże małe, ale piękne kariery. Commodities przechodniów Consulting uważa, że ​​rozwój elektronicznego biznesu świeże przez geografię, publiczność kategorii i produktów ograniczeń nie powinny być brane powinny być głęboko szeroka strategia.
Świeże dostawcy energii elektrycznej do podjęcia ciepła tle środowiska
Chociaż wiele firm rozpoczęła się kilka lat temu, świeże praktyka dostawca energii elektrycznej, ale dużo świeżych dostawców energii podniósł niepokoju publicznego na koniec 2012 było pierwotnie planowane na życie “Chu pomarańczowy Beijing”, na początku 2013 Ding dr Jingtao sieci doskonałe danie publikacji “świeże wymiana doświadczeń dostawcy energii elektrycznej loser” po. Od tle środowiska, chiński bezpieczeństwa żywności w ostatnich latach, coraz więcej z tego punktu bólu, z kraju, na poziomie polityki nowoczesnego rolnictwa i bezpieczeństwa żywności coraz więcej uwagi, i są ściśle związane z codziennego życia świeżych, jest wiele w łańcuchu przemysłu może poprawić link, przemysł dostawca energii elektrycznej z perspektywy głównego urządzenia 3C, odzież, książki i kategoria kosmetyki stopniowo dojrzewa zakupy online, odkrywania nowej kategorii, by stać się przedmiotem przyszłego dostawcy energii elektrycznej na rzecz rozwoju, świeże należą do kategorii wysokiego zapotrzebowania, można mieć jazdy przemysł dostawca energii do dalszego rozwoju użytecznego próbę; do technologii internetowych w celu przekształcenia i modernizacji tradycyjnych gałęzi przemysłu istnieje wiele możliwości, które niedawno różne rodzaje kapitału w rolnictwie lub świeżego przychodzących dostawca energii elektrycznej, z inwestycji i finansowania potrzeb, Fresh dostawca energii w ekspozycji medialnej następuje szybko.
Świeże dostawców energii elektrycznej w kraju i za granicą, są w większości małe, ale piękne
Tranzytowa Towar 6 czerwca opublikowała raport zatytułowany “Foreign zauważyć pięć świeże dostawca energii elektrycznej wprowadza” tekst, kilku głównych świeże na zagranicznych dostawców energii elektrycznej do wykonania sortowania. Badanie transit Towar stwierdzili, że chociaż wielu zagranicznych dostawców energii elektrycznej doświadczenie świeży ponad dziesięciu lat rozwoju, ale nadal są tylko kilka miast do prowadzenia działalności gospodarczej. Aby FreshDirect (Fresh Direct) jako przykład, została założona w 2002 roku, został prowadzenia działalności gospodarczej w Nowym Jorku do 2010 roku, przed rozpoczęciem nowego kolejnego Jersey ekspansji. Więcej znanych krajowych odpowiedników AmazonFresh (Amazon Fresh service), który w sierpniu 2007 r. i został usług on-line w Seattle, aż dopiero niedawno zaczęła rozszerzać rynek Los Angeles. Chiński krajowy, większość świeżych dostawców energii elektrycznej są również ograniczone w mieście lub regionie małe. SF korzystne możliwości logistyczne z jednostką dominującą, szybsze tempo rozwoju, obecnie w Pekinie, Szanghaju, Guangzhou, Shenzhen, Hangzhou, Nanjing, Wuhan, Suzhou i Tianjin otworzył nową usługę, pozostałe kilka, jak na przykład znakomity Dish Network, Da Da Pracownicy socjalistyczni czekać ostrości rynku Pekin, Hoda sieci, Kaka Fresh w Szanghaju i na innych rynkach głównych, zgodnie z Gu sieci, good food netto skupione w południowych Chinach. Od sytuacji w kraju, mimo perspektyw rynkowych, ale świeże dostawca energii elektrycznej w dużej skali jest stosunkowo trudne, bardziej świeże dostawca energii elektrycznej jest mniejsze firmy, stosować się do konkretnych korzeni rynku, świeże dostawca energii elektrycznej zarobki perspektywy, świeże dostawcy energii elektrycznej mogą w małym, ale pięknym kształcie powszechnego.
Rozwój świeżego dostawcy energii elektrycznej nie powinna być głęboka szerokości
Fresh elektryczne tranzyt towarów rada, że ​​małe organizacje do głównego nurtu Ameryki, to nie wygląda źle inicjatywę praktyków; świeże jako produktów niestandardowych, a na dystrybucji wymagania punktualności, są szczególnie wysokie, co decyduje, że nie może Podobnie jak w innych fizycznych towarów, jak na zakupy online. Tranzytowa Towary, które najbardziej świeże dostawca energii może zrobić tylko małe i piękne, są przedmiotem następujących trzech aspektów ograniczeń rozwojowych.
Ograniczenia geograficzne: Fresh jest rodzajem terminów wymagających towarów, podobnie jak inne fizycznych towarów jest trudne do osiągnięcia tego samego zamówienia, krajowych krajowej sprzedaży; Nawet głównym dostawcą energii elektrycznej w Pekinie rozpoczęła się “wojna lychee”, ale sezonowe Produkt nie może być osiągnięty normalizację i wysokie koszty transportu i dystrybucji “, liczi wojen” świeże dla każdego dostawcy energii elektrycznej jest bardziej podobny do marki. Ogólnie rzecz biorąc, świeże dostawcy energii elektrycznej mieszczą się w miastach pierwszego rzędu, ale może być ograniczona przez zakres promieniowania wynoszącej oraz inne różnego rodzaju zakupów, rozległe obszary wiejskie o trzech lub czterech linii i dostawca energii elektrycznej jest trudno stać się rynek docelowy z świeże, świeże dostawca wielkość i perspektywy rynku energii elektrycznej w związku z tym bardzo ograniczone.
Ograniczenia Crowd: Fresh jest niewątpliwie wysokie produkty konsumenckie i codzienne zwykłe życie ludzi, ale najtrudniej się świeże, świeże, odbiorcy energii elektrycznej klienta dostawcy. Kraje europejskie i amerykańskie, ludność miejska Chin na jednostkę powierzchni partii wyższej, zwykła dzielnica mieszkalna są małe supermarkety i rynki, zapewniając wygodniejsze niż zamawianie wybór świeżych. Ponadto Chiny koncentrują się na spożywczym rodzinnym handlowej grupy cioci, mają dużo czasu, aby pójść do supermarketu i na rynkach handlowych, a oni nie są zaznajomieni z sieci, trudno jest zaakceptować zamawianie świeże stylu życia.
Kategoria ograniczenia: szeroki wybór świeże, ale naprawdę nadaje się do sprzedaży online produktów nie jest dużo. Wieloletnie gatunki nadające się do sprzedaży online świeżego też zwykłych jabłka kapusta i innego świeżego arbuza, który jest trudno mieć marże i niższe koszty dystrybucji nie są razem, typowe twarde niewdzięczna produkty, natomiast wieprzowina, drób i inne produkty mięsne koszt użytkowania większego zaufania, supermarkety będą bardziej bezpieczne. Obecnie dużo świeżych owoców importuje główny dostawca energii elektrycznej, łańcucha dostaw, utrzymanie tych produktów jest to trudne flagowy organicznych koncepcji, użytkownik może być skuteczne muszą długoterminowej uprawy.
Z tych trzech powodów, towary tranzytowe doradztwo świeże dostawca energii elektrycznej powinny podjąć odpowiednią głębokość nie szeroką strategię rozwoju, w ich własnych korzeni rynku, znaleźć docelowych użytkowników i aktywnie zwiększyć powierzchnię jednostkową potencjalnych użytkowników, dobre produkty Wybór produktów i wzmocnić utrzymanie łańcucha dostaw. Świeże dostawców energii elektrycznej na rzecz walki z łańcucha dostaw, z własnej hodowli, na świeżych produktów do sterowania zasilaniem, będą większe możliwości; świeże wysokie wymogi dotyczące dostawców energii elektrycznej, dystrybucji, magazynowania i logistyki w firmach mają przewagę siły. Tranzytowa Towary, że dla świeżych dostawców energii elektrycznej, tylko “na forum sprzedaje warzywa” To jest trudne do opracowania, zwiększenia wartości dodanej produktów świeżych, uniwersalnej idei zdrowego stylu życia, lub dodawanie elementów takich jak umiejętności, Gotowanie dla smakoszy, które są Środki te powinny być brane pod uwagę.

Leave a Reply