Fanoušci vzduchu obavy z nové PlayStation, Xbox

S E3, největší světový herní Expo se blíží, Sony a Microsoft se chystá wow zábavný svět s jejich další generaci konzolí.

Ale některé rysy nových iterací Xbox a PlayStation – být oznámili nebo prostě říká – se propast mezi herních gigantů a některé z jejich fanoušků.
Jádrem problému v obou případech je, zda hráči budou moci hrát hry, které si kupují na více než jedné konzoly. To ovlivňuje vše od her, kteří prodávají na jejich přijetí se k domu jeho přítele hrát, ale to by mohlo být v rozporu s touhou hru tvůrců, aby se ujistil, každý hrát jejich hry se za ně zaplatil.
Microsoft pre-vlastnil hra politika pro své nové Xbox konzole One je zdrojem zmatku a sváru. Společnost vydala protichůdná zjištění o tom, zda instalujete hru na druhé konzoli by vyžadovat poplatek, nebo zda by to zablokovat hru na původní konzole.
Společnost je nejnovější prohlášení stále ponechává otázky.
“Víme, že tam je nějaký zmatek kolem použitých her na Xbox jeden, ale my jsme potvrdili, že jsme pro to, aby naši zákazníci mohli obchodovat a prodávat hry v obchodě,” uvedla společnost, bez zpracování v prohlášení na CNN. “Kromě toho jsme se nepotvrdily žádné konkrétní scénáře.”
Fráze “budeme mít více informací ke sdílení později” se zdá být společným refrénem od zástupců, kteří v roce 2013 Electronic Entertainment Expo v otevření několika týdnů.
V případě Sony PlayStation 4 oznamující, že předváděl mnoho nových funkcí pro hry a domácí zábavu. Nicméně, fanoušci jsou nyní podobně dožadují informací do plánů společnosti pro správu digitálních práv a dopad to bude mít na hraní použité hry.
Společnost neřekl, ale to nezastavilo preventivní pohyb hráčů, kteří se do fóra závity a Twitter, kde používáte hashtags # PS4NoDRM a # PS4UsedGames oslovit Sony vedení.
Co se týče herní konzole, DRM je kód, který umožňuje uživatelům přístup k obsahu hry. Je navržen tak, aby byla zajištěna vývojářům a vydavatelům, že pouze ten, kdo zaplatil za hru můžete hrát.
Sony reagoval s tím, že slyší obavy a jsou zahlceni vášní. Ty již dříve učinil prohlášení o nechtěl poškodit jejich vztah se svými fanoušky. Ale znamená to, že DRM-free PS4? Pouze čas ukáže.
Microsoft se také snažil oslovit fanoušky.
Larry Hryb, programový ředitel pro Xbox Live možná nejlépe známý jeho gamer tag “Major Nelson,” reagoval na příspěvek na svém blogu s komentářem, který dal naději.
“Jsme si plně vědomi toho, co se děje,” napsal. “Jsem také pracuje na pár věcí, aby se jí zabývaly. Nemůžu říct, že mnohem víc teď. Ale jsme poslouchat.”
Byl připojen Twitter stylu hashtags: # # XboxOneUSEDGAMES a XboxOneNoDRM.
Skutečností je, že Sony a Microsoft, nejsou ti, kteří budou mít z DRM nebo používá-game omezení. Herní vydavatelé chtějí, aby se ujistil, že jsou placeni za svou práci, a to včetně druhé ruky trhu.
Vzhledem k nedávné záplavě studiových uzávěry a finančních obtíží na ostatní, že to není těžké vidět, kde to touha pochází.
Jak ukazují pomalý start pro Wii U Nintendo, hráči založit spoustu svých rozhodnutí o tom, které útěchu koupit na hry, které jsou pro něj k dispozici. Nintendo dinged některých hráčů k zahájení s tenkým lineup a je v současné době uvádí na trh nový příval nových a již populární tituly v naději, že dohánět.
Na konci, je nepravděpodobné, že velké vydavatelství bude souhlasit s jediným souborem pravidel pro jednoho z nových konzolí a druhou pro ostatní. A že opouští ustarané hráčům s hádankou: Nové zařízení, které si můžete koupit, pokud oba jsou uvolněny s DRM a používá-game zákazy?
A to, jak někteří říkají, by mohlo otevřít dveře pro Nintendo, která nemá správy digitálních práv pro své hry.
Penny Arcade Report vedoucí redaktor Ben Kuchera nedávno napsal naznačuje hráčům koupit Wii U jako poselství Sony a Microsoft o tom, jak důležitá je otázka pro ně.
“Ocenění, které chování s podporou rozvoje prodeje by směšně efektivní a odeslat zprávu, mnohem hlasitější, než jste kdy mohli na Twitter,” napsal. “Ale to vyžaduje změnu chování.
“Jinými slovy, nikdo by neměl očekávat, že se to stalo. Nebudeme vidět skutečnou vůli subjektů, dobré nebo špatné, dokud předobjednávky začít.”
Všechny mezery v informacích o pravděpodobně (doufejme), které mají být vymazány, když každá společnost má své výroční přehlídku na E3, která začíná 11. června.
Pak uvidíme, zda jsou používaná hry jsou opravdu důležité, a nakonec irelevantní, hráčům se žádá otevřít své peněženky.

Leave a Reply