Fani obawy powietrza o nowej konsoli PlayStation, Xbox

Z E3, największy na świecie expo gier wideo, zbliża, Sony i Microsoft przygotowują się do wow świat rozrywki z ich konsole nowej generacji.

Ale niektóre cechy nowej iteracji Xbox i PlayStation – być one ogłoszone, czy tylko plotki – są wbijania klina pomiędzy gigantów gier i niektórych swoich fanów.
W sercu tej kwestii w obu przypadkach jest to, czy gracze będą mogli grać w gry, które kupują więcej niż jednej konsoli. To wpływa na wszystko, od gier odsprzedaży do biorąc je do domu przyjaciela do gry, ale to może być w sprzeczności z pragnieniem twórców gry “, aby upewnić się, że każdy gra swoje mecze nie zapłacił za nie.
Microsoft pre-owned polityka gra na ich nowy konsoli Xbox jest źródłem nieporozumień i niezgody. Firma wydała sprzecznych wypowiedzi na temat tego, czy instalujesz grę na drugiej konsoli wymaga opłaty, czy też robić w ten sposób zablokować grę na oryginalnej konsoli.
Firmy ostatni rachunek pozostawia pytania.
“Wiemy, że istnieje pewne zamieszanie wokół używanych gier na Xbox One, ale potwierdziły, że zaprojektowaliśmy go, aby umożliwić naszym klientom w handlu i odsprzedaży gier w sprzedaży detalicznej,” podała spółka, bez opracowania, w wypowiedzi dla CNN. “Poza tym, że nie potwierdziły żadnych konkretnych scenariuszy.”
Zwrot “będziemy mieć więcej szczegółów do akcji później” wydaje się być wspólny refren od przedstawicieli, z otworem 2013 Entertainment Expo Elektronicznej w ciągu kilku tygodni.
W przypadku Sony zapowiadając PlayStation 4, pokazali się wiele nowych funkcji do gier i rozrywki w domu. Jednak fani są teraz podobnie domagają szczegółów do planów firmy w zakresie zarządzania prawami cyfrowymi oraz wpływ będzie to mieć na gry używane gry.
Firma nie powiedział, ale to nie powstrzymało ruch profilaktyczne graczy, którzy wzięli do wątków forum i Twitterze, gdzie używasz hashtags # PS4NoDRM i # PS4UsedGames dotrzeć do kierownictwa firmy Sony.
Pod względem konsoli do gier, DRM jest kod, który umożliwia użytkownikom dostęp gra w treści. Jest zaprojektowany, aby zapewnić twórcom i wydawcom, że tylko osoba, która zapłaciła za gry może grać.
Sony zareagował, mówiąc, że słychać obawy i są przytłoczeni pasją. Oni już wcześniej złożyli oświadczenia o nie chcąc zniszczyć ich związek z fanami. Ale czy to znaczy, że się DRM-free PS4? Tylko czas pokaże.
Microsoft próbował też dotrzeć do fanów.
Larry Hryb, dyrektor programów dla Xbox Live może najlepiej znany jako tagu gamer “major Nelson,” odpowiedział na post na swoim blogu z komentarzem, który dał nadzieję.
“Jesteśmy w pełni świadomi tego, co się dzieje”, pisał. “Pracuję też na kilka rzeczy, aby temu zaradzić. Nie mogę powiedzieć o wiele więcej teraz. Ale jesteśmy słuchać.”
Przywiązał Twitter stylu hashtags: # XboxOneUSEDGAMES i # XboxOneNoDRM.
W rzeczywistości jest to, że Sony i Microsoft nie są tymi, którzy najbardziej skorzystają z DRM lub używane grze ograniczenia. Wydawcy gier chcą mieć pewność, że płacą za ich pracę, a który obejmuje rynek wtórny.
Biorąc pod uwagę ostatnią falą zamykania studyjnych i trudności finansowych w innych, to nie jest trudne, aby zobaczyć, gdzie to pragnienie pochodzi.
Jak wynika z powolnego startu dla Nintendo Wii U, gracze oprzeć wiele swoich decyzji, o której konsolę kupić na gry, które są dostępne do niego. Nintendo dinged przez niektórych graczy do uruchomienia o smukłej składzie i obecnie rozpoczyna nową falę nowych i już popularne tytuły w nadziei osiągnięcia zaległości.
W końcu, to jest mało prawdopodobne, że duże wydawnictwa zgodzą się na jeden zestaw reguł dla jednego z nowych konsol, a drugi do drugiego. I że pozostawia zmartwiony graczom z zagadką: co nowe urządzenie kupujesz jeśli oboje są zwolnione z DRM i używane grze banów?
A, że niektórzy mówią, może otworzyć drzwi dla Nintendo, która nie ma cyfrowego zarządzania prawami w swoich grach.
Penny Arcade Report redaktor Ben Kuchera niedawno napisał sugerując gracze kupić Wii U w wiadomości na Sony i Microsoft o tym, jak ważną kwestią jest dla nich.
“Nagradzanie, że zachowanie się wzrost sprzedaży będzie śmiesznie skuteczne i wysłać wiadomość o wiele głośniej niż kiedykolwiek mógł na Twitterze”, pisał. “Ale to wymaga zmiany zachowań.
“Innymi słowy, nikt nie powinien oczekiwać, aby tak się stało. Nie zobaczymy prawdziwą wolę graczy, na dobre czy na złe, dopóki Przedpremierowe zacząć.”
Wszystkie luki w informacji, prawdopodobnie (mamy nadzieję) do rozliczenia się, gdy każda firma posiada swój roczny prezentacja na targach E3, który rozpoczyna się 11 czerwca.
Wtedy zobaczymy, czy używane gry są naprawdę ważne, lub ostatecznie bez znaczenia, dla graczy prosi, aby otworzyć ich portfele.

UNIDRV-DLL

UNIDRVUI-DLL

UNIRES-DLL

USBSTOR-SYS

USER-EXE

VIAAGP-SYS

VIDRESZR-DLL

VSTALI3-SYS

VSTVIA3-SYS

WEBHITS-DLL

WFWNET-DRV

WINSOCK-DLL

WINSPOOL-EXE

WINSRPC-DLL

WMADMOD-DLL

Leave a Reply