Facet, który uratował zające

Jest to opowieść o facecie, który uratował kilka zające dziecka, a następnie pisał historię na forum nadziei inni ludzie chcieliby go.

Chłopiec czy kiedykolwiek. Ludzie awwww’d tak ciężko na Facebooku jego historia była wspólna ponad 9000 razy. Redditors pisał wiele propozycji małżeństwa. Jego filmy na YouTube mają setki tysięcy poglądów. Wszystko przez kilka królików tak mała, że ​​nawet nie wypełnić dłoni.
Joshua Bisnar jest zwykły użytkownik społecznej Reddit mediów miejscu. Jest również aktywnym-duty Navy Corpsman Hospital. Sądząc wyłącznie od swoich poprzednich postów Reddit, można łatwo dojść do wniosku, że regularnie wykonuje dobre uczynki, ratuje malutkie stworzenia i dostaje mnóstwo listów od fanów. Podoba Ci się ten jeden od drugiego-równiarka nazwie “Kenz”, który napisał o miesiąc temu, “Założę się, że są niesamowite …. cenię bardzo.”
Kenz, czytasz nasze umysły.
Bisnar pierwszy dostał naszą uwagę na początku tego tygodnia, kiedy jego ratowania czterech opuszczonych królików na pierwszej stronie o Reddit. Przedstawia tę opowieść w ten sposób:
“Mieszkam w Camp Pendleton w Kalifornii. I jak mi grabienie boisko do siatkówki w koszarach znalazłem martwego królika (w pełni rozwinięte). Jak nadal grabienie znalazłem mały otwór z 4 małych królików drobnych w nim. Złapałem box umieścić kilka starych koszul do niej i podniósł zające. badałem, jak wychowywać je i co je nakarmić. Zrobiłem piękny pole im żyć i butelka karmione ich aż mogłem [wean] im jeść lokalne potrawy. Po paru miesiącach przywiozłem je do ratowania przyrody, ponieważ zaczęły skakać w ich polu. Było dużo ciężkiej pracy, ale bardzo podobał mi się zające …. ”
Czy czujesz to? Czy czujesz się z lodowatą topnienie serca?
Przez dwa miesiące karmił Żyjątka kilka razy dziennie za pomocą pipety. Kiedy króliki były na tyle duże, aby rozpocząć skoki z okna, wziął je do pobliskiego sanktuarium dzikiej przyrody. “To był smutny dzień”, powiedział. “Nie jestem pewien, co robią teraz, ale lubię myśleć, że walczą off kojoty ze słodkich mieczy i zbroi I uczynili je i życia sen w Orange County jedzenia najświeższych traw i spełniające wszystkie rodzaje sexy girl króliczki “.
Pytany o jego niedawnej sławy internetowym zażartował: “Co mi się nie podoba jest to, że sława jest miejsce na mojej głowie. Mam wyciąć moich przyjaciół i rodziny off, oni pytają mnie o pieniądze. Widzę siebie jako Boże wśród ludzi! ”
Aktorka Kristen Chenoweth daje zwierzętom głos
W czasie około siedmiu miesięcy trasie Bisnar w Afganistanie w 2012 roku zamieścił zdjęcia kociąt uratował i jednej małej żaby mu przydomek “grzanki”.
Ale jak medyk wdrożony z marines, miał też swój udział traumy. W jednym wątku opisuje zapach ciała i krwi spalania gdy człowiek jest ranny przez IED, “Nigdy nie zapomnę”, pisał.
“Mieliśmy wiele pacjenci umierają na nas głównie ze względu na ogromny krwotoku zanim dotarli do nas,” powiedział. To nie zniechęca go od wykonujących karierę w medycynie, co ma nadzieję zakończyć w przypadku opuszczenia wojska w około 18 miesięcy.
Bisnar powiedział CNN, on był miłośnikiem zwierząt wychodzących, chętny do rozmowy z nieznajomymi, ponieważ był dzieckiem. I przepraszam Internet, on również mówi, że je mięso.
Co do planu do spełnienia jednego z mężczyzn i kobiet, którzy wyrazili zainteresowanie Bisnar spotkanie, mówi on miłość do poznania nowych przyjaciół, ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.
“Nie mogę po prostu pójść na YouTube i być jak” Hej kochanie, powiedziałeś, chcesz się ożenić, więc zróbmy to cholerstwo “.
Cokolwiek robi dalej, będziemy szukać aktualizacji na Reddit.

Leave a Reply