Facebook tulevane kaubanduslik eksport

Online ja offline läbi kujundus, Facebook püüdnud leida O2O ja andmete edasise kaubandusliku ekspordi.
Et aru saada, Facebook kupong teenus ei ole kerge ülesanne, sest Facebook alati meeldib saada nende nimed, kuid tegelikult nad ei ole täiesti erinevaid ärimudeleid.
Esiteks, august 2010 Facebook käivitas Facebook Places, mis kuulub sotsiaalne võrgustik põhinev automaatne asukoha määramise süsteemi. November, Facebook käivitati järgneb kasutamise tehnoloogia Facebook Check-in Pakkumised teenused – kasutaja kaudu Facebook rakendus restoranides, kaubanduskeskustes, baarid, kohvikud ja teistes kohtades, “märk”, Facebook annab asjakohast sooduskuponge kui tasu . November 2011, Facebook käivitas sarnase teenuse pakkumised Facebook, kerge näha nime mõlemad on väga sarnased kõigis Facebook O2O poolel katsel. Facebook käivitati need kaks teenused on tegelikult otsene imitatsioon Foursquare (Foursquare on asukoha info põhineb kasutaja mobiiltelefoni teenust veebilehel ja julgustada mobiiltelefoni kasutajad teistega jagada oma praeguse geograafilise asukoha ja muud andmed). Facebook soovib kasutada sotsiaalseid võrgustikke nagu üksus kauplused tuua liiklust, kuigi nende kahe teenuse tegutsevad endiselt, kuid suuruse vahe ja Foursquare väga kaugele.
Facebook teine ​​kupong teenus käivitati 2011, imiteerides Groupon osta teenuste kasutajad osta kupongid Facebookis Post salvestada raha. Facebook ei ole piiratud soodushinnaga osta teenuseid, võimaldades klientidel kasutada mobiilse otsingu lähedal tutvustusi. (Vrd osta algataja Groupon mai 2012 enne käivitamist asukohapõhiste mobiilirakenduste klienditeeninduse Groupon nüüd.) Osta teenuseid, kuid Facebook edu ei kujuta ette, et just alustanud nelja kuu Facebookist august 2011 lõpetamise teenust.
Aga Facebook püüdes osta valdkonnas ja ei peatu, aprilli 2012 Facebook käivitas Facebook Pakkumised, teenus on erinev eelmisest osta, et:
1. Facebook Hinnad põhinevad suhet kaupmehed ja kasutajad, kaupmees soodushinnaga teade postitati kodulehekülg, vaid näha oma fänne. (Muidugi, saavad ettevõtted kasutada ka reklaami, et edendada oma allahindlusi.)
2. Facebook pakub mitte-otsekaubandust soovite osaleda tegevuses kasutajatele pead klikkima sooduspakkumiste ja kaupmehed saadetakse kasutaja elektroonilise kinnituskirja, ja paluda kasutajal salvestada Sooduskupongiga Moumou kiri ilmub tema sõpruskonna, kasutaja kinnituse kasulikke teenuseid. See oli probleemiks: Vajuta Facebook kasutaja ei taha sooduskuponge oleks tõesti kulutama palju inimesi lihtsalt näha oma sõpru küsida allahindlust kupong ja siis ise tahtsin näha, kuidas see on, et ta küsi kupong info ilmub ka tema sõpruskonna (seda nimetatakse viiruslik turundus), kuid tegelik raha allahindlust kasutajad ilmselt mitte nii palju. Facebook pakub Facebook kuulutatud 2012 olema 4,2 miljonit unikaalset kasutajat küsida enne. See näib olevat üsna häid tulemusi, kuid ei määra seda, mida protsent kasutajad rahas välja võtta sooduskuponge, siis on raske hinnata tegelikku populaarsust.
Kuidas Facebook Kupongi
Niisiis, kuidas ravida Facebook kupong teenus osales? Esiteks, Facebook alati, mitmesuguseid katseid, isegi lihtsalt imitatsioon (imiteeriv Groupon tegema osta, teha imiteerida Foursquare geograafia soovitavad), kuid vales suunas, kui Facebook avastati kiire exit.
Rääkimine ärimudel Facebook Foursquare lähemale kui Groupon. Facebook peamiselt reklaamitulu asemel müüvad tooteid, nii et see saab arendada Foursquare kui geograafilise positsioneerimise süsteem pood reklaam, kuid me kõik teame, osta võti on luua maa müügimeeskond ja müügijärgne tugiteenused (vähemalt praegu), kuid Need kaks aspekti ei ole hea Facebook. Nii et kui Facebook teadlikud oma sotsiaalne võrgustik osta ei mängi otsustavat rolli, kui otsustavalt loobuda. Järgmise käivitamise Facebook Pakkumised hoolimata osta oma varju, kuid sisuliselt on reklaami vorm, Facebook ei ole liiga palju kaasatud kupong palju. Kokkuvõttes kupong teenus, Facebook ei saanud palju kasu, tulevikus Facebook on tõenäoliselt ka uusi teenuseid.
Social Plugins: Layout kasutaja andmed
2011, kui Facebook arvesse e-kaubanduse keskenduda kasutusele otse poodi, Facebook vastuvõtmise kohta selle Open Graph funktsioone (Open Graph) on ühendatud teiste e-kaubanduse saitidel. Veebruar 2011, Facebook koostöös Amazon kasutajad saavad sisse logida Facebook Amazon. Amazon kasutajad on imporditud pärast teabe Facebook, ja seega anda täpsem soovitusi. Oktoobris eBay tutvustas ka Facebook Open Graph. Tõestanud, Facebook ei olnud edukas shopping platvorm, kuid koostöös teiste shopping sites, Facebook saab koguda palju andmeid, kuid ei ole isiklikult internetis kaubandustegevus kauplemisplatvormi. Ettevõtetele Facebooki kasutaja andmed kahtlemata teha neid rohkem sihitud reklaami ja Facebook, see on nagu kulisside taga vaatleja, ei ole isiklikult võimeline antud küsimuses tegevuslikud andmed e-kaubanduse saidid, ooteaeg on küps , Facebook on tõenäoliselt taas hüpata elektrienergia pakkuja turul.
Facebook Open Graph allpool lühitutvustuse. 2008, Facebook on-line Facebook Connect, Facebook Connect võimaldab Facebook kasutajad kasutada teistel saitidel Facebook konto, kõrvaldades vajadust kodulehel sõnum peab registreerima konto hädas. Aprill 2010, Facebook käivitati Open Graph rakendused (Open Graph API), selle funktsioon on olnud palju suurem kui väline lingitud saitidel Facebook, vaid sõnum Facebook ja teised saidid teabevahetuse vahend.
Sündinud taotlus on, et me oleme väga tuttav Facebook sotsiaalne plugin. Üks kõige levinum on “nagu” nupp, mida saab paigutada kuhu tahes kohas, kui keegi klõpsab Facebooki “like” nuppu, siis muutub automaatselt fänn leht. Kasutajad nagu info lehel kuvatakse automaatselt kasutaja midagi uut, mis on samaväärne teeme tasuta edendamise kohas. Lisaks, kuna kasutajal on muutunud fänn selle saidi, mille järel ala võib sõnumi saata teda. Facebook on ka mitmeid sotsiaalseid plug-ins, nagu Facepile leht võib loetleda kõik meeldis lehe kasutaja Facebook avatar.
Nüüd ilmuvad suured veebilehed on rohkem kui Facebook sotsiaalne pluginaid, samuti Google, Twitter, LinkedIn, Pinterest ja muude sotsiaalsete plug-ins, kasutajad saavad kasutada ka Twitter, LinkedIn ja teiste sotsiaalsete võrgustike konto logida mõned veebilehed. Hea uudis on see, et kasutajad saavad rohkem personaalset teenindust, äri edendamiseks on ka rohkem suunatud, negatiivne külg on see, et paljud kasutajad Facebook on palju kahtlema isikuandmete lekke

Leave a Reply