Facebook prodej skok o 38%, s mobilním boost

Facebook je prodej vyskočil o 38% v prvním čtvrtletí posílen rostoucího mobilního reklamního podnikání.

Investoři jsou laserově zaměřena na mobil, který prohlásil, Facebook je klíčem k budoucímu úspěchu. Mobilní reklamní prodeje představovaly 30% z celkového Facebooku příjem z reklamy v prvním čtvrtletí tohoto roku – se ostře od předchozích dvou čtvrtletích a od podstatě nulová jen před rokem.
Facebook začal pracovat reklamy do svých mobilních produktů, jen několik čtvrtiny zpátky, nejvíce pozoruhodně, kdy vydala nový Apple (AAPL, Fortune 500) iOS app v srpnu.
Že mobilní reklama boost pomohl zvýšit příjmy, ale růst v měsíčních aktivních uživatelů na mobilních stránek na Facebooku a aplikacemi zpomaluje. Skočil 54% v průběhu roku na 751 milionů, což je o něco méně než ve čtvrtém čtvrtletí je 57% rok-přes-rok skok, a 61% roční nárůst ve třetím čtvrtletí.
Že tempo růstu bude pravděpodobně nadále klesat, jak uživatelé mobilních telefonů přicházejí na paritě s celkovými uživateli. Facebook oznámil, že celkové měsíční aktivních uživatelů vzrostl na 1,11 miliardy v prvním čtvrtletí 751 milionů z nich přístupné Facebook na svých telefonech a tabletech.
Facebook (FB) akcie byly v podstatě ploché Po-hodin obchodování v návaznosti na zprávu.
Facebook zakladatel a generální ředitel Mark Zuckerberg trávil hodně času na post-zisku konferenčního hovoru mluvit o reklamě, a jak společnost plánuje pokračovat v integraci reklamy aniž by si znepřátelil uživatelů.
“V dlouhodobém horizontu je věc, která bude řídit podnikání je, že reklamy, které jsou velmi kvalitní … věcí, které lidé mají zájem,” řekl Zuckerberg.
Od reklamy u uživatelů News Feeds v loňském roce “byl cenný krok,” dodal. “Anywhere někdo je čím dál obsah z Facebook, obchodní model je v návaznosti přirozeně.” Facebook plánuje pokračovat v této filozofii, jak to valí nové reklamní produkty.
COO Sheryl Sandberg řekla, že se cítí “docela dobře”, o formáty reklamy Facebook je, ale ona si myslí, že “je tu hodně prostoru pro zlepšení našich reklam”, pokud jde o kvalitu.
Ad prodej pomohl pohánět sociální sítě celkový příjem až 1,5 miliardy dolarů čtvrtletí – solidní výkon v to, co je obecně měkká čtvrtletí, za příjem z reklamy u většiny společností. Značky obvykle tráví těžce na trh prázdninové zákazníky ve čtvrtém čtvrtletí a ubrat na začátku roku.
Výdělky vzrostl o 7% v průběhu roku, aby 219.000.000 dolar, přesto, že je křupaly tím, masivními nákladů.
Náklady vzrostly o 60% v průběhu roku, aby 1080000000 dolarů. Facebook vedení varoval během poslední čtvrtiny výdělku volat, že společnost očekává, že náklady vzrostou o zhruba poloviny tohoto roku. Facebook utrácí peníze na infrastruktury i počet zaměstnanců, a to uvedení, že peníze do práce: V roce 2013 tak daleko, že společnost již vydala čtyři hlavní nové produkty.
Graf Search and News Feed předělat přišlo v prvním čtvrtletí, zatímco třetí a čtvrtý výrobky přišel příliš pozdě na to být zahrnuty do výsledků středeční.
Začátkem tohoto měsíce přinesl Facebook Home, vlastní spouštěcí obrazovky pro chytré telefony Android, který bude nakonec zahrnovat reklamy. O týden později, Facebook oznámil “Partner kategorie”, které umožňuje inzerentům cílit na konkrétní uživatele na základě jejich minulé nákupní historii – a to i v případě, že nákupy se stalo offline.
Facebook také odhalil, že sdílení fotografií Instagram aplikace dosáhla 100 milionů měsíčních aktivních uživatelů v prvním čtvrtletí.
Rival sociální síť LinkedIn (LNKD) je nastaven na oznámí své čtvrtletní finanční čtvrtek po uzavření trhu.

Leave a Reply