Facebook pardavimų šuolis 38%, su mobiliuoju padidinti

“Facebook” pardavimai padidėjo 38% per pirmąjį ketvirtį padidino savo augančių skelbimo mobiliesiems verslo.

Investuotojai yra lazeris-sutelktas į mobiliesiems telefonams, kuris “Facebook” sakė yra raktas į jos sėkmės ateityje. Skelbimų mobiliesiems pardavimai sudaro 30% “Facebook” visos reklamos pajamų per pirmąjį šių metų ketvirtį – smarkiai nuo ankstesnių dviejų ketvirčių ir iš esmės nuliui tik prieš metus.
“Facebook” pradėjo dirbti skelbimus į jos mobiliuosius produktus tik keletas ketvirtadaliai prieš, dauguma visų pirma, kai ji išleido naują “Apple” (, AAPL, “Fortune 500”) “iOS app rugpjūtį.
Tai mobili skelbimą padidinti padėjo padidinti pajamas, bet kas mėnesį aktyvių vartotojų “Facebook” mobiliojo svetainės ir apps augimas lėtėja. Ji šoktelėjo 54% per metus, 751 milijonas, kuris yra šiek tiek žemiau ketvirtąjį ketvirtį savo 57% metų per metus šuolis, ir 61% metinį padidėjimą trečiąjį ketvirtį.
Kad augimo tempas greičiausiai ir toliau mažėti mobiliųjų telefonų naudotojų ateiti į pariteto su visų vartotojų. “Facebook” pranešė, kad bendra mėnesio aktyvių vartotojų šoktelėjo iki 1110000000 pirmąjį ketvirtį, 751 milijonas kurių atvertas “Facebook” savo telefonų ir tabletes.
Facebook (FB) akcijos buvo iš esmės plokščia į po darbo valandų prekybos po to, ataskaitoje.
“Facebook” įkūrėjas ir generalinis direktorius Markas Zuckerberg “praleido daug daug laiko dėl the post-užmokesčio konferencinio skambučio kalbame apie reklamos, ir kaip Bendrovė ketina toliau skelbimų integravimą be atitolins vartotojams.
“Per ilgalaikėje perspektyvoje, dalykas, kad manimi going to vairuoti verslą, yra skelbimai, kad yra labai aukštos kokybės … dalykų, žmonės yra domina,” Zuckerberg “sakė.
Pradedant skelbimų vartotojų News Feeds pernai “buvo vertingas žingsnis”, pridūrė jis. “Visur kas nors gauti turinį iš” Facebook “, verslo modelis po natūraliai.” “Facebook” planuoja tęsti, kad filosofija, nes ji ritininis iš naujų reklamuojamus produktus.
COO Sheryl sakė ji jaučiasi “labai gerai” apie “Facebook” reklamos formatus, tačiau ji mano, kad “nėra daug vietos, siekiant pagerinti mūsų skelbimus”, kalbant apie kokybę.
Reklamos pardavimai padėjo varyti socialinis tinklas bendrą pajamų iki $ 1.5 milijardų į ketvirtį – tvirtą našumą, kas paprastai minkštas ketvirtis reklamos pajamų ne dauguma įmonių. Prekiniai ženklai paprastai praleidžia daug į rinką iki atostogų pirkėjai ketvirtąjį ketvirtį ir palengvinti ties metų pradžioje.
Pelnas, tenkantis padidėjo 7% per tą metų į 219.000.000 $, nepaisant to, kad crunched pagal masyvi išlaidas.
Išlaidos šoktelėjo 60% per metus, $ 1080000000. Facebook vadovai įspėjo per paskutinį ketvirtį uždarbio skambinti, kad bendrovė tikisi išlaidos padidės maždaug pusę šiais metais. “Facebook” išleidžia pinigus ir su infrastruktūra, ir darbuotojų skaičių, ir tai išleisti tuos pinigus dirbti: 2013 m šiol, bendrovė jau išleido keturis pagrindinius naujus produktus.
Grafikas paieškos ir Naujienų perorganizuoti atėjo pirmąjį ketvirtį, o trečia ir ketvirta produktai per vėlai įtraukti į trečiadienio rezultatus.
Anksčiau šį mėnesį atnešė “Facebook” Home “, paprotys paleisties ekrano už” Android “smartphonach, kad bus galiausiai apimti skelbimus. Savaitę vėliau, “Facebook” paskelbė “Partnerių kategorijas, pavadintas” kuri leidžia reklamuotojai nukreipti konkretiems vartotojams grindžiamas jų pastarąjį perkamąja istorijos – net jei ginčijami pirkimai atsitiko neprisijungę prie interneto.
“Facebook” taip pat atskleidė, kad nuotraukų dalijimosi programa Instagram pasiekė 100 milijonų mėnesio aktyvių vartotojų per pirmą ketvirtį.
Rival socialinis tinklas “LinkedIn” (LNKD) yra nustatytas pranešti apie savo ketvirčio finansus ketvirtadienį po rinkos uždarymo.

Leave a Reply