Facebook mängud äri üha võimas: vähendada sõltuvust Zynga

Paar kuud tagasi, Facebook ja Zynga välja eriline suhe. Aga nüüd, mõeldamatu juhtus: Facebook mängu äri on jõudnud enneolematule tasemele.
Facebook mäng platvorm jaanuar-märts on läbi aegade parim tulemuslikkuse tabanud makseteenuse tulu umbes $ 213,000,000, suurenedes 15%.
Facebook hasartmängutulud moodustasid üldise äri on suhteliselt väike, ning mäng näis olevat kasum väheneb. Kui kasutajad osta mängu lehel numbrite kaupa, selle sotsiaalne võrgustik kavatseb võtta 30% turuosa, kuid pikemas viibeaeg kasutaja liikuva platvormi, Facebook on praegu kahjumlik. Kuid Apple ja Google on ikka osta piires Facebook taotluse eraldada mõned tulude jagamise.
Kuid tänu Facebook strateegia on meelitada erinevate arendajate, nii saab vältida kesised tulemused ühe stuudio mõju, saavutades suurepärase mängu jõudlust.
Real eesmärk
Facebook kvartali tulud ja reklaamitulu
Facebook reklaamitulu ulatus esimeses kvartalis $ 1250000000, võrreldes ulatus mäng äri on ikka veel liiga väike.
Isegi nii, et USA maakleritasu Wedbush analüütik Michael Paget (Michael Pachter), et mäng on vaid vahend, et saavutada eesmärk, milleks on tõhustada kasutaja kleepunud. Nn kasutaja kleepunud, viitab lase enam inimesi läbi desktop või mobiilne platvorm kasutada Facebook, ning kasutada rohkem aega. “Facebook tahan lisada rohkem võimalusi kasutaja.” Paget ütles.
Ta tõesti õppinud elemente, mäng võib suurendada kraadi aktiivsete Facebook kasutajate rahulolu ning meelitada neid tagasi sagedamini. Facebook mängud direktor Sean Ryan koostöölepingu (Sean Ryan) on ka meedia intervjuus tunnistanud. Aga Ryan ütles, et kui Facebook ei saa järeldada, et kasv hasartmängutulud, oleks vale.
“Meie mäng on tähtis äri.” Ryan ütles: “See äri on suurem kui laius meie kujutlusvõime.”
Ettevõttel on avalikustatud laekumiste maksmine. Aga firma eraviisiliselt, et kuidas saada 250 miljonit mängijad suhelda sotsiaalseid võrgustikke, samuti seda, kuidas suurendada sotsiaalsete võrgustike tegevust ning kuidas suurendada tulu teistele ettevõtetele on võrdselt tähtsad. Facebook ei avalda milline protsent mängijatele ostetud lauaarvuti reklaam, mobiilsed rakendused paigaldada reklaam – see on populaarne areneva reklaam, mida kasutavad peamiselt mängude arendajad, et suurendada nähtavust mobiilsed rakendused – kuid Ryan ütles arendaja reklaam kulud on endiselt suur.
Režiimi muutust
Mitte kaua aega tagasi, Facebook või Zynga maailmas. See juhuslik mängu stuudio ja jälle enne käivitamist kvaliteetseid tooteid, on muutunud liider Facebook mängimine platvorm, isegi Facebook aastal 2011 aitas 12% tulust. Need andmed on aega Facebook IPO (esmane avalik pakkumine) eelnevalt avalikustatud, et Facebook kasumist sõltuvad suuresti Zynga, see on just mure investoritele.
Aga tagantjärele, see mure võib tunduda rumal. Vastavalt Turu-uuringute firma AppData andmed, Zynga Facebook mängud eelmisel nädalal kaotada ülekaal, kuus aktiivset kasutajat olema “purustatud kommid Legend” (Candy Crush Saga) arendaja King ületamine. See muutus toimus samal sotsiaalselt ja üsna lihtne ja mitmeid uusi Facebook mängu kirjastajad tõusma korral.
See muster õõnestamises Facebook paar aastat tagasi, et alustada mängu ja arendajad mitmekesistamise strateegiaga. Ryan ütles, Facebook juhatas sisse kogu uus grupp arendajaid ja mitmeid uusi mänge, eriti viimase aasta jooksul.
See näitab, et Facebook ei ole enam vajalik Zynga.
Facebook mäng meeskond oli algselt väike meeskond USA administratsioon, kuid on nüüd laiendatud skaalal, sealhulgas Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas ja Aasias ning paljud meeskonnad. Selleks, et säilitada majanduskasvu tempo, Facebook on praegu juhtiv arendaja iga määratud ärijuht ja toote inseneri, et aidata neil paremini arendada konkurentsivõimelisi tooteid ja parandada mängija rahulolu.
Võimas mehhanism
Paget sõnul edendamisel mängu mängijad ja aitab neil jagada sündmusi sõprade protsessis, Facebook on mänginud aktiivset rolli erinevate peamiste mäng saavutusi. Paget et kuna Facebook Milline mäng võib otsustada, kes saavad näha seda, ja näe mängu teatud sagedustel, nii et see mehhanism on väga võimas, Zynga selgusetus saada börsifirma peab toetuma see võime.
Facebook tunnistas sotsiaalsete võrgustike kaudu strateegia mängu arendajad on aidanud. Samas, vastavalt ettevõtte avaldus, mis mäng võib muutuda rusikas mäng sõltub täielikult arendaja võime kasutada erinevaid kanaleid, sealhulgas News Feed, mobiilside kaudu, teadete, reklaami ja nii edasi.
Ryan News Feed nimetatakse “Holy Land”, kui sisu, mis on seotud mängu näidata ees 1110000000 Facebook kasutajad, need võivad aidata saavutada hämarusse mäng viiruse levikut.
Vastavalt AppData andmeid üsna lihtne arendada “kriminaalasjas” mäng Facebookis on 34500000 aktiivset kasutajat. Ryan ütles, et mäng on täielikult ära News Feed, luues suurepärased tulemused uuendused.
Vahepeal Facebookis on 45500000 aktiivsete kasutajate “kommid purustada Legend” on edukas tänu lauaarvuti ja mobiiltelefoni sünkroniseerimine kogemus, samuti mõned jõud mängijad otsima abi oma Facebook sõbrad intelligentne sotsiaalne vahend.
Liiguta puzzle
Aga kui Facebook saab paremini aidata väiksemate mängude arendajad, et saavutada sama kokkupuute taseme, siis mis juhtub? Ettevõtte võime tegutseda katalüsaatorina nende käivitamist sensatsiooniline mängu meelitada rohkem mängijaid, siis luua rohkem tulu? Facebook katsetab mobiili mängu jaotusprojekte võib vastata nendele küsimustele.
Vastavalt USA tehnoloogia blogi TechCrunch teatas, et see pilootprojekt annab väike mobiilne mängu arendajate võrguteenuste, tähendas, et nende sotsiaalset võrgustikku annab turustamise ja levitamise kanaleid. Välismaailmaga on oodata, et ettevõte võib paigaldada oma rakenduste kaudu reklaami seda saavutada, ja saadud number tulevaste tulude jagamise. See projekt on esimene mäng Facebook loodud liigutades otsest tulu.
Ryan ütles: “Meil on liikuv platvorm, mis aitab arendajatel leida teisi võimalusi, et olla edukas ja me ei tea veel, kuidas seda eesmärki saavutada.” Lisaks Ryan keeldus avaldamast seda mobiiltelefoniteenuse projektide üksikasjalikumalt.
Nagu kasutaja liigutab töölaualt lõpuks ulatusliku rände, Facebook näib peame välja mõtlema, kuidas saada kasu liigutades mäng, mitte ainult kasutada töölaua hasartmängutulud makseteenuseid.
Ettevõtte pressiesindaja ütles: “arendajad on võtnud kasutusele mobiilne pool mängu, kuid tänu kasutaja desktop mängu vajadused, jätkame tulema mängu maksma sissetulekute kasvu.” Loomulikult, sealhulgas 3D mängud, sealhulgas südamiku mängu enne Facebook lauatagune mängud on edendada ettevõtluse kasvu hoogu, ja meelitas mitmeid erinevaid mängijaid.
Aga Facebook ilmne soovimatus jätkata koostööd Apple ja Google maksab tulude jagamise. Facebook rõhku mäng äri, et ettevõte on kindlasti püüdma suurendada mobiilimängude arendustegevuses.

Leave a Reply