Facebook hry podnikání čím dál silnější: omezit svou závislost na Zynga

Před několika měsíci, Facebook a Zynga vydala speciální vztah. Ale teď se stalo něco nepředstavitelného: Facebook je hra podnikání dosáhla nebývalé výšky.
Facebook hry platformu za leden až březen je vůbec nejlepší výkon hit příjmů platebních služeb přibližně 213.000.000 dolarů, což představuje nárůst o 15%.
Facebook je herní příjmy tvořily v celkovém podnikání je relativně malý, a hra se zdálo určené zisky se sníží. Když uživatelé koupit hru na čísla stránek ve zboží, bude tato sociální síť je s 30% podílem, ale v delší době zdržení uživatele na mobilní platformu, Facebook má v současné době nerentabilní. Nicméně, Apple a Google stále zakoupit přímo z aplikace Facebook, extrahovat některé sdílení příjmů.
Nicméně, vzhledem ke strategii Facebooku je přilákat různé typy vývojářů, takže se můžete vyhnout špatný výkon jakéhokoli jednom studiu vlivu, a tím dosáhnout vynikající herní výkon.
Skutečný účel
Facebook čtvrtletí tržby a příjmy z reklamy
Facebook příjmy z reklamy za první čtvrtletí dosáhl 1250000000 dolarů, ve srovnání s rozsahem hry podnikání je stále příliš malý.
Dokonce tak, že USA zprostředkování Wedbush analytik Michael Paget (Michael Pachter), že hra je jen prostředkem k dosažení cíle, kterým je ke zvýšení uživatelské lepivost. Tzv. uživatel lepkavost, se týká, aby více lidí prostřednictvím počítače nebo mobilní platformy používat Facebook, a zvýšení využití času. “Facebook jen chcete přidat více možností pro uživatele.” Paget prohlásil.
Opravdu zvládli prvky, hra může zvýšit míru aktivních uživatelů na Facebooku, spokojenost a přilákat je k návratu častěji. Facebook hry režisér Sean Ryan spolupráce (Sean Ryan) je také rozhovor média, to uznal. Ale Ryan řekl, že pokud Facebook nemůže dospět k závěru, že zvýšení herní příjmů, bylo by to špatné.
“Naše hra je důležitá věc.” Ryan říkal, “toto podnikání je větší než šíři naší představivosti.”
Společnost zveřejněny výplatu důchodu. Ale společnost, která v soukromí, jak se dostat 250 milionů hráčům interakci se sociálními sítěmi, stejně jako, jak zvýšit úroveň sociální sítě činnosti a jak zvýšit příjmy jinými podniky jsou stejně důležité. Facebook nesdělila, jaké procento hráčů koupil desktop reklama, mobilní aplikace nainstalovat reklama – to je populární vznikající reklama, používá především vývojáři her zviditelnit mobilních aplikací – ale řekl Ryan vývojáře výdaje na reklamu stále vysoká.
Změna režimu
Není to tak dávno, Facebook nebo Zynga svět. Tato ležérní hra studio znovu a znovu před zahájením těchto vysoce kvalitních produktů, se stala lídrem v oblasti platformy herní Facebook, a to i pro Facebook v roce 2011 podílel 12% z příjmů. Tato data je čas na IPO Facebooku (Initial Public Offering) dříve odhalila, že Facebook je zisk spoléhají na Zynga, to je přesně to, že se týkají investorů.
Ale s odstupem času, může být tato obava zdát hloupé. Podle průzkum trhu společnosti AppData dat, Zynga Facebook hry minulý týden, ztrácí dominanci, měsíční aktivních uživatelů za “drcený cukroví Legend” (Candy Crush Saga) vývojář Král transcendence. Tato změna se shodovalo sociálního hlediska a velmi jednoduchý a řada vydavatelů nové herní Facebooku stoupat příležitosti.
Tento model z podvracení z Facebooku před několika lety na začátku hry a vývojáři strategie diverzifikace. Řekl Ryan, Facebook ohlašoval zcela novou skupinu vývojářů a řada nových her, a to zejména v posledním roce.
To ukazuje, že Facebook není nutné Zynga.
Facebook hra tým byl původně malý tým z americké vlády, ale nyní se rozšířil rozsah, a to iv Evropě, na Středním východě, v Africe a Asii, a mnoho týmů. V zájmu zachování tempo růstu, Facebook je dnes předním vývojářem každého přiřazeného obchodní manažer a produktový technik s cílem pomoci jim lépe rozvíjet konkurenční produkty a zlepšit hráč spokojenost.
Výkonný mechanismus
Paget řekl, že v podpoře hry pro hráče, a pomoci jim sdílet události s přáteli v procesu, Facebook hrála aktivní roli v různých hlavních herních úspěchů. Paget, protože Facebook Která hra může rozhodnout, kdo může vidět, a vidět hru specifické frekvence, takže tento mechanismus je velmi silný, Zynga z neznáma, aby se stal společnost kótovaná na burze se musí spoléhat na tuto schopnost.
Facebook uznal prostřednictvím sociálních sítí, vývojáři strategická hra, která pomohla. Nicméně, podle vyjádření společnosti, která může hra stát pěst hry zcela závisí na developera schopnost používat různé kanály, včetně News Feed, mobilních platforem, zveřejňování informací, reklamy a tak dále.
Ryan News Feed názvem “Holy Land”, pokud je obsah spojený s herní show před 1110000000 uživatelů Facebooku, mohou pomoci k dosažení neznámo hry šíření viru.
Podle údajů AppData, velmi jednoduchý vývoj “trestního řízení” hra na Facebooku má 34,5 milionu aktivních uživatelů. Ryan řekl, že hra bude plně využívat News Feed, vytváří vynikající výsledky aktualizace.
Mezitím na Facebooku má 45.500.000 aktivních uživatelů na “Legenda cukroví crush” je úspěšný díky ploše a synchronizaci mobilního zařízení zkušenosti, stejně jako některé síly hráči, aby hledali pomoc od svých přátel na Facebooku inteligentních sociální nástroj.
Přesun puzzle
Ale pokud Facebook může lépe pomáhat menší herní vývojáři k dosažení stejné úrovně expozice, pak to, co se stane? Schopnost společnosti působit jako katalyzátor pro jejich spuštění senzační hry, přilákat více hráčů, pak vytvořit větší příjmy? Facebook testuje mobilní projekty herní distribuce může odpovědět na tyto otázky.
Podle US technologie blog TechCrunch uvedl, že tento pilotní projekt bude poskytovat malé mobilní herní vývojáři distribuční služby, znamená, že aplikace sociální sítě budou poskytovat marketingové a distribuční kanály. Vnější svět se očekává, že společnost může instalovat vlastní aplikace prostřednictvím reklamy k dosažení tohoto cíle, a vyvodit z řady budoucího sdílení příjmů. Tento projekt bude první hra na Facebooku vytvořil pohybem přímý příjem.
Ryan řekl: “Jsme mobilní platforma pomoci vývojářům najít jiné způsoby, jak být úspěšný a my ještě nevíme, jak tohoto cíle dosáhnout.” Kromě toho, Ryan odmítl sdělit tento mobilní distribuční projekty podrobněji.
Jako uživatel přesune z desktopu do konce roku k rozsáhlé migraci, Facebook Zdá se, že je třeba zjistit, jak profitovat pohybem hru, ne jen používání stolních počítačů služeb příjmů k úhradě.
Mluvčí společnosti řekl: “Vývojáři se představil mobilní stranu hry, ale díky potřebám uživatelů stolních počítačů, budeme i nadále, aby se ze hry platit daň růst.” Je zřejmé, včetně 3D her, včetně základní hry před Facebook stolní hry je podporovat obchodní tempo růstu, a přilákal řadu různých hráčů.
Ale Facebook je zřejmá neochota pokračovat v práci s Apple a Google zaplatí sdílení příjmů. Facebook důraz na herní činnosti, které společnost bude určitě usilovat o zvýšení úsilí mobilní herní vývoj.

Leave a Reply