Facebook gry, firma coraz bardziej wydajne: zmniejszyć zależność od Zynga

Kilka miesięcy temu, Facebook i Zynga wydała specjalne stosunki. Ale teraz, nie do pomyślenia, stało się: business Facebooka gra osiągnęła bezprecedensowy poziom.
Gra platformowa Facebook w styczniu do marca jest najlepszy w historii występ trafiony dochodów usług płatniczych około 213.000.000 dolarów, co stanowi wzrost o 15%.
Facebook przychody gier stanowiły w ogólnej działalności jest stosunkowo niewielka, a gra się wydawało, zyski zostaną obniżone. Gdy użytkownicy kupić grę na numery stron w towarów, w tym social networking będzie brać 30% akcji, ale w dłuższym czasie przebywania użytkownika na platformie mobilnej, Facebook ma obecnie nieopłacalna. Jednak, Apple i Google będzie jeszcze kupić w aplikacji Facebook, aby wyodrębnić pewne dzielenia się przychodami.
Jednak ze względu na strategię Facebooku jest, aby przyciągnąć różnego rodzaju programistów, dzięki czemu można uniknąć słabe wyniki jakimkolwiek wpływie studio, a tym samym osiągnięcie doskonałej wydajności gry.
Prawdziwym celem
Kwartału dochód Facebook i przychody z reklamy
Facebook przychodów reklamowych w pierwszym kwartale osiągnął 1250000000 dolarów, w porównaniu do skali działalności gry jest wciąż zbyt mała.
Nawet więc, US maklerski Wedbush analityk Michael Paget (Michael Pachter), że gra jest tylko środkiem do osiągnięcia celu, jakim jest zwiększenie lepkości użytkownika. Tzw. lepkość użytkownika, odnosi się do niech więcej ludzi poprzez pulpit lub platformy mobilnej do używania Facebooka, oraz zwiększenie wykorzystania czasu. “Facebook po prostu chcesz dodać więcej opcji dla użytkownika.” Paget powiedział.
On naprawdę opanowane elementy, gra może zwiększyć stopień aktywnych użytkowników Facebooka, zadowolenie i zachęcenia ich do powrotu częściej. Facebook gry reżyser Sean Ryan współpracy (Sean Ryan) jest również wywiad media potwierdziły to. Ale Ryan powiedział, że jeśli Facebook nie może stwierdzić, że wzrost przychodów gier, to byłoby w porządku.
“Nasza gra jest ważna sprawa.” Ryan powiedział: “ta firma jest większa niż szerokość naszej wyobraźni.”
Firma ujawnione publicznie wypłaty dochodów. Ale firma prywatnie, że jak uzyskać 250000000 graczom interakcję z sieci społecznościowych, a także, jak zwiększyć poziom aktywności społecznej sieci, i jak zwiększyć dochody innych przedsiębiorstw są równie ważne. Facebook nie ujawnia, jaki procent graczy kupiło pulpit reklama, aplikacje mobilne zainstalować reklamy – jest to popularne pojawiających się reklama, wykorzystywane głównie przez twórców gier, aby zwiększyć widoczność aplikacji mobilnych – ale Ryan powiedział wydatki na reklamę dewelopera pozostaje wysoka.
Zmiana reżimu
Nie tak dawno temu, Facebook lub world Zynga. Ten przypadkowy studio gra znowu i znowu przed premierą produktów wysokiej jakości, stała się liderem w platformie Facebook gier, nawet dla Facebook w 2011 przyczynił się 12% przychodów. Dane jest czas na IPO Facebooka (Initial Public Offering) wcześniej ujawnionych, że Facebook zyski w dużym stopniu polegają na Zynga, to właśnie inwestorzy dotyczą.
Ale z perspektywy czasu, to problemem może wydawać się głupie. Według firmy badawczej AppData danych, Zynga Facebook gry w zeszłym tygodniu, tracąc przewagę, aktywnych użytkowników miesięcznie za “zgnieciony Legend cukierek” (Saga Crush Cukierki) transcendencja Król dewelopera. Zmiana ta zbiegła się społecznie i bardzo prosty i liczba nowych wydawców Facebooka gry wzrosnąć okazję.
Ten wzór dywersji z Facebooka kilka lat temu, aby rozpocząć grę i strategii dywersyfikacji deweloperów. Ryan powiedział, Facebook wprowadził w całej grupie nowych deweloperów i wiele nowych gier, zwłaszcza w ostatnim roku.
To pokazuje, że Facebook nie jest już konieczne Zynga.
Zespół gra Facebook był początkowo mały zespół z administracją USA, ale rozszerzyła skalę, w tym w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i Azji, i zespołów wielu. W celu utrzymania tempa wzrostu, Facebook jest obecnie wiodącym producentem każdego przypisanego menedżera biznesu i inżynier produktu, aby pomóc im lepiej rozwijać konkurencyjnych produktów i poprawy zadowolenia gracza.
Potężny mechanizm
Paget powiedział, że w promocji gry dla graczy, i pomóc im się z przyjaciółmi w procesie, Facebook odegrała aktywną rolę w wielu głównych osiągnięć gier. Paget, bo Facebook Która gra może zdecydować, kto może go zobaczyć i zobaczyć grę określonych częstotliwości, więc mechanizm ten jest bardzo silny, Zynga od zapomnienia, aby stać się spółką notowaną na giełdzie musi polegać na tej umiejętności.
Facebook przyznał za pośrednictwem sieci społecznych twórcy gier strategia pomogła. Jednakże, zgodnie z oświadczeniem firmy, które gra może stać się gra pięść zależy wyłącznie od dewelopera możliwość korzystania z różnych kanałów, w tym News Feed, platform mobilnych, zawiadomienia, reklamy i tak dalej.
Ryan News Feed nazwie “Holy Land”, gdy zawartość związana z teleturnieju przed 1110000000 użytkowników Facebooka, mogą przyczynić się do osiągnięcia niejasności rozprzestrzeniania gry wirusa.
Według danych AppData, bardzo prosty rozwój “sprawa karna” gry na Facebooku posiada 34.500.000 aktywnych użytkowników. Ryan powiedział, że gra będzie w pełni korzystać z tej News Feed, tworząc doskonałe wyniki aktualizacji.
Tymczasem na Facebooku posiada 45.500.000 aktywnych użytkowników o “Legenda zgniatanie cukierków” zakończy się powodzeniem, dzięki pulpicie i mobilnej synchronizacji urządzenia, jak również niektórzy zawodnicy siły szukać pomocy u znajomych z Facebooka inteligentne narzędzie społecznej.
Przenieś puzzle
Ale jeśli Facebook może lepiej pomóc mniejsze twórcy gier, aby osiągnąć ten sam poziom ekspozycji, to co się stanie? Zdolność Spółki do działania jako katalizator dla ich uruchomienia gry sensacyjne, przyciąga więcej graczy, a następnie utworzyć większe dochody? Facebook testuje telefony projektów dystrybucji gry może odpowiedzieć na te pytania.
Według US technologia blog TechCrunch poinformował, że ten projekt pilotażowy dostarczy małych twórców gier mobilnych usług dystrybucji, oznaczało, że zastosowanie sieci społecznej zapewni marketingowych i kanałów dystrybucji. Świat zewnętrzny jest oczekiwać, że firma może zainstalować własne aplikacje poprzez reklamę, aby to osiągnąć, i wyciągnąć z szeregu przyszłego podziału dochodów. Ten projekt będzie pierwszą grą na Facebooku stworzona przez przesunięcie bezpośredni dochód.
Ryan powiedział: “Jesteśmy mobilna platforma, aby pomóc programistom znaleźć inne sposoby na sukces i jeszcze nie wie, jak to osiągnąć.” Dodatkowo, Ryan odmówił ujawnienia tego telefonu projekty dystrybucyjne w sposób bardziej szczegółowy.
Jako użytkownicy przenieść z pulpitu do końca migracji na dużą skalę, Facebook wydaje się konieczne, aby dowiedzieć się, jak skorzystać przesuwając grę, a nie tylko korzystać z usług stacjonarnych przychodów gier płatności.
Rzecznik firmy powiedział: “Twórcy wprowadzili telefon stronie gry, ale dzięki potrzeb komputerów użytkowników gier, będziemy nadal pochodzą z gry zapłacić wzrost dochodów.” Oczywiście, w tym gry 3D, w tym podstawowej wersji gry, przed Facebook gry stołowe jest promowanie tempo wzrostu gospodarczego, i przyciągnęła wielu różnych graczy.
Ale wynika niechęć Facebooka do kontynuowania współpracy z Apple i Google płaci dzielenia się przychodami. Facebook nacisk na sektorze gier, które firma będzie z pewnością dążyć do zwiększenia wysiłków na rzecz rozwoju mobilnych gier.

Leave a Reply