Facebook budoucí obchodní export

Online a offline přes layout, Facebook se snažil najít O2O a data pro budoucí komerční vývoz.
Chcete-li zjistit, kupón Facebook služba není snadný úkol, protože Facebook vždycky chtěli získat jejich jména, ale ve skutečnosti nejsou zcela různých obchodních modelů.
Za prvé, v srpnu 2010 zahájila Facebook Facebook Places, který je členem sociální sítě na bázi automatického systému určování polohy. Listopad Facebook zahájila následuje použití technologie Facebook Check-in Deals služby – uživatel prostřednictvím aplikace Facebook v restauracích, supermarkety, bary, kavárny a další místa, “podepsat”, bude Facebook poskytnout odpovídající slevové kupony za odměnu . Listopadu 2011, Facebook spustila podobnou službu Nabídky na Facebooku, světlo je vidět z názvu obou jsou velmi podobné ve všech bočním Facebook O2O pokus. Facebook zahájila Tyto dvě služby jsou vlastně přímé imitace Foursquare Foursquare (je umístění informace založené na uživatele mobilních telefonních služeb, webových stránek a podpořit uživatele mobilních telefonů sdílet s ostatními jejich aktuální geografickou polohu a další informace). Facebook chce využít sociální sítě jako entita obchody aby provoz, i když tyto dvě služby jsou stále v provozu, ale velikost mezery a Foursquare velmi daleko.
Facebook druhý kupón služba byla spuštěna v roce 2011, napodobování služby Groupon koupit, uživatelé koupit kupóny na Facebook Přidat k uložení hotovosti. Facebook není omezené služby, sleva koupit, a zároveň umožňuje zákazníkům používat mobilní vyhledávání nedaleké povýšení. (Srovnej koupit původce Groupon v květnu 2012 před zahájením o poloze mobilního klienta služby Groupon teď.) Objednávka služby, ale Facebook úspěch neznamenal představit, že právě zahájila čtyři měsíce bude Facebook v srpnu 2011 ukončení služby.
Ale Facebook ve snaze koupit pole a nezastavil, v dubnu 2012 zahájila Facebook Facebook nabídky, služby se liší od předchozího buy, že:
1. Facebook Nabídky jsou založeny na vztahu mezi obchodníky a uživatele, obchodní slevy vyvěšen na domovské stránce, jen aby viděl své fanoušky. (Samozřejmě, že mohou podniky použít také reklamu na podporu jejich slevy.)
2. Facebook nabízí non-přímý obchod se chcete podílet na činnosti uživatelů kliknout na slevy nabízí, a obchodníci budou zaslány uživateli elektronický dopis potvrzující, a požádejte uživatele o kupónové diskontních prodejen zprávy Moumou se objeví v jeho kruh přátel, uživatel se službami potvrzení slevou. To přineslo problém: Klepněte na uživatele Facebooku nechce slevových kupónů by bylo opravdu tráví spoustu lidí prostě vidět moji přátelé požádat o slevový kupón, a pak sám chtěl vidět, jak to je, a tak se požádat o kupónové informace se zobrazí také ve svém kruhu přátel (tento stav se nazývá virální marketing), ale reálných uživatelů skonto zřejmě ne tolik. Facebook Facebook nabídne vyhlásila rok 2012 4.200.000 unikátních uživatelů se zeptat dříve. To se zdá být docela dobrý výsledek, ale neurčuje, jaké procento uživatelů proplatit slevové kupóny, je obtížné odhadnout skutečnou popularitu.
Jak Facebook kupón
Tak, jak zacházet s Facebook kupón služby podílejí na tom? Za prvé, Facebook vždy různé pokusy, a to i jen jednoduchý imitace (napodobování Groupon to koupit, to napodobit Foursquare geografii doporučujeme), ale na druhou stranu, když Facebook objevil Při rychlém výstupu.
Mluvit z obchodního modelu, Facebook Foursquare blíž než Groupon. Facebook především prostřednictvím příjmů z reklamy, spíše než prodej výrobků, tak to může být vyvinuty Foursquare jako zeměpisné polohovací systém pro fyzické úložiště reklamy, ale všichni víme, koupit klíč je stanovení pozemní prodejní tým a poprodejní podpory služby (alespoň prozatím), ale Tyto dva body nejsou dobré na Facebooku. Takže když Facebook vědomi své sociální sítě buy nehraje rozhodující roli, když to rozhodně přestat. Pro další spuštění obou nabídek Facebook, a to navzdory koupit svůj stín, ale podstata je forma reklamy, Facebook není příliš podílet na kuponu obchodu. Všichni ve všech, kupón služba, Facebook nedostal velký zisk, budoucnost Facebook je pravděpodobně pokračovat v zavádění nových služeb.
Sociální pluginy: rozvržení dat uživatelských
2011, kdy se zaměřuje na Facebooku e-commerce nebo přímo do obchodu se Facebook o přijetí svých otevřených Graf funkce (Otevřít graf) spojené s jinými e-commerce weby. Února 2011, Facebook spolupráce s Amazon, mohou uživatelé přihlásit pomocí Facebook Amazon. Amazon uživatelé budou importovány po informace o Facebooku, a tím poskytnout přesnější produkt doporučení. V říjnu, eBay také představil Facebook Otevřít graf. Dokázal, Facebook nebyl úspěšný jako obchodní platformu, ale díky spolupráci s dalšími nakupování stránkách, můžete Facebook sbírat velké množství dat, ale ne osobně, on-line obchodní operace obchodní platforma. Pro podniky s uživatelskými daty na Facebooku bude nepochybně přispět k jejich cílenější reklamu a pro Facebook, je to jako v zákulisí pozorovatele, osobně schopen získat významné provozní údaje e-commerce stránky, čekací doba je zralá , Facebook je pravděpodobně opět skočit do trhu s elektřinou poskytovatele.
Facebook Otevřené Graf níže krátkém úvodu. 2008, on-line Facebook Facebook Connect, Facebook Connect umožňuje Facebook uživatelům používat na jiných webech Facebook účet, čímž se eliminuje potřeba pro webové stránky Zpráva musí zaregistrovat účet potíže. Dubna 2010, zahájila Facebook Otevřené Graf aplikace (Open Graph API), jeho funkce byla mnohem více než externích stránek spojených s Facebook, ale zprávu na Facebook a další internetové stránky pro výměnu informací o nástroj.
Narodil se s aplikací je, že jsme velmi dobře obeznámeni s pluginem Facebook sociální. Jedním z nejčastějších je “jako” tlačítko, které může být umístěna kdekoliv na stránce, když někdo klikne na Facebook “jako” tlačítko, automaticky se stane fanouškem stránky. Uživatelé jako informace na stránce se automaticky zobrazí v uživatelském nic nového, což je ekvivalent dělá bezplatnou podporu pro web. Navíc, protože uživatel se stal fanouškem tohoto webu, po které stránky mohou poslat zprávu k němu. Facebook má také řadu sociálních plug-inů, jako Facepile stránku lze zobrazit seznam všech líbila stránku uživatele Facebook avatara.
Nyní se objeví v hlavních stránkách více než sociální Facebooku plug-inů, stejně jako Google, Twitter, LinkedIn, Pinterest a další sociální plug-iny mohou uživatelé používat Twitter, LinkedIn a dalších sociálních sítí účet pro přihlášení na některé stránky. Dobrou zprávou je, že uživatelé získají více personalizované služby, podporu podnikání je také více zaměřovat, negativní stránkou je to, že mnoho uživatelů Facebooku, existuje mnoho pochybovat o úniku osobních údajů

Leave a Reply