“Facebook” ateities komercinių eksportas

Internete ir per išdėstymą, “Facebook” bandė rasti O2O ir duomenys būsimos prekybos eksportui.
Norėdami išsiaiškinti, “Facebook” kuponas paslauga nėra lengva užduotis, nes “Facebook” visada patinka gauti jų pavadinimus, bet iš tikrųjų jie visiškai skirtingi verslo modeliai.
Pirma, 2010 metų rugpjūtį “Facebook” pradėjo “Facebook” Vietos, kurios yra socialinio tinklo pagrindu automatinio navigacijos sistemos narys. Lapkritis, “Facebook” pradėjo po to technologijų Facebook “naudojimą Atvykimas pasiūlymai paslaugas – per” Facebook “taikymo restoranuose, prekybos centruose, baruose, kavinėse ir kitose vietose,” pasirašyti “vartotojo,” Facebook “suteiks atitinkamą nuolaidų kuponus, kaip atlygį . Lapkritis 2011, “Facebook” pradėjo panašias paslaugas Deals on Facebook, šviesa gali būti vertinamas nuo tiek pavadinimu yra labai panašūs visose Facebook O2O pusėje bandymas. “Facebook” pradėjo šios dvi paslaugos yra iš tikrųjų tiesiogiai imitacija kvadratinis (kvadratinis yra vietos informacija pagrįstas vartotojo mobiliojo ryšio paslaugų svetainėje ir skatina mobiliųjų telefonų naudotojų pasidalinti su kitais savo dabartinę geografinę vietovę ir kitą informaciją). “Facebook” nori naudoti socialinius tinklus, kaip ūkio subjektas parduotuvės pareikšti srautą, nors šios dvi paslaugos vis dar veikia, tačiau šio skirtumo dydis ir kvadratinis labai toli.
“Facebook” antrą kuponą paslauga buvo pradėta 2011, imituojantis Groupon pirkti paslaugas, vartotojai perka kuponus Facebook Standartinė laikyti pinigus. “Facebook” yra ne tik nuolaida pirkti paslaugas, o leidžia klientams naudotis mobiliaisiais paieška netoliese nuolaidas. (Palyginimui, pirkti rengėjo Groupon Geg 2012 prieš pradedant vietą judriajam klientų aptarnavimo Groupon Dabar.) Perka paslaugas, tačiau “Facebook” sėkmė neįsivaizdavo, kad neseniai pradėjo keturis mėnesius, “Facebook” rugpjūčio 2011 nutraukimo tarnyba.
Tačiau “Facebook”, bandant pirkti lauką ir nesustabdė, kad balandis 2012 “Facebook” pradėjo “Facebook” siūlo, paslauga skiriasi nuo ankstesnių pirkti, kad:
1. “Facebook” siūlo yra pagrįstos skirtumu tarp prekybininkų ir vartotojų, prekybos nuolaida apie pirkimą paskelbtas pagrindiniame puslapyje, tik pamatyti savo gerbėjų santykius. (Žinoma, įmonės taip pat gali naudoti reklamą skatinti jų nuolaidų.)
2. “Facebook” siūlo ne tiesioginę prekybą, norite dalyvauti naudotojų veiklą reikia paspausti ant Nuolaidos ir prekybininkai bus išsiųstas vartotojui elektroninį patvirtinimo laišką ir paprašyti parduotuvės nuolaidų kuponą Moumou pranešimą vartotojui pasirodys jo draugų ratas, su patvirtinimo nuolaida paslaugomis naudojasi. Ši pateikė problemą: Spauskite “Facebook” vartotojas neturi nori nuolaidų kuponus tikrai praleisti daug žmonių tiesiog pamatyti mano draugai prašyti nuolaidų kuponą, tada pats norėjau pamatyti, kaip ji yra, todėl jis prašyti kuponas informacija rodoma jo draugų ratą (tai vadinama virusinė rinkodara), bet realius pinigus nuolaida Vartotojų matyt, ne tiek daug. “Facebook” siūlo “Facebook” paskelbė 2012 bus 4,2 mln unikalių vartotojų užduoti prieš. Tai atrodo gana gerų rezultatų, tačiau nėra nustatyti, koks procentas vartotojų išgryninti iš nuolaidų kuponus, sunku įvertinti tikrąjį populiarumą.
Kaip “Facebook” Atkarpos
Taigi, kaip elgtis su Facebook kupono tarnyboje, atsakingoje už tai? Pirma, “Facebook” visada, įvairūs bandymai, net tiesiog paprasta imitacija (imituoja Groupon padaryti pirkti, tai imituoti kvadratinis geografiją rekomenduoju), tačiau neteisingas būdas, kai “Facebook” atrado kai greitai išeiti.
Kalbėjimas iš verslo modelį, “Facebook” Kvadratinis arčiau nei Groupon. “Facebook” pirmiausia per reklamos pajamų, o ne parduodamų produktų, todėl ji gali būti sukurta kvadratinis kaip geografinės padėties sistemos fizinės parduotuvės reklama, bet mes visi žinome, pirkti Svarbiausia yra nustatyti žemės pardavimo komanda ir po pardavimo rėmimo paslaugas (bent jau dabar), bet Šie du aspektai yra ne gerai “Facebook”. Taigi, kai “Facebook” žino savo socialinio tinklo pirkti nevaidina lemiamo vaidmens, kai ji ryžtingai mesti rūkyti. Dėl sekančio starto iš “Facebook” siūlo, nepaisant pirkti savo šešėlį, bet esmė yra reklamos forma, “Facebook” yra ne per daug dalyvauja kupono spręsti. Apskritai, kuponas tarnyba, “Facebook” ne gauti daug pelno, ateityje “Facebook” gali ir toliau taikyti naujas paslaugas.
Socialiniai Įskiepiai: Layout Vartotojo duomenys
2011 metais, kai “Facebook” į e-komercijos dėmesio yra įdiegta tiesiogiai į parduotuvę, “Facebook” į savo Open Graph funkcijas (Atidaryti grafikas) priėmimas, patvirtinimas yra susijęs su kitų svetainių e-commerce. Vasario 2011, “Facebook” bendradarbiavimas su “Amazon”, vartotojai gali prisijungti su Facebook Amazon “. Amazonės vartotojai bus importuojami po “Facebook” informaciją ir tokiu būdu tikslesnius produktų rekomendacijas. Spalio mėnesį “eBay” taip pat pristatė “Facebook” Open Graph. Įrodė, “Facebook” nebuvo sėkmingas, kaip prekybos platforma, tačiau bendradarbiaujant su kitų svetainių prekybos, “Facebook” gali surinkti daug duomenų, bet ne asmeniškai lankosi prekybinė veikla prekybos platforma. Įmonėms “Facebook” vartotojų duomenis neabejotinai tiksliau nukreipti juos reklamuoti ir “Facebook”, tai kaip už stebėtojo scenos, o ne asmeniškai galės įsigyti atitinkamais veiklos duomenimis svetainių e-commerce, laukia, atėjo laikas “Facebook” gali vėl šokti į elektros energijos teikėjo rinkoje.
“Facebook” Atidaryti grafikas žemiau trumpas įvadas. 2008, “Facebook” on-line “Facebook Connect”, “Facebook Connect” leidžia “Facebook” vartotojams naudoti kitose svetainėse Facebook sąskaitą, tokiu būdu panaikinant būtinybę svetainė pranešimas turi užsiregistruoti problemų. Balandžio 2010, “Facebook” pradėjo Open Graph programos (Open Graph API), jo funkcija buvo kur kas daugiau nei išorinių svetainių, susijusių su “Facebook”, bet žinia “Facebook” ir kitų svetainių, keitimosi informacija priemonė.
Gimė su prašymu, kad mes labai gerai susipažinęs su “Facebook” socialinio įskiepio. Vienas iš labiausiai paplitusių yra “kaip” mygtuką, kuris gali būti įdėtas bet kur į svetainę, kai kažkas paspaudžia ant “Facebook” panašus “mygtuką, jis automatiškai tampa Į puslapio gerbėjas. Vartotojai, pavyzdžiui, informacijos apie puslapyje bus automatiškai rodomi vartotojo nieko naujo, daro nemokamą reklamą tinklalapio, lygiavertis. Be to, kadangi naudotojas tapo šios svetainės gerbėjas, po kurio svetainė gali siųsti žinutę jam. “Facebook” taip pat turi socialinės įskiepių skaičius, pvz Facepile puslapis gali išvardyti visus patiko puslapis vartotojo Facebook avatarą.
Dabar atsiranda didelių svetainių yra daugiau nei “Facebook” socialinio plug-ins, taip pat Google, Twitter, LinkedIn “,” pinterest ir kitos socialinės plug-in, vartotojai taip pat gali naudotis Twitter, LinkedIn ir kitų socialinių tinklų paskyros prisijungimo duomenys kai kurių svetainių. Geros naujienos yra tai, kad vartotojai gauna daugiau individualus aptarnavimas, verslo skatinimas taip pat tikslingiau, minusas yra tai, kad daugelis vartotojų “Facebook”, yra daug abejonių dėl asmens duomenų nutekėjimo

Leave a Reply