Ekonomia Spójrz Tesla: Innowacja nie głupi pianki Qi i kapitałowego

Byliśmy zaniepokojeni wzrostem powstającej siły naukowej i technologicznej, rozmawialiśmy dość długo modne rzeczy Tesla, 5 cena akcji w dniu 29 maja, na początku skoczył 225%, to wstrząsnął całą sektora kapitału. Międzynarodowe media z wielu aspektów naukowych i technologicznych obserwowano przez Tesla, oklaskiwany przez publiczność, media tytanu także gotowi do kontynuowania w dziedzinie finansów specjalizujemy się w wykonywaniu kapitału Tesli zrobić więcej anatomii, dlatego też tego artykułu.
Autor był zaniepokojony Internetu jako zmiany matematycznych ekonomistów Simon skromnych, ale również tytanu, gdy pierwsza grupa mediów on-line, jeden z autorów.
W pierwszym kwartale Tesla (Tesla) Motors (NASDAQ: TSLA) ogłosił swój pierwszy zysk od dekady, a następnie jego model flagowych modeli S elektryczny samochód zdobył nagrodę “Consumer Reports” od założenia najwyższą ocenę, jego akcje upadki rose, 29 maja hit 114,9 dolarów wysoki wzrost 225% w porównaniu z początkiem, kapitalizacja rynkowa 12000000000 dolarów, a rocznej sprzedaży 1.600.000 luksusowych samochodów BMW kapitalizacji rynkowej jest tylko 47 mld euro. W lipcu wraz z jego 90 sekund w celu wymiany baterii News Service, stock Tesla jest dalej popychany róży 120 dolarów wysokie.
Dane pokazują, że w 2013 r. jedna czwarta całkowitej sprzedaży modelu Tesli S 4750, Mercedes-Benz S-Klasa do 54,3%, BMW serii 7 więcej niż podwoiła się, stała się sprzedaż w Ameryce Północnej duży luksusowy samochód mistrzem. Niż oczekiwano sprzedaży w pierwszej dekadzie Tesla zrealizowane zyski. List Tesla akcjonariuszom, powiedział pierwszy kwartał 2013 r., takich jak bez bezgotówkowego nakazu (Warrant bezgotówkowa) oraz opcje na akcje i inne przedmioty, zysk operacyjny o 1.500 mln USD.
Zgodnie z GAAP (Generally Accepted Accounting Principles, GAAP) standardami Uwzględniając powyższe czynniki było 11.000.000 dolarów. Zysk z działalności operacyjnej w stosunku do poprzedniego kwartału qoq przepięć 83% dla 562.000.000 dolarów.
Akcji Tesla poszukiwane przez inwestorów, oprócz pierwszej dekadzie niż oczekiwany zysk i sprzedaż, opiera się bardziej na rewolucję inwestorów elektrycznym Tesla samochodu, w którym przewiduje pozycji przewodnika, a jego legendarny założyciel Elon Musk ulegają podkreśleniu jego potencjał do osiągnięcia więcej przełomy.
Wysoka wycena, z innowacyjnością
Akcje ponad 100 dolarów USA, zysk 11.000.000 dolarów kwartale, a kwartalne sprzedaży 4900, jazda na rowerze w cenie ponad 100.000 dolarów urodził się w Dolinie Krzemowej, Tesla niedawno wyruszył na świecie super-cyklon, globalnego konsumenta i blitz rynek kapitałowy. Są nawet instytucje inwestycyjne prognoza, cena Tesli Zdjęcie wyniesie 200 dolarów, przemysł motoryzacyjny, “Apple”.
Tesla Ten wicher dodatkowo korzystają krajowych pojazdów elektrycznych, przemysłu bateria litowa. May, napędzany koncepcji Tesla, nowe pojazdy energii w Chinach zapasy zaczynające nadal silne, uniwersalne przepływów pieniężnych, BYD, Haima Motor, Valin Singapur i Malezja w maju wzrosły o ponad cztery procent, odpowiednio, na 46,93 %, 43,75%, 44,05%, 43,69%. 7 czerwca inwestować 800000000 juanów, aby wypełnić pole baterii litowych otwarcia południowo szybko nadchodzącej granicę, w końcu poinformował 6,50 juana / akcja, aż 9,98 proc. Pojawiły się również w branży baterii litowej ma poprawić rentowność, Jiang motor, Gan Feng Li, Tian Qi Li, Wei Li mld Desai baterie rally zapasy top.
Jednak blitz nie może pokryć do sprzedaży elektryczny samochód Tesla firmy nigdy nie było opłacalne rzeczywistością. Jednej czwartej zarobków widać oprócz sprzedaży pojazdów elektrycznych, auto zero celów emisji (ZEV) sprzedaż 68.000.000 dolarów dolarów, co stanowi 12% całkowitych przychodów. W skrócie, jeśli ZEV minus 68 mln przychodów, opierając się wyłącznie na zyskach sprzedaż Model S, Tesla jest jeszcze na straty w pierwszym kwartale. Charakter tej dotacji rządowej zostanie zakończona pod koniec dochodów Tesli będzie mieć większy wpływ. Tymczasem Tesla w sprzedaży również stoi nie lada wyzwanie: kilka państw w North American Automobile Dealers Association wszczęła postępowanie w tych państwach zabraniania bezpośredniego do użytkowników sprzedaży samochodów.
Deutsche Bank, choć biorąc pod uwagę Tesla Motors trzymaj, ale tylko 35 dolarów cenę docelową na podstawie tego, że “Tesla chociaż silny przepływ zamówienie na kwartał, ale w celu osiągnięcia trwałej rentowności jest jeszcze daleko, duża część obecnej cenie akcji rosnących Powodem nie jest promowanie fundamenty spółki, jednak z przyczyn technicznych na giełdzie, takich jak akcje krótkiej sprzedaży zbyt ograniczonej płynności + + koszty finansowania zewnętrznego finansowania zewnętrznego zwiększyć wyniki. ”
Uniwersytet w Zurychu, Szwajcaria, profesor Didier Sornette w tej samej cenie, że Tesla wysoka wycena stanu, zauważając, że Tesla ostatnich dwóch miesięcy ciągły wzrost zapasów jest typowa bańka. Na podstawie analizy teorii złożoności i dziennika okresowych modelu prawa energetycznego (Zaloguj Okresowe Prawo energetyczne) obliczeń, okazało się, że wyniki akcji Tesla rosły szybciej niż wykładniczym trendem wzrostu, Zdjęcie zawiera samonapędzający pozytywne zachowania zwrotnego.
Profesor Didier zmiany Sornette cen na rynkach finansowych są samoorganizujące zachowanie złożonych systemów, wskazując na pozytywne zachowania opinię na temat zmian cen aktywów ma ważne i głębokie znaczenie, a tym samym rozwój dziennika okresowych modelu prawa energetycznego zbadać zmiany w finansowych baniek spekulacyjnych i naruszone.
Oczywiście, jako przełomowej technologii “Smart Money” została po raz pierwszy uznana wartość tej technologii i perspektywy, wraz z napływem funduszy pchać ceny wyższe i promować ekspansję kredytową i wspieranie rozwoju technologii do produkcji. Wysokiej wydajności, wysokiej powrót perspektywy, co przyciąga inwestorów wie, dlaczego to wstęp technologii, dodatkowo zwiększa popyt na magazynie chciałaby promować swoje akcje wzrosły, i tak dalej, że inwestycje (maszyny) i cena akcji między tymi, tworzenie klasycznego oddziaływania pozytywne opinie. W tej chwili na rynku nie jest już odzwierciedlona w potencjalnej wartości tej przełom technologiczny, ale oczekiwania inwestorów o wzrost wartości tej technologii jest to, że inwestor na rynku / zwierzęcych duchów technicznych outlook: wysoka wycena bańki cen aktywów , który tworzy.
Oczywiście, Tesla jako lidera w pojazdach elektrycznych, a jej pierwszym kwartale zysk z wysokiej jakości flagowych modeli na ludzi do lepszej wizji przyszłości pojazdów elektrycznych, przynosząc ceny akcji nadal rósł, a lepiej od łagodzenia polityki pieniężnej środowiska i nadal szerzyć dobrą nowinę, i po potwierdzeniu ludzi tego wnioskowania, nadal podnosić te pozycje inwestycyjne. Oczywiście, taki cykl przynosi szybki wzrost cen akcji będzie trochę inwestycji / maszyny, które produkowane moment paniki i zostawić.
W ten sposób, wszystkie zakwestionowane zwiększyć rentowność, cena Tesli Zdjęcie, które pojawia się po kolejny spadł w czerwcu, skumulowany spadek wyniósł ponad 14%. Do 21 czerwca oświadczenia w Tesla akumulatora odkryć technologicznych zamiennych: Elon Musk stanął na scenie, obok właścicieli stacji do wykazania, jak duże więcej niż 90 sekund w ciągu dobry zamiennik dla modelu S baterii, które czas napełniania około pół zbiornika gazu.
Pełen zakres marketingu do promowania swoich akcji znów odzyska pokazuje dynamikę z nowego wysokie, nadal wykazują poza gwałtownym wzrostem. Jednak, Elon Musk też nie mówiąc, czy w przyszłych modelach to battery projektowe inne słowa, ta technologia jest bardziej usług w celu uzyskania układu zaufania konsumentów, a nie osiągnięć technologicznych.
Taniec z pianki
Nie trzeba dodawać, Tesla Motors pojazd elektryczny dla wspierania rozwoju analizy porównawczej wpływu jego model S porównywalne do T Ford Motor Company modelu, przemysł samochodowy ma epokowe znaczenie. Z tego powodu, to przełom przynosi optymizm jest bardzo zaraźliwy, dotknięte więcej niż Szanghaju i Shenzhen zapasy znacznie wzrosły w maju i czerwcu, BYD, Desai baterii, Wei Li mld wiele innych elektrycznych samochody, akcje związane litu nie jest nawet nowy wysoki.
Ludzie nie świadomie zbliżające Tornado Tesla z Apple iPhone, iPad wpływu porównaniu ze spadkiem Tesla Motors czas ładowania, wzrosła spadek przebieg i koszty jego udział w rynku, a także narodziny popytu elektrycznego pojazdu do miejsca nie można pominąć. Z tego powodu, mamy powody sądzić, że zarówno rynek amerykański lub rynek Szanghaju i Shenzhen, Tesla nie jest już odbiciem potencjalnej wartości tej przełom technologiczny, ale oczekiwania inwestorów na wzrost wartości tej technologii.
Dlatego zbadaliśmy kontrast Tesla i Desai baterii, Wei Li mld cen index litu i podobne tendencje w tym samym okresie. Poprzez dziennika okresowych modelu prawa energetycznego, okazało się, że te wzorce lub indeksu cen wykazały znaczącego pozytywnego zachowania dalszego potwierdzenia zwrotnego, Didier Sornette prof wyroków Tesla trendów cenowych. Nasze wyniki pokazują, że najwcześniej pod koniec lipca, gdy cena rynkowa jest o przyszłych tendencjach w Tesla skłonność do osądów i fałszerstwem. Podczas Desai baterii, Wei Li mld BYD modele wskazują, że również te badania wykazały poza cen wzrostu stanie wskazującym, które mogą wystąpić w połowie lipca okresowej zmiany trendu.
Z fundamentalnego punktu widzenia, cała płytka litu do 95 razy wskaźnik cena-zysk jeszcze bardziej potwierdził swoją wysoką wycenę stanu. Oczywiście, gdy większość inwestorów zdaje sobie sprawę z tego pozytywnego procesu sprzężenia zwrotnego (błędne koło) nie mogą być utrzymane w tym samym czasie będzie pojawienie się wielu sprzedaży, rynek będzie prawdopodobnie wykazywać bardzo niestabilna, jak “chodzenie po linie” w ogóle, nutą zakłóceń wpływ (bad news) spowoduje cen akcji upadek zaburzenia zaburzenia lub nawet spadek stylu.
Dlatego wierzymy, że z ceny akcji w Szanghaju i Shenzhen Tesla Tesla zapasów koncepcji wykazały silne właściwości pianki, jego tendencja krótkoterminowego zależy w dużej mierze od ludzi na temat przyszłości samochodów elektrycznych jest spodziewane duchy zwierząt. Tesla cyklon przyniósł nic, ale ludzie na lepszą wizję przyszłości pojazdów elektrycznych, podczas gdy rynek niepokoju Tesla koncepcji jest stolicą technologii pojazdów elektrycznych i popularność najlepszej reklamy dla przyszłych osiągnięć technologicznych i przełomów ras, gromadzić więcej zasobów.
Jaka przyszłość można się spodziewać?
Dzisiaj głównym powodem Tesla Model S za sukces przypisać jej więcej niż 200 km Kilometry i kosztownych akumulatora samochodowego. Oczywiście, wydajność baterii litowych ograniczy Tesla można zajść daleko w przyszłości, “piętą achillesową”.
Chociaż istnieje wiele światowe rządy, uniwersytety i przedsiębiorstwa do inwestowania setek milionów dolarów technologii litowej baterii, w celu rozwiązania baterii system zarządzania, ograniczenia przepustowości, jednolitość, cykle, stabilność termiczną i wiele innych wąskich gardeł, ale czas potrzebny do tego procesu znacznie dłużej niż oczekiwano.
Szef GE Global Battery Systems Bill Wallace, że pojemność baterii w ciągu najbliższych kilku lat będzie o 20% wzrostu, jednak tendencja ta technologia jest trudna do zmniejszenia kosztów baterii mają zasadniczy wpływ. Dlatego połączenie z Szanghaju i Shenzhen Tesla “Tesla” Akcje akcje koncepcji tendencji cen, uważamy, że cena akcji Tesla i jego wpływ wykazał swoje oczekiwania przyszłych perspektyw, jest typowy baniek spekulacyjnych. W związku z tym, w krótkim okresie, Tesla i związanej z nim “koncepcja Tesla z” ryzyko ostrych akcji korygujących w istnieniu.
Jednak, szczególnie w dłuższej perspektywie elektryczny akumulator przełom technologiczny przyniesie prawdopodobnie dużą wygodę, która głęboko zmienić aplikacje sposób ludzie energii. Dlatego też, wraz z kolejnym przełomem w technologii akumulatorów litowo, Tesla i jego cena akcji będzie bardzo pomysłowe. Michael Porter wskazał, że “zmiany technologiczne w sobie nie jest ważne, ale jeśli technologia wpływa na przewagę konkurencyjną i strukturę przemysłu, staje się krytyczna.”
Kontrola giganta e-commerce Amazon (NASDAQ: AMZN) zmiany cen i rozwoju, możemy być w stanie zrozumieć inny wymiar innowacji technologicznych oraz wpływu zmian.
W historii ludzkiej cywilizacji, technologii informacyjnej i rewolucji w dziedzinie technologii energetycznych jest społeczna cywilizacja i postęp i ewolucja dwóch istotnych objawów: od początkowego ognia i papieru, do wynalezienia prasy drukarskiej i aplikacji silników parowych, do wynalezienia alfabetu Morse’a a telefonem i Zastosowanie na szeroką skalę technologii elektrycznej, są głęboko zmieniła i obalić sposób życia ludzi.
Amazon jest pierwszy na świecie e-commerce B2C firmy przez Bezos Jeffrey założona w 1995 roku i jest notowana na giełdzie NASDAQ w 1997 roku, po 18 latach rozwoju, w 2012 roku całkowita sprzedaż na Amazon był 61000000000 dolarów, wartość rynkowa do 120000000000 dolarów jej wyniki za dwanaście miesięcy do 3000. Od notowań, cena akcji Amazon, który utrzymuje wysoką wycenę stanu. W 1999 r. straty w wysokości do 350.000.000 dolarów z Amazon w “bańki internetowej” szał pod wpływem akcji w 600-1400 dolarów (prawo do ponownego cenie) wahała się od.
A w 2000 roku wraz z “bańki internetowej” w wyblakłe, cena Amazon Zdjęcie jest rozładowany do końca, nawet od 66 dolarów (prawo do ponownego cenie), skumulowany spadek o 95%. Doświadczenie “internetowe bańka” bóle porodowe, stopniowa poprawa przychodów Amazona, dochód operacyjny od 2002 wzrośnie do 3,9 miliardów dolarów w 2012 do 61000000000 dolarów, średnia roczna stopa wzrostu związek z ponad 30%, podczas gdy całkowita społecznych sprzedaż detaliczna w Stanach Zjednoczonych średni wzrost poniżej 5%, gigant handlu detalicznego Wal-Mart, średnia roczna stopa wzrostu tylko 7,3%.
Dlatego cena Amazon Zdjęcie ma najniższy stopniowo, stale rosnące ceny, nawet jeśli 2012 strata netto 39.000.000 dolarów, jej akcja miała dobre wyniki w 2013 roku, około 3000 dolarów (ponownie) amortyzatory platformy. Proces ten nie tylko Amazon już koszt Struktura sprzedaży, obsługa doświadczenie lepiej niż tradycyjnych przedsiębiorstw handlu detalicznego przewagę konkurencyjną, ale również znacznie skorzystało w ciągu ostatnich dziesięciu lat, “Internet dywidenda demograficzna”: globalnych użytkowników Internetu od 1999 roku, były tylko Do 200 milionów ludzi wzrośnie do 2,4 mld ludzi teraz Super.
Szybki wzrost użytkowników Internetu oraz tych użytkowników kupujących nawyki zmienić promować Amazon, Taobao, Alibaba, itp. Szybki rozwój branży e-commerce. A wraz z rozwojem technologii sieciowych i innowacji, Amazon pojawił się także wielokrotny zmiany, od prostego internetowego giganta detalicznego stopniowo przekształca się w cloud computing, usługi lider dużej ilości danych, a są również pomysłowe blue ocean. Dlatego, biorąc pod uwagę rynek do 3000 zarobków wycena Amazon.
Dla Tesla, z siecią ładowania (Network Supercharger) budowa i zasięg pozwoli Tesla Motors mają wyższe przebiegi, co pozwala Tesla Motors Yimapingchuan Ben pojechał z Kalifornii do Nowego Jorku. Są wspieranie infrastruktury i wzrost uslugi układ Tesla sprzedaży zapewni silne wsparcie, pomoc Tesla Motors przez obecnego niszy do masy i dalszej rozbudowie przychodów. Na tej podstawie, wraz z możliwością postępu i technologicznych przełomów, jak skrócić czas ładowania, bateria wzrostu potencjału i Tesla firmy własny poprawa efektywności produkcji, Tesla jakiś czas w przyszłości pojazdów elektrycznych będzie silny potężny przywódca.
Tymczasem nie tylko jej popularna S Model, model samochód koncepcyjny X ma również olśniewające wyniki, wskazują przy tym, że Tesla może obalić dziedzinie motoryzacji. I z tradycyjnych firm samochodowych, takich jak GE, Ford, itp. w systemach zarządzania energią, automotive współpracy konstrukcja z Google i innych dziedzinach w samochodzie inteligentnej współpracy możliwe, jak również unikalne cały łańcuch branży model usług, wszystko wskazuje, że Tesla Przyszłość występowanie iteracyjny innowacji możliwe. Tesla Motors może doświadczyć chrzest bańki kapitałowej, Nirvana Phoenix stać się prawdziwym królem, tylko czeka na czas, aby go przetestować.

Leave a Reply