E3 zaprezentować gry, nie pociesza

Wiele uwagi w tym tygodniu na Electronic Entertainment Expo, w przemyśle gier wideo za duże roczne targach, będzie na Microsoft i Sony, które zarówno mają nowe konsole do gier pochodzących w czasie przedświątecznych zakupów.

Ale spotlight wewnątrz Los Angeles Convention Center nie będzie tak dużo na Xbox One i PlayStation 4, jak to, co jest naprawdę ważne: same gry.
Z tych dwóch konsol następnej generacji, na najbliższym horyzoncie, twórcy gier są w okresie przejściowym między nowymi urządzeniami i te, które ludzie lubią w swoich domach teraz. Wiele tytułów prezentowanych podczas targów E3 mogą być odtwarzane bezpośrednio, z next-gen opcji w dół drogi.
Sony przynosi więcej niż 40 gier na swojej PS3 i handheld PSVita jak i PS4 nadchodzącego. “Beyond: Two Souls”, “Gran Turismo 6” i “Killzone: Spadek Cień”, to tylko kilka z bardzo oczekiwanych tytułów to będzie wyposażonych. I Bungie, twórcy popularnej “Halo”, pokaże gameplay z “Przeznaczenia”, nowej gry.
“Ludzie chcą widzieć w gry, a my mamy nadzieję przyniesie grę, że ludzie będą kochać”, powiedział Eric Osborne, starszy pisarz dla “przeznaczenie” i szef wspólnoty dla Bungie, gra w dewelopera. “Pracowaliśmy bardzo ciężko, i zaczerwienionymi oczami zaczynają ustępować uśmiechów. To jest po prostu bardzo ekscytujące dla nas. Zawsze zastanawiam się, co ludzie powiedzą”.
Obejrzyj demo Xbox One
Pozdrów Xbox One
Exclusive: Sony ma duże nadzieje na PS4 Microsoft celowo podzielić swoją Xbox One ogłoszenie na dwie części tak, aby mogła skupić się wyłącznie na grach podczas E3 – konkretnie, 15 ekskluzywnych franchising to obiecał na pierwszym roku Xbox One. Spółka podała w poniedziałek, że One Xbox będzie kosztować 499 dolarów, a do sprzedaży w 21 krajach, w listopadzie.
Choć może się wydawać, Nintendo jest skalowanie w dół swoje E3 wysiłki nie trzyma wydarzenie Showcase, firma gra faktycznie ma więcej wydarzeń zaplanowanych niż zwykle. To także jest atrakcyjne bezpośrednio do konsumentów, skupiając się w szczególności na jego lineup oprogramowania i pozwalając im grać w nowe demo gry w wybranych najlepszych sklepów kupować w Ameryce Północnej.
Ubisoft to kolejny wydawca jedną nogą w teraźniejszości i jeden w przyszłości. To będzie pokaz więcej “IV Assassin Creed: Black Flag”, tytuł ukaże się w październiku dla wszystkich obecnych konsol (PS3, Xbox 360, Wii). Firma będzie również trochę smak jej next-gen, “ofiara”, Watch Dogs na E3.
Yannis Mallat, CEO Ubisoft Montreal Studio, powiedział, że jego firma nie czekać na informacje o nowych konsolach, ale zaczął się rozwój na jego grze lat temu z myślą o to, co mogłoby być. Mallat powiedział, że wierzy, wszystko, planowanie z wyprzedzeniem będzie się opłacać, a ludzie będą widzieć wyniki podczas pokazu.
Inne firmy również doczekać swoje tytuły na E3 scenie globalnej. I to nie będzie czuć się jak kompletny E3 bez nowego “Call of Duty” czy “Battlefield” gra.
“Call of Duty: Ghosts” (Infinity Ward / Activision), 10. miejsce w przebojowej serii, będą rozgrywane na konsolach obecnych i przyszłych. “Battlefield 4” (DICE / Electronic Arts) daje graczom pierwsze spojrzenie na jego tryb multiplayer na E3.
Gracze są również doczekać w swoje ręce “Metal Gear Solid V: Phantom Pain” (Konami), “Duck Tales: Remastered” (Capcom), “Batman: Początek Arkham” (Warner Bros Interactive Entertainment), a ostatni Funky rata z “Saints Row 4” (Wola / Deep Silver).
Pete Hines, wiceprezes ds. public relations i marketingu Bethesda Softworks, powiedział, że jego firma i inni muszą znaleźć równowagę pomiędzy podaniem ich aktualnego fanów (z “The Elder Scrolls Online”) i rozwoju gier, takich jak “Wolfenstein: New Order “dla przyszłych konsolach.
“Jesteśmy nadal tworzenie gier na to, co jest w istocie ruchomy cel”, Hines powiedział. “Myślę, że to będzie bardzo zabawne E3 bo to będzie wszystko na temat gier i bardzo mało mówić o pewnych innych rzeczy.”
Disney też będzie robić splash na E3 z “Disney Infinity,” nowy wpis na zabawki figurki / video gatunku gier spopularyzowany przez “Skylanders” franczyzy. Gracze będą mogli grać z ich ulubionych bohaterów Disneya i Pixar w gry wideo, a także figurki zabawki.
Activision nie pozwalając Disney spacer po jego murawie chociaż. Jej “Siła SWAP Skylanders” będzie na wyświetlaczu, który oferuje nowe innowacje do gatunku. W tej grze, wymienne połówki znaków będzie wyzwaniem dla kreatywności zawodników jednocześnie podwajając liczbę znaków, w które możesz grać w gry.
Handel E3-show piętro otwiera w południe PT wtorek i potrwa do czwartku. Po raz pierwszy odbył się w 1995 roku i jest tradycyjnie media tylko wydarzenie, choć wielu fanów znaleźć sposoby, aby dostać się do środka

 

AMDAGP-SYS

ANSI-SYS

ARP-EXE

BCMWL6-SYS

BFE-DLL

BRCI06UI-DLL

BRCLUI06-DLL

BRMWUNI2-DLL

BRPTUNI2-DLL

BRURD23A-DLL

BTHPRINT-SYS

BTHUSB-SYS

C_IS2022-DLL

CIADMIN-DLL

CIDAEMON-EXE

 

Leave a Reply