E3 vitrīna spēles, nevis konsoles

Daudz uzmanības šonedēļ pie Electronic Entertainment Expo, videospēļu nozares lielo ikgadējo tirdzniecības parādīt, būs uz Microsoft un Sony, kas gan ir jaunas spēļu konsolēm nāk laikā, brīvdienu iepirkšanās sezonā.

Bet iekšpusē Los Angeles Convention Center uzmanības nebūs tik daudz par vienu Xbox un kā to, kas ir patiešām svarīgi PlayStation 4: Spēles paši.
Ar šiem diviem nākamās paaudzes konsolēm tuvākajā horizonta, spēļu izstrādātāji ir pārejas posmā starp jaunajām ierīcēm, un tiem, kuri patīk cilvēkiem savās mājās tieši tagad. Daudzi no nosaukumiem Featured laikā E3 var spēlei uzreiz, ar next-gen iespēju uz leju ceļa.
Sony ir celt vairāk nekā 40 spēles, lai tās PS3 un rokas PSVita, kā arī gaidāmo PS4. “Beyond: Divas dvēseles”, “Gran Turismo 6” un “Killzone: Ēnu Fall” ir tikai daži no ļoti gaidīts virsraksti tas būs attēloti. Un Bungie, veidotāji tautas “Halo” franšīze, rādīs spēle no “Destiny”, jaunu spēli.
“Cilvēki vēlas redzēt spēles, un mēs, cerams, gatavojas, lai spēli, ka cilvēki būs mīlestība,” teica Ēriks Osborne, vecākais rakstnieks “Destiny” un kopienas vadītājs par Bungie, spēles attīstītājs. “Mēs esam strādājuši ļoti smagi, un bleary acis sāk dot ceļu pasmaida Tas ir tikai patiešām aizraujoši mums.. Jūs vienmēr brīnums, ko cilvēki gatavojas teikt.”
Skatīties demo One Xbox
Say hello uz vienu Xbox
Exclusive: Sony ir lielas cerības uz PS4 Microsoft mērķtiecīgi sadalīt savu Xbox One paziņojumu divās daļās, lai tā varētu koncentrēties tikai uz spēlēm laikā E3 – konkrēti, ar 15 ekskluzīvas franšīzes tas ir apsolījis par pirmo gadu One Xbox. Uzņēmums paziņoja pirmdiena, ka Xbox One maksās $ 499 un iet uz pārdošanu 21 valstīs novembrī.
Lai gan tas varētu šķist Nintendo ir samazināt savu E3 centienus, kurai nav vitrīna notikums, spēle uzņēmums faktiski ir vairāk pasākumi plānoti nekā parasti. Tas arī ir pievilcīgi tieši patērētājiem, jo ​​īpaši pievēršoties tās programmatūras izvietojumu un ļaujot viņiem spēlēt jaunas spēles demo pie izvēlieties Best Buy veikalos Ziemeļamerikā.
Ubisoft ir vēl izdevējs ar vienu kāju tagadnē un viens nākotnē. Tas būs parādot off vairāk par “Assassin s Creed IV: Black Flag,” virsraksts dēļ, kas oktobrī attiecībā uz visiem pašreizējiem konsoles (PS3, Xbox 360, Wii). Uzņēmums arī sniegt nelielu garšu tās nākamās gen piedāvājumu, “skatīties suņiem,” E3.
Yannis Mallat, izpilddirektors Ubisoft Montreal Studio, sacīja viņa uzņēmums nebija jāgaida aptuveni sīkāku informāciju par jaunajām konsolēm, bet sāka attīstīt uz savu spēli gadiem, domājot par to, kas varētu būt. Mallat teica, ka viņš uzskata, viss, kas iepriekš plānošana gatavojas, lai nomaksātu, un cilvēki redzēs rezultātus seansa laikā.
Citi uzņēmumi arī cer iegūt to nosaukumus uz E3 pasaules mērogā. Un tas nav justies kā pilnīgs E3 bez jauna “Call of Duty” vai “Battlefield” spēle.
“Call of Duty: Ghosts” (Infinity Ward / Activision), kas fugasa bumba franšīzes 10th, būs spēlei par pašreizējām un nākotnes konsolēm. “Battlefield 4” (DICE / Electronic Arts) sniegs Gamers pirmo apskatīt tās multiplayer režīmā pie E3.
Gamers arī gaida, lai iegūtu viņu rokās par “Metal Gear Solid V: Phantom Pain” (Konami), “Duck Tales: Remastered” (Capcom), “Batman: Arkham izcelšanos” (Warner Bros Interactive Entertainment), un jaunākās bailīgs iemaksa no “Saints Row 4” (Vēlēšanās / Deep Silver).
Pete Hines, viceprezidents sabiedrisko attiecību un par Bethesda Softworks mārketinga, teica, ka viņa uzņēmums, un citiem ir jāatrod līdzsvars starp apkalpo savu pašreizējo fanu bāzi (ar “The Elder Scrolls Online”), un attīstīt spēles, piemēram, “Wolfenstein: New Order “nākotnes konsolēm.
“Mēs joprojām attīstās spēles, kas ir būtībā nepastāvīgs mērķis,” Hines teica. “Es domāju, ka tas būs ļoti jautri, E3, jo tas būs visu par spēlēm, un ļoti maz runāt par kādu no citām lietām.”
Disney arī būs veikt slampāt E3 ar “Disney Infinity,” jauns ieraksts uz rotaļlietu statuete / video spēles žanrs, kas populārs ar “Skylanders” franšīzi. Spēlētāji varēs spēlēt ar savu iecienītāko Disney un Pixar rakstzīmes ar video spēli, kā arī rotaļu figūriņas.
Activision neļaujot Disney staigāt pa visu savu kūdra, lai gan. Tās “Skylanders SWAP Force” būs apskatāma, piedāvā jaunu inovāciju žanra. Šajā spēlē, maināmie pusītes burtiem būs izaicinājums spēlētāju radošumu vienlaikus efektīvi dubultojot rakstzīmju skaitu, jūs varat spēlēt ar spēli.
E3 ir tirdzniecības-show stāvā atvērts pusdienlaikā PT otrdien un iet līdz ceturtdienai. Tas pirmo reizi notika 1995.gadā, un ir tradicionāli mediju tikai notikums, lai gan daudzi fani atrast veidus, lai tiktu iekšā

Leave a Reply