E3 prezentace hry, ne konzole

Hodně pozornosti tento týden na výstavě Electronic Entertainment Expo, video herní průmysl je velký roční veletrhu, bude na Microsoft a Sony, které oba mají nové herní konzole přichází v době pro vánoční nákupní sezónou.

Ale reflektor v Los Angeles Convention Center nebude tolik na Xbox a PlayStation One 4 jako to, co je opravdu důležité: samotné hry.
S těmito dvěma příští generaci konzolí na blízko obzoru, herní vývojáři jsou v přechodném období mezi novými zařízeními a ty, které se lidé těší ve svých domovech právě teď. Mnohé z těchto titulů vystupoval během E3 lze přehrávat okamžitě, s next-gen možnost dolů na silnici.
Sony přináší více než 40 her pro své PS3 a handheld psvita stejně jako nadcházející PS4. “Beyond: Two Souls”, “Gran Turismo 6” a “Killzone: Stín Fall” jsou jen některé z tolik očekávaných titulů, že to bude představovat. A Bungie, tvůrci populárního “Halo” povolení, ukáže gameplay z “Destiny”, nová hra.
“Lidé chtějí vidět hry, a my jsme snad přiveze hru, že lidé budou milovat,” řekl Eric Osborne, odborný spisovatel pro “Destiny” a vedoucí komunity pro Bungie, hra vývojářů. “Pracovali jsme opravdu tvrdě, a kalné oči se začínají ustupovat úsměvy. To je jen opravdu vzrušující pro nás. Vždycky věděl, co lidé budou říkat.”
Podívejte se na demo Xbox One
Pozdrav Xbox One
Exkluzivně: Sony má velké naděje na PS4 Microsoft účelně rozdělit svůj Xbox One oznámení do dvou částí tak, aby se mohli zaměřit výhradně na hry během E3 – konkrétně na 15 exkluzivních franšízy slíbila pro první rok Xbox One. Společnost oznámila v pondělí, že jeden Xbox bude stát 499 dolarů a jít do prodeje v 21 zemích v listopadu.
I když by se mohlo zdát Nintendo redukovali své E3 úsilí tím, že drží vitrína událost, herní společnost má ve skutečnosti více akcí plánovaných než obvykle. To je také lákavá přímo spotřebitelům se specifickým zaměřením na jeho software lineup a nechat je hrát nové herní dema ve vybraných obchodech Best Buy v Severní Americe.
Ubisoft je další vydavatel s jednou nohou v přítomnosti a v budoucnu. Bude předvádí více “Creed Assassin IV: Black Flag”, titul má vyjít v říjnu pro všechny současné konzole (PS3, Xbox 360, Wii). Společnost bude rovněž poskytovat malou chuť své next-gen nabídkami: “Pozor, psi,” na E3.
Yannis Mallat, generální ředitel společnosti Ubisoft Montreal Studio, řekl, že jeho společnost neměla čekat na informace o nových konzolí ale začal vývoj na jeho hru lety s okem k tomu, co by mohlo být. Mallat řekl, že věří, že všechny předběžné plánování bude vyplácet a lidé budou vidět výsledky během show.
Další společnosti se také těší na získání jejich titulů na E3 celosvětovém měřítku. A to by se necítil jako úplný E3 bez nové “Call of Duty” nebo “Battlefield” hry.
“Call of Duty: Ghosts” (Infinity Ward / Activision), bude 10. v trháku povolení být možné přehrávat na současných a budoucích konzolí. “Battlefield 4” (DICE / Electronic Arts) dá hráčům první pohled na jeho multiplayer na E3.
Hráči také se těšíme na získání své ruce na “Metal Gear Solid V: Phantom Pain” (Konami), “Duck Tales: Remastered” (Capcom), “Batman: Arkham Origins” (Warner Bros Interactive Entertainment) a poslední funky splátky z “Saints Row 4” (Volition / Deep Silver).
Pete Hines, viceprezident pro vztahy s veřejností a marketingu pro Bethesda Softworks, řekl, že jeho společnost a jiní musí najít rovnováhu mezi sloužit jejich aktuální fanouškovskou základnu (s “The Elder Scrolls Online”) a vytvoření hry jako “Wolfenstein: New Order “pro budoucí konzole.
“Jsme stále ve vývoji her pro to, co je v podstatě pohyblivý cíl,” řekl Hines. “Myslím, že to bude velmi zábavné E3, protože to bude všechno o hrách a velmi málo hovoří o některé další věci.”
Disney také bude dělat rozruch na E3 s “Disney nekonečno”, nový vstup do hraček figurka / video herní žánr populárnější “Skylanders” série. Hráči budou moci hrát se svými oblíbenými Disneyho a Pixar postavy ve videohře, stejně jako hračky figurky.
Activision se nenechat chodit Disney v celé jeho trávníku ačkoli. Jeho “Skylanders SWAP Force” bude na displeji, který nabízí novinku pro žánr. V této hře bude vyměnitelné poloviny postav napadnout kreativitu hráčů a současně efektivně zdvojnásobuje počet znaků, které můžete hrát ve hře.
E3 je obchodní show podlahy se otevře v poledne PT úterý a potrvá do čtvrtka. Poprvé se uskutečnil v roce 1995 a je tradičně mediální pouze události, i když mnoho fanoušků najít způsob, jak se dostat dovnitř

Leave a Reply