E3 presentatsioon mängud, ei konsoolid

Palju tähelepanu sel nädalal Electronic Entertainment Expo, videomängude tööstuse suur aastane mess toimub Microsoft ja Sony, mis mõlemad on uus mängukonsoolide tulemas aeg puhkus shopping hooajal.

Aga tõmbamisega sees Los Angeles Convention Center ei ole nii palju Xbox One ja PlayStation 4 nagu, mis on tõesti oluline: mängud ise.
Nende kahe järgmise põlvkonna konsoolid on lähedal silmapiiril, mängu arendajad on üleminekuperiood uute seadmete ja need, mis on inimesed oma kodudes praegu. Paljud nimetused Objekte ajal E3 võib õnnestuda kohe, koos järgmise põlvkonna võimalus mööda teed.
Sony toob üle 40 mänge oma PS3 ja pihuarvutite PSVita samuti tulevase PS4. “Beyond: Two Souls”, “Gran Turismo 6” ja “Killzone: Shadow Fall” on vaid mõned kauaoodatud pealkirjad see tulen featuring. Ja Bungie loojad populaarne “Halo” frantsiis, näitab gameplay alates “Destiny”, uut mängu.
“Inimesed tahavad näha mänge ja me loodetavasti tuua mängu, et inimesed armastavad,” ütles Eric Osborne, vanem kirjanik “Destiny” ja pea üldsus Bungie, mängu arendaja. “Me oleme töötanud kõvasti ja Tihruinen silmad hakkavad andma teed naeratab. See on lihtsalt tõesti põnev meie jaoks. Alati ei tea, mida inimesed on öelda.”
Vaata demo Xbox One
Ütle tere Xbox One
Exclusive: Sony on suured lootused PS4 Microsoft sihikindlalt jagas oma Xbox Üks väljakuulutamine kaheks nii, et see võiks keskenduda üksnes mängud ajal E3 – konkreetselt 15-s frantsiisid on lubanud esimesel Xbox One. Ettevõte teatas esmaspäeval, et Xbox Üks maksab $ 499 ja lähevad müüki 21 riigis novembris.
Kuigi see võib tunduda Nintendo pienentämässä selle E3 jõupingutusi ei leidnud, presentatsioon juhul mängu firma tegelikult on rohkem üritusi, kui tavaliselt. Samuti on ahvatlev otse tarbijatele, keskendudes eelkõige selle tarkvara rivistuse ja lasta neil mängida uut mängu demod valige Best Buy kauplustes Põhja-Ameerikas.
Ubisoft on teine ​​kirjastaja ühe jalaga olevikus ja üks tulevikus. Seda eputamine rohkem “Assassin on Creed IV: Black Flag” tiitli tõttu välja oktoobris kõigi praeguste konsoolid (PS3, Xbox 360, Wii). Samuti esitab äriühing vähe maitset oma järgmise põlvkonna pakkumist, “Watch Dogs” E3.
Yannis Mallat tegevjuht Ubisoft Montreal Studio, ütles, et tema firma ei oota üksikasjad uute konsoolid, aga hakkas areng selle mängu aastat tagasi silma, mis võiks olla. Mallat ütles ta usub kõik, etteplaneerimine läheb maksma off ja inimesed näevad tulemusi ajal näidata.
Teised ettevõtted on ka ootan, et saada nende pealkirjad E3 maailmaareenil. Ja see ei tunduks täiesti E3 ilma uue “Call of Duty” või “Battlefield” mängu.
“Call of Duty: Ghosts” (Infinity Ward / Activision), 10. aasta videolaenutus frantsiis, on mängitav praeguste ja tulevaste konsoolid. “Battlefield 4” (DICE / Electronic Arts) annab mängijatele esimene pilk oma võrgumängu at E3.
Mängijad ka ootame, et saada oma käed “Metal Gear Solid V: Phantom Pain” (Konami), “Duck Tales: Remastered” (Capcom), “Batman: Origins” (Warner Bros Interactive Entertainment) ja hiljemalt funky osamakse alates “Saints Row 4” (Volition / Deep Silver).
Pete Hines, asepresident avalike suhete ja turunduse Bethesda Softworks, ütles, et tema firma ja teised peavad leidma tasakaalu teenivad nende praegune fänn baasi (“The Elder Scrolls Online”) ning arendada mängud nagu “Wolfenstein: New Order “tulevaste konsoolid.
“Me oleme alles kujunemisjärgus mängud, mis on oma olemuselt liikuv märklaud,” Hines ütles. “Ma arvan, et see saab olema väga lõbus E3, sest see saab olema kõike mänge ja väga vähe rääkida mõned muud kraami.”
Disney ka teeme splash E3 koos “Disney Infinity” uus sisenemise mänguasi figuriin / video mäng žanr tehtud populaarse poolt “Skylanders” frantsiis. Mängijad saavad mängida oma lemmik Disney ja Pixar tähemärki videomäng samuti mänguasja kujukeste.
Activision ei lase Disney kõndida kogu oma haljasaladel küll. Selle “Skylanders SWAP Force” saab ekraanil, mis pakub uute innovatsiooni žanr. Selles mängus, vahetatavad poolitatud tähemärki väljakutse mängijate loovust samas tõhusalt kahekordistada tähemärkide arv saab mängida mängu.
E3 kaubandus-show korrusel avatakse keskpäeval PT teisipäev ja jookseb läbi neljapäeval. See oli esimene toimus aastal 1995 ja on traditsiooniliselt meedia ainult juhul, kuigi paljud fännid leida võimalusi, kuidas saada sisse

Leave a Reply