E3 pademonstruoti žaidimus, o ne konsolės

Daug dėmesio šią savaitę Electronic Entertainment Expo vaizdo žaidimų pramonės didelis metinis parodoje, bus “Microsoft” ir “Sony”, kurios abi turi naujų žaidimų konsolės ateina laiku atostogų prekybos sezoną.

Bet viduje Los Angeles Convention Center prožektorius nebus tiek daug One “Xbox” ir “PlayStation” ir 4, kaip tai, kas tikrai svarbu: žaidimus patys.
Su šių dviejų naujos kartos konsolių artimiausioje horizonto, žaidimo kūrėjai pereinamuoju laikotarpiu tarp naujų įrenginių ir tie, kurie žmonės naudojasi savo namuose dabar. Daugelis pavadinimų rodoma per E3 gali būti žaidžiamas iš karto, su Next-Gen galimybe žemyn kelio.
“Sony” yra pareikšti daugiau nei 40 žaidimus savo PS3 ir rankinės PSVita taip pat būsimą PS4. “Už: dviejų sielų”, “Gran Turismo 6” ir “Killzone: šešėlis sumažėjimas” yra tik iš labai tikėtiną pavadinimai jis bus featuring keletas. Ir Bungie, kūrėjai populiariausių “Halo” franšizės “, bus rodomi gameplay iš” Destiny “, naują žaidimą.
“Žmonės nori matyti žaidimus, ir mes tikimės, ketina pareikšti žaidimą, kad žmonės mylės”, sakė Eric Osborne, vyresnysis rašytojas “Destiny” ir bendruomenės galvutė Bungie, žaidimo kūrėjas. “Mes dirbome labai sunkiai ir apsiblausęs akys pradeda duoti kelią šypsenų. Tai tiesiog tikrai įdomi mums. Jūs visada įdomu, ką žmonės sakys.”
Žiūrėti Xbox Vienas demo
Say hello Xbox One
Išskirtinis: “Sony” dideles viltis PS4 “Microsoft” tikslingai padalyti savo Xbox Vienas skelbimą į dvi dalis, kad ji galėtų sutelkti dėmesį tik į žaidimus per E3 – konkrečiai, 15 išskirtinių frančizę ji pažadėjo pirmaisiais metais “Xbox One. Kompanija paskelbė pirmadienį, kad “Xbox” Vienas kainuos 499 $ ir pereiti parduoti 21 šalyse lapkritį.
Nors tai gali pasirodyti Nintendo mastelio žemyn savo E3 pastangas nerengti vitrina renginys, žaidimas bendrovė iš tikrųjų turi daugiau planuojamus renginius nei įprasta. Ji taip pat yra patraukli tiesiogiai vartotojams skirta konkrečiai savo programinės įrangos seriją ir leisti jiems žaisti naują žaidimą demo ne pasirinkite Best Buy “parduotuvėse Šiaurės Amerikoje.
“Ubisoft” yra dar viena koja į dabartį ir vienas ateities leidėjas. Tai bus parodyta ne daugiau “Assassin Creed IV: Juoda vėliava,” pavadinimas turėtų pasirodyti spalio visų dabartinių konsolių (PS3, Xbox 360, Wii). Bendrovė taip pat teikia šiek tiek skonio savo Next-Gen aukos “Žiūrėti šunys,” E3.
Yannis Mallat generalinis direktorius Ubisoft Monrealio Studio, sakė, kad jo bendrovė neturėjo laukti informacijos apie naujų konsolių, bet pradėjo plėtrą į savo žaidimo metų su akis į tai, kas galėtų būti. Mallat sakė, kad jis mano, visi, kad išankstinis planavimas ketina atsiskaityti ir žmonės bus pamatyti rezultatus per šou.
Kitos bendrovės taip pat laukia gauti savo titulus E3 pasaulinėje arenoje. Ir tai ne jaustis kaip visą E3 be naujojo “Call of Duty” ar “Battlefield” žaidimas.
“Call of Duty: Vaiduokliai” (Infinity Ward / Activision), į Blockbuster franšizės 10th, bus playable ant dabartinių ir būsimų konsolių. “Battlefield 4” (DICE / Electronic Arts) duos žaidėjams pirmo žvilgsnio jos multiplayer režimu E3.
Žaidėjai taip pat tikimės, kad gauti savo rankas ant “Metal Gear Solid V: Phantom skausmas” (Konami), “Duck Tales: Remastered” (“Capcom”), “Batman: Arkham Origins” (Warner Bros Interactive Entertainment) ir vėliau funky įmoka iš “Saints Row 4” (noru / Deep Silver).
Pete Hines, viceprezidentas viešųjų ryšių ir rinkodaros Bethesda Softworks, sakė, kad jo bendrovė ir kiti privalo rasti pusiausvyrą tarp tarnauja savo dabartinę gerbėjų (su “The Elder Scrolls Online”) ir kuriant tokius žaidimus kaip “Wolfenstein pusiausvyrą:” New Order ” “ateities konsolių.
“Mes vis dar vystosi žaidimus, kas iš esmės judantis taikinys” Hines sako. “Manau, kad bus labai įdomus E3, nes ji bus visa informacija apie žaidimus ir labai mažai kalbėti apie kai kurių kitų dalykų.”
“Disney” taip pat bus padaryti purslų E3 su “Disney” Infinity “, nauji dalyviai į žaislų statulėlės / vaizdo žaidimų žanras išpopuliarintas” Skylanders “franšizę. Žaidėjai galės žaisti su savo mėgstamų Disney ir Pixar simbolių žaidimų, taip pat žaislų figūrėlės.
“Activision neleisdama Disney vaikščioti visoje savo velėna nors. Jo “Skylanders SWAP pajėgų” bus eksponuojama, siūlanti nauja naujoves žanro. Šiame žaidime, keičiamos puses simbolių bus iššūkis žaidėjų kūrybiškumą, o efektyviai padvigubinti simbolius, kuriuos gali žaisti žaidimą skaičių.
E3 prekybos-parodų salė atveria vidurdienį PT antradienį eina per ketvirtadienį. Ji pirmą kartą buvo surengtas 1995 metais ir tradiciškai žiniasklaida tik renginys, nors daug gerbėjų rasti būdų, kaip gauti in

Leave a Reply