E3 به نمایش گذاشتن بازی ها، کنسول

بخش عمده ای از تمرکز این هفته در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی، صنعت بازی های ویدئویی بزرگ نمایشگاه تجاری سالانه، مایکروسافت و سونی، که هر دو کنسول های بازی های جدید که در زمان برای فصل خرید تعطیلات خواهد بود.

اما کانون توجه در داخل مرکز کنوانسیون لس آنجلس خواهد شد تا در ایکس باکس و پلی استیشن 4 به عنوان آنچه واقعا مهم: بازی های خود.
با این دو کنسول های نسل بعد در افق نزدیک، توسعه دهندگان بازی در یک دوره انتقالی بین دستگاه های جدید و آنهایی که مردم در حال حاضر در خانه های خود لذت بردن هستند. بسیاری از عناوین برجسته در طول E3 ممکن است بلافاصله قابل پخش است، با گزینه نسل بعدی پایین جاده ها است.
سونی در حال آوردن بیش از 40 بازی برای PS3 و PSVita دستی خود را به عنوان و به عنوان PS4 آینده. “فراتر از: دو روح،” بازیهای “Gran Turismo 6” و “بازی های Killzone: سایه پاییز” فقط تعداد کمی از عناوین بسیار پیش بینی می شود این برنامه شامل. و Bungie می، خالق محبوب “هاله” حق رای دادن، گیم پلی از “سرنوشت”، یک بازی جدید را نشان می دهد.
“مردم می خواهند برای دیدن بازی ها، و ما در حال امیدوارم رفتن را به یک بازی است که مردم را دوست خواهد شد، گفت:” اریک آزبورن، نویسنده ارشد “سرنوشت” و رئیس جامعه Bungie می، توسعه دهنده بازی. “ما کار کرده ام واقعا سخت است، و چشم های تیره و تار شروع به دادن راه به لبخند. این واقعا برای ما هیجان انگیز است. شما همیشه تعجب آنچه که مردم در حال رفتن به می گویند.”
سازمان دیده بان نسخه ی نمایشی یکی از ایکس باکس
بگو سلام به ایکس باکس یکی از
اختصاصی: سونی دارای امید بالا برای PS4 مایکروسافت هدفمند ایکس باکس یکی از اعلام آن را به دو قسمت تقسیم پس از آن می تواند به طور انحصاری بر روی بازی تمرکز در طول E3 – به طور خاص، 15 فرانچایز های منحصر به فرد، آن را برای سال اول از ایکس باکس یکی از وعده داده شده است. این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که یک ایکس باکس 499 دلار هزینه خواهد شد و به فروش در 21 کشور در ماه نوامبر.
در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد نینتندو پوسته پوسته شدن تلاش های E3 خود را با برگزاری یک رویداد ویترین، این شرکت این بازی در واقع وقایع برنامه ریزی شده تر از حد معمول. آن را نیز جذاب به طور مستقیم به مصرف کنندگان با تمرکز به طور خاص در نرم افزار وارد زمین خود و اجازه دادن به آنها بازی دموی بازی های جدید را در انتخاب بهترین فروشگاه های فروش در آمریکای شمالی است.
یوبی سافت ناشر دیگری با یک پا در حال حاضر و در آینده است. از آن خواهد شد نشان دادن “آدمکش کیش IV: پرچم سیاه،” عنوان به دلیل در ماه اکتبر برای همه کنسول (PS3، ایکس باکس 360، رشته مهندسی). این شرکت همچنین یک طعم کمی از ارائه نسل بعدی آن، به “سگ سازمان دیده بان” در E3 ارائه می کنند.
Yannis Mallat، مدیر عامل شرکت یوبی سافت مونترال استودیو، گفت شرکت او برای جزئیات بیشتر در مورد کنسول جدید صبر کنید این اطراف نیست، اما سال پیش با یک چشم به آنچه که می تواند در بازی خود را شروع به توسعه. Mallat گفت که او بر این باور است که همه برنامه ریزی پیش رفتن به پرداخت و مردم را به نتایج در طول نمایش را ببینید.
شرکت های دیگر نیز به دنبال به جلو به گرفتن عنوان خود را در مرحله E3 جهانی. و آن را نمی خواهد مانند یک E3 کامل بدون “ندای وظیفه” یا “میدان جنگ” بازی احساس راحتی کنید.
“بازی Call of Duty: ارواح” (Infinity Ward را / اکتیویژن)، 10th در حق رای دادن فیلمهای، خواهد شد بر روی کنسول های فعلی و آینده قابل پخش است. “میدان جنگ 4” (DICE / الکترونیک آرتز) پارسه را در نگاه اول حالت چند نفره آن در E3.
پارسه نیز به دنبال به جلو برای گرفتن دست خود را در “بازی Metal Gear Solid V: درد فانتوم” (کونامی)، “قصه اردک: REMASTERED” (کپکام)، “بتمن: ریشه آرخام” (برادران وارنر سرگرمی های تعاملی) و آخرین قسط بد بو از “پرستاران ردیف 4” (اراده / نقره ای عمیق).
پیت هاینز، معاون رئیس روابط عمومی و بازاریابی برای بتسدا Softworks، گفت که شرکت خود و دیگران باید یک تعادل بین خدمت پایه فن فعلی خود را (با “این کتیبه ها بزرگتر آنلاین”) و بازی های در حال توسعه از جمله “Wolfenstein اعتصاب: سفارش جدید “برای کنسول های آینده.
هاینز گفت: “ما هنوز در حال توسعه بازی برای آنچه اساسا هدف در حال حرکت”. “من فکر می کنم آن است که رفتن به E3 بسیار سرگرم کننده به دلیل آن است که برای رفتن به همه چیز در مورد بازی ها و بحث بسیار کمی در مورد برخی از چیزهای دیگر.”
دیزنی ساخت چلپ چلوپ در E3 با “بی نهایت دیزنی،” یک ورودی جدید به اسباب بازی مجسمه / تصویری سبک بازی محبوب ساخته شده توسط “Skylanders” حق رای دادن. قادر خواهد بود به بازی با شخصیت های دیزنی و پیکسار های مورد علاقه خود را در بازی های ویدیویی و همچنین مجسمه های اسباب بازی.
اکتیویژن اجازه نمی دیزنی راه رفتن در سراسر چمن خود را به هر چند. “نیروی SWAP Skylanders” آن بر روی صفحه نمایش خواهد بود، ارائه نوآوری جدید برای این ژانر است. در این بازی، نیمه تعویض شخصیت به خلاقیت بازیکن را به چالش بکشد در حالی که به طور موثر دو برابر تعداد از شخصیت شما می توانید در این بازی بازی.
طبقه نشان می دهد تجارت E3 در ظهر PT سه شنبه باز می شود و از طریق پنج شنبه اجرا می شود. این برای اولین بار در سال 1995 به طور سنتی یک رویداد فقط رسانه ها برگزار شد و، اگر چه طرفداران بسیاری پیدا کردن راهی برای شوید.

Leave a Reply