Dul kabina padaryti pereinamąjį interneto namų ruošos atsakingas asmuo: iš raudonos į mėlyną vandenyną

30 Bir Naujienos pagal balsas ekonomikos “pasaulio bendrovės” pranešė, kad niekas gi galėjo pagalvoti, kad interneto taksi verslą įkarštyje, dar yra bendrovė atsisakė – tai yra labai garsus išgertuvės kabina. Dar daugiau netikėta yra tai, kad išgertuvės išvažiuoti į taksi mažiau nei mėnesį programinę įrangą, net internete teikiamos namų ruošos paslaugos pradžia.
Dul kabina su tradicinių programinės įrangos Didi Taksi Taksi įvairių šaltinių išgertuvės kabinos transporto priemonių yra ne socialiai nenaudojamas transporto priemonė, bet automobilių nuomos kompanija. Paprasčiau tariant, išgertuvės vadinamas automobilis pradeda daugiau tuščiosios eigos automobilio lizingo kompanija nuomojamas transporto rankose, o po to sukurti savo interneto kanalus, bus išnuomoti šių transporto priemonių su vairuotojais, leidžia klientams mėgautis “privatus”, kaip paslaugos. Lengvas automobilis, automobilis toli triukas taip pat naudojamas šiuo režimu.
Aiškaus verslo modelio ir rinkos plačią taikymo sritį, kodėl išgertuvės automobilis bus vadinamas per šešis mėnesius buvo priverstas pakeisti darbą? Balso ekonomikos taip pat su žurnalistais interviu šiandien bendrovės įkūrėjo Yuntao. Pagal Yuntao įvedimą, išgertuvės kabina pasirinko išeiti, daugiausia dėl valstybės reguliavimo ir konkurencingos rinkos aplinkai.
Yuntao: pirmą kartą susidūrėme su daug trukdžių, mes kai kurie automobilių nuomos kompanijų, mes su bendru lengvai automobilio tinklo yra ne tas pats, jie pasirenka aukščiausio lygio, kad mes turime kalbėti su lizingo bendrove Jis buvo vienas ekonomiškas automobiliai, Teisiškai automobilį mažai prasmės paleidimas laiko, mes manome, kad ši rizika yra per didelė, kad mesti patekti į ekonomikos automobilių nuomos srityje. Antroji priežastis yra ta, kad mes darome, kai kolektyvinio taksi jau yra padaryta, ir mes turime čia kai kurie kompensuoti, mes Kinijoje, vartotojai nori pigiai, žinoma, internete yra ne laikas gauti taksi Mes pasinaudoti šia automobilių nuomos kompanija automobilį, todėl buvo labai galingas vartotojo mažėjimas.
Be Yuntao nuomone, šiandien taksi APP rinka baigėsi mūšį, rezultatas buvo. Jo stiprus laikykis, kad būtų geriau atverti kitą pasaulį. Kruopščiai mąstyti ir atskirtis, jis apibrėžtos internete nekilnojamojo turto agentas ir du 020 interneto namų ruošos paslaugų projektus, ir galiausiai nusprendė įvesti interneto namų ruošos ir valyklos tapo e namų švarus platforma.
Yuntao: kad mes buvome 020 studijų srityse, kad yra du didelė rinka, nekilnojamojo turto agentūra, yra vidaus sfera, tuo metu taip pat atstovauja nekilnojamojo turto parduoti, todėl atsikratyti sunkiau. Tačiau šalies bendrovių tai yra fasadas, visiškai tinkamumo sistema, tai yra kažkas, kad mes manome, yra gana lengva namų ruošos lipdukai būna be savo valandos didelių išteklių, yra 100.000 valandinis darbuotojai, Pekinas, keturi vieną tūkstantį šalies bendrovių Kiekvienas iš jų 20 ar daugiau, tada mes greitai perpjauti į šį lauką jį.
Tegul Yuntao daugiau pasiryžęs padaryti “internetu vidaus tarnyboje” tikėjimą, bet ir iš užsienio kolegomis pranešimą. Suprantama, kad pavadintas HomeJoy lankosi užsienio vidaus produktas, laimėjo geriausiai žinomas investicinis fondas Anderson investicijas, kurios gali simbolizuoja tam tikrą signalą.
elektroninio namų valymo paslauga šiuo metu palaiko tik Pekinas, yra mikro-kanalų ir APP abiejų platformų. Kai kurie šios programinės įrangos naudojimui žmonės, sakydamas, kad “ši medžiaga ir internete taksi programinė įranga taip pat, kaip ji!.” Pakabinti interneto naudotojų sąrašo, patraukti vieną teta laukia netoliese. Šiuo metu, el namų valymo valandinį aptarnavimo mokesčiais yra 39 juanių / 2 valandos, viena valanda nei rinkos kaina 30 juanių iki 30 procentų, o paramos interneto mokėjimo.
Be to, šio vaisto vartojimo, be jokios mokėjimo nuorodą, jei valymo teta nori naudotis šia programine įranga, vienerių metų metinis mokestis yra 300 juanių, ty vieną dieną mažiau nei mln.
Perskaičius produktą balsas ekonomikos žurnalistė bandė užsakymus, ir rinktų telefono dengtos teta. Tačiau tiek abejojo ​​teta dažytos, viena vertus, ji nebus naudojama programinė įranga, kita vertus, ji netiki, kad kaip nemokami pietūs pasaulį.
Tu teta: jis duos jums šį telefoną, galite gauti teksto žinutes kiekvieną dieną, sakė jis kasdien veikla, jis reiškė pasakyti, nenoriu kovoti su juo, aš neprašiau šį dalyką, nėra toks geras dalykas, nėra nemokami pietūs. Tai gali būti aukštos klasės namų, kaip nors užsienio, bendrasis nesakysiu jį.
Ši danga teta prasmė “nemokamus pietus”, reiškia “e namų švarus” teta mokymą, jis bus kaip taksi rinkodaros programinė įranga, nemokamai valytojų telefoną. Tu teta nedrįsta imtis ne visai suprantu, kaip naudoti, todėl atmetė gerų ketinimų el namas valyti.
Balso ekonomikos šįryt žurnalistai apklausė keturis valymo teta, jų požiūris yra labiausiai atitinka Tu teta. Tai yra dedamas į el namų valymo skatinimo per pirmąjį iššūkį: kaip padaryti valymo teta priimti šį naują produktą?
Šiuo atžvilgiu, el namų Jie įkūrėjas Yuntao sakė jie pastebėjo šią problemą ir ėmėsi tam tikrų veiksmų padėčiai ištaisyti.
Yuntao: Teta meistras vairuotojas priimami iki sunkiau, mes iš tikrųjų yra du režimai APP, tiesioginio ryšio su teta, kitas modelis yra paskirtas, užpildykite informacija yra siunčiama į platformą, patraukti teta Single-mode “, kaip, pavyzdžiui, kad taksi tiek, šie du režimai tyrinėjimų atrado po mėnesio budėjimo režimu nėra sudėtinga, nes vairuotojas ne visada atrodo teta telefonu, ji išgirdo telefoną į kišenę negali į telefoną, ir dabar mes esame faktinio veikimo 300 patraukti vieną teta, kuris priima Šis modelis yra labai greitai. Todėl kitame skyriuje, kuriame mes patraukti kolektyvinį taksi vieną modelį, pagrįstą, ji gali būti didesnė nei pagrindinio vairavimo mokymas būtų šiek tiek lėčiau, bet taip pat turi keletą būdų, kaip išspręsti šią problemą, o ne teta negali mokytis, o ne kapitonas vairuotojas Mes praleisti šiek tiek kantrybės šiek tiek ilgiau.
Yuntao tikime, kad su materialinių paskatų yra būtina sąlyga, valymo teta išmoksite anksčiau ar vėliau.
Yuntao: teta kartais kairę ausį ir išeina, jūs turite gauti gyvo nuolat skatinti ją, ir ji tuoj pat bus pagreitinti mokymosi greitį.
Daug žmonių galvoja, kad šios bendrovės neturi priklausyti kokiai nors vidaus valymo teta, jos kaip saugiai? Jei tai tikrai, kas atsitiko, kaip rasti šias moteris? elektroninio namų Jie įkūrėjas Yuntao patikino, žurnalistams, kad jie būtų taikomi padavimo, saugumas yra visiškai patikimas.
Yuntao: Mes esame kvalifikuoti patvirtinimą, ji turi suteikti mums čia vietoje pasirašyti sutartį, ir mes turime ieškoti savo tapatybės kortelę failų kopijas jai visą informaciją, kad mes galėtume padėti jums patikrinti, atokiau mažas įmonės paprastai ne taip sausa, mažos įmonės paprastai įdėti savo vardą, telefono kairėje, jūs sakote, kiek laiko prieiga gyventi, ne tai, ar jūsų tapatybė. Trečia, mūsų tapatybės apsaugą, be to, tai viena dabar mes pradėsime aptarnauti draudimo, yra keletas ožiai draudimo nuo nelaimingų atsitikimų paslaugos, teta nusiplaukite drabužius atsikratyti bloga gali būti apdraustas, draudimo ir 1,2 tūkstančio dolerių.
Pagal Yuntao, šiuo metu jų platforma, mažiau nei per mėnesį beveik 2000 vieno verslo, ir pasirašyti daugiau ir daugiau tetos, jų svajonė yra reformuoti visų šalies bendrovių gyvenimą.
Yuntao: Mes darome pirmas dalykas pirmiausia yra atsikratyti smulkių šalies bendrovių, 10% yra į paslaugas orientuotos namų ūkio ekonomikos, namų ekonomika taip pat Pekinas mylintis darbuotojų sistemą, yra 15 dienų mokymo, o likusius 90% mažos vidaus Inc Tai fasadas, tai yra per mažai informacijos, įdėti lentelę ir kompanija. Antrus metus suteikti vartotojams daugiau labai geras tam tikrą vertę, ką reikia padaryti, kai atvirumas paslaugas, mes bendradarbiauti su trečiųjų šalių mokymo organizacijų, kai kurių mūsų mokymo teta rezultatai nėjo gilų mokymą, tada mūsų teta žaisti ant etiketės, kaip Sina Boga “V” formos informacija, autentiškumo, kaina bus ištraukti gradientas, ten bus 25 dolerių per valandą teta, ten bus 40 dolerių per valandą teta, Taip pat yra etapas įvesime naują kategoriją, mes negalime patenkinti valandinis tai, įskaitant kai kurias neseniai Yuesao, auklės.

Leave a Reply