Dlaczego nie jestem optymistycznie Google Glasses

Niedawno Google Glasses strona otworzyła FAQ (Frequently Asked Questions) punkt, listy do 33 FAQ odpowiedzi na wszystkie rodzaje ludzi, aby zrozumieć sprzętu i wątpliwości. W odpowiedzi Google podkreślił, że Google pozwoli okulary technologię kontroli użytkowników, aby ponownie powrócić pozycji. Wyszukiwanie głosowe Google można osiągnąć okulary, mapy, nawigacja, e-mail, zdjęć funkcjonalności i okulary w celu osiągnięcia niektórych aplikacji App Store. Trzeba powiedzieć, że jest to inteligentne urządzenia noszone na ciele, wydaje się być stosunkowo wyciągnąć produkty wiatrowych. Tak, Google może być optymistą, co w przyszłości z okularami?
Google Glasses trudno stać się koniecznością
Okulary jak noszenia urządzenia, nie należy do wymaganych noszenia urządzeń. Nie dlatego, że większość ludzi lubi nosić okulary, bardziej ze względu na problemy zdrowotne zmusiły okulary. Niektórzy ludzie wolą używać soczewek kontaktowych zamiast okularów Oprawa z rzeczowych okularów. Nic złego w normalnych oczu, które noszą okulary czas jest bardzo mały, z wyjątkiem pewnych szczególnych sytuacjach, na przykład w celu uniknięcia, lub kiedy wychodzi odcień, czy prowadzenie samochodu z pięknym jazdy Shuaku Hou , okulary odegra swoją rolę. Noszenie okularów jest trudna rzecz, nie będzie pewne negatywne skutki, takie jak noszenie okularów widzieć rzeczy gołym okiem zobaczyć rzeczy i czuć to samo przez dłuższy czas nosić okulary nie będą naturalne uczucie niewygodne, będzie nos, uszy niewygodne, osiadania itp. będą również powodować problemy z oczami.
Chociaż Google twierdzi, okulary tylko 40 gramów, bardzo lekkie, ale mimo to lekkie urządzenia noszone na głowie przez dłuższy czas, może powodować uczucie dyskomfortu. Google okulary rolą jest zastąpienie udział smartfonów w dzisiejszych czasach inteligentne funkcje, takie jak wyszukiwanie, nawigacja, odbierania poczty, pozycjonowanie. Google oczekuje, że Google może stać okulary codzienne potrzeby życia, a nie, jak teraz ludzie okularów sprzęt wybór, oczywiście nie jest to zgodne z przyzwyczajenia normalnego życia ludzi. Prawidłowa przyzwyczajenia publicznych nie jest rzeczą łatwą, a tym bardziej innowacyjne urządzenie do przypomnienie opinii publicznej za zwyczaj bardziej naturalne. Dlatego okulary ustawione jako urządzenie elektroniczne lub optyczne nie przyciąga się szerokim echem. Ponadto, Google jest wspomniane w FAQ Google “oczekują na Google nosić okulary takie jak wykorzystanie etykiety sprzęt może szybko rozwijać.” Oczywiście tworzenie rytuału nie na noc, co jest, a tworzenie zasad etykiety nie wymaga wiele powściągliwości, ale publiczność jest uzależnienie, jeśli istnieje zbyt wiele przepisy ustawowe i wykonawcze muszą być ograniczone, oczywiście, takie urządzenia pojawiają się, sam w sobie, jest wiele wątpliwości.
Zakłócać normalnej linii wzroku użytkowników
Twórcy Google będą przechowywane nacisk okulary Google zawsze przełączyć to urządzenie umieszczone na obiektyw, tylko mikro-komputer, który nie przeszkadza w normalnej ludzkiej linii wzroku, nie będą zakłócać normalnego życia ludzi. W normalnych warunkach, ludzie z oczami utkwionymi w smartfonie lub na ekranie komputera typu tablet, będzie zwracać uwagę na rogu oka wokół okoliczności. Jednak po otwarciu okulary Google, oko przedstawia projekcję na ekranie 25-calowym, naturalnie, kiedy ludzie są zaniepokojeni tym z przodu ekranu, na ekranie wszystkie oczy będą przyciągane przez zawartość wirtualnego świata, to oczywiście zignorować prawdziwy świat Sprawa dotyczy. Dyskusyjne jak okulary nie są odpowiednie do umieszczenia w domu, biurze lub korzystać z urządzeń, które są przede wszystkim stosowane do urządzenia mobilnego. Dlatego zmiany w świecie rzeczywistym, realnym świecie trudno jest wpływać na zmianę osób na Google okulary uwagi wirtualnym świecie. A to wiąże się wpłynąć niektóre z realnego świata ludzkich zachowań jest czasem trudne do rozróżnienia między światem realnym a wirtualnym światem życia, naturalnym wynikiem zachowania ludzi w życiu poziom błędu wzrasta. Okulary Google jak w komunikacji między ludźmi ustawić barierę, więc, że społeczna natura komunikacji interpersonalnej znacznie zmniejszona.
Promieniowanie jest nieuniknione
Okulary Google powinno być miejsce w bezprzewodowych urządzeń terminala. A to będzie długo czekać urządzenia bezprzewodowego terminala noszone na głowach ludzi. Urządzenie bezprzewodowe z naturalnych nieuchronnie zmierzyć się z problemem sieci bezprzewodowej promieniowania. Wi-Fi promieniowanie jest szkodliwe dla ludzi, był niejednoznaczny. Inteligentne maszyny, tablety te ogólne lub przenośne urządzenia bezprzewodowe, lub na torbie, podczas gdy Google zajmuje dużo czasu, aby nosić okulary, ale to jest w głowie, jak centralny układ nerwowy mózgu w głowie w miejscu, tak blisko do ośrodkowego układu nerwowego otrzymaniu długiego promieniowania sieci bezprzewodowej na odległość, w przypadku naukowych niejednoznaczne, trudno powiedzieć, że nie ma żadnych skutków ubocznych.
Alternative smartphone? Długa droga
Google ma teraz okulary wyszukiwania, nawigacji, e-mail, lokalizacja, zdjęcia, wideo i inne funkcje, a na telefon z wiadomości tekstowych, obecnie istnieje tylko komunikować funkcje pomocnicze. Tymczasem Google Glasses od ograniczeń operacyjnych, obecne aplikacje nie są z inteligentnych maszyn, synchronizacja tablet PC. Tak przynajmniej okulary Google w chwili obecnej nie może całkowicie zastąpić tablet lub smartfon. Oznaczałoby to, że Google nie są okulary inteligentne maszyny, produkty zamienne tabletki, ale tylko jeden pochodne. Oznacza to, że okulary Google tylko smartfony, tablety mniej wygodny w użyciu w przypadku, korzystanie z niektórych jego funkcji. Dla przeciętnego użytkownika, nie chcą mieć smartfona lub tabletu w sprawie, a następnie dodać dodatkowe urządzeń bezprzewodowych terminali, ponieważ Google miała na sobie okulary, inteligentne maszyny mają pod ręką, co jest oczywiście taka sama jak niewidzialny wzrostu bez smaku, jak potrzeby.
Pozycjonowanie w Google Google okularów okulary takie noszenia urządzenia z zwykłej Przeciwnie, podczas rutynowych nawyków Google Glasses smartphone lub tablet nie jest substytutem, ale bardziej jak uproszczonych instrumentów pochodnych doskonalących. Okulary Google dla ludzkiego organizmu jest także niejednoznaczny, a Google także na okulary świata rzeczywistego ludzi wpływ na życie zachowań. Taki produkt nawet pokazać światu swoją unikalną, innowacyjną stronę, ale dlatego, że nie spełnia publiczności nawyków i upodobań, w końcu będą stopniowo wycofywane.

Leave a Reply