Czy ktoś w końcu kupić Hulu?

Yahoo jest jedną z kilku firm podobno rozważa wykup wideo online stronie Hulu. Brzmi znajomo?

Powrót w 2011 roku, Hulu została ponoć zabiegał przez niemal komicznie długiej listy technologii firm, w tym Yahoo, Google (GOOG, Fortune 500), Amazon, AT & T (T, Fortune 500) i Verizon.
The Wall Street Journal tech blog AllThingsD poinformował w tym tygodniu, że Hulu otrzymał nową ofertę z Yahoo. Private equity firmy KKR (KKR), Guggenheim Partners Digital i srebrne ponoć także Lake złożonych ofert. Więc mają Time Warner CABL (TWC, Fortune 500), e, bezpośrednio (DTV, Fortune 500) V i Grupy Chernin, który jest prowadzony przez byłego Kor Wiadomości. Dyrektor Operacyjny Peter Chernin.
Ale dwa lata temu, Hulu był podobno warto między 1000000000 dolarów i 2 mld USD. Teraz, Yahoo jest ponoć oferuje tylko o 700 mln USD.
Yahoo (YHOO, Fortune 500), który kupił blogów stronę Tumblr zeszłym tygodniu na 1100000000 dolarów, by zdobyć silną pozycję w gorącym dziedzinie gdyby kupić Hulu. CEO Marissa Mayer działał szybko, aby spróbować odbudować portfel Yahoo z produktów, które ludzie “dotykają na co dzień.” Hulu, które oferuje strumienie najlepszych programów telewizyjnych, z pewnością pasuje do tej strategii.
Ale każdy kupujący Hulu również dziedziczą problemy.
Hulu CEO Jason Kilar ogłosił w styczniu, że on ustąpić po miesiącach plotek o jego wyjeździe. Sprawozdania te twierdził Kilar starli się z właścicielami mediów Hulu big-tych, w szczególności z News Corp ‘s Fox i Walt Disney Co’ s (DIS, Fortune 500) ABC. Comcast (CMCSA) NBC również bierny udział.
Ci właściciele będą musieli zgodzić się na każdą sprzedaż i wyciągnęli Hulu off bloku sprzedaży w 2011 roku po tym, najwyraźniej nie byli w stanie zapewnić sobie ofertę znaleźli odpowiednie.
Plus, gdy media gigantów z gotówki, mogą nie oddać Hulu nowych strumieniowych promocje Fox, ABC, NBC oraz treści, które mogłyby zmniejszyć witryny wartość dla kupującego. CBS (CBS, Fortune 500), jedynym istotnym nadawca, umożliwia strumieniowi Hulu tylko stare treści, takich jak “I Love Lucy” i nie wskazuje obecnie na powietrzu.
Mimo, że firma jest własnością trio mediów gigantów bramkarza długoterminowe oferty strumieniowych okazał się problemem dla Hulu w przeszłości. Kwestia ponoć zmusił firmę do anulowania jego plany na 2010 IPO.
Wreszcie, jako firma Hulu jest stała, więc ma swoją konkurencję. Lista Hulu czystej gry rywali obejmuje Netflix (NFLX), Amazon (AMZN, Fortune 500) i Verizon (VZ, Fortune 500), a operatorzy kablowi coraz częściej oferowane na żądanie opcji dla swoich klientów.
Hulu osiągnęła sukcesy swoich płatnych Hulu zapisów, które zwieńczone Plus 3 mln na koniec 2012. Ale nie wiadomo, czy Hulu jest rzeczywiście zwrotnym zysk. Firma ogłosiła, że ​​zbilansowana prawie 700 mln USD przychodów w 2012 r., wzrost o 65% w ciągu roku, ale trzymane mamę o rentowności.

 

NETSTAT-EXE

NTDOS412-SYS

NTIO-SYS

NV_AGP-SYS

OKDTERES-DLL

OLESVR-DLL

PATHPING-EXE

PCLXL-DLL

PSCRIPT5-DLL

PSHED-DLL

QAGENTRT-DLL

QCLIPROV-DLL

QUTIL-DLL

RESAMPLEDMO-DLL

RIAUI17-DLL

Leave a Reply