Czego się spodziewać na WWDC Apple

Wszystkie tech oczy świata będą na Apple poniedziałek, gdy gigant Computing 24. roczne Worldwide Developers Conference rozpocznie się w San Francisco.
Jak sama nazwa wskazuje, tygodniowe spotkanie umożliwia prezentacje firmy Apple gospodarza i warsztaty dla ludzi, którzy zarabiają na życie pisanie aplikacji oraz innych programów, które bazują na swoich produktach.
Ale jego keynote otwarcia prawie zawsze sprawia wieści. Konferencja była odskocznią dla dwóch telefonów (iPhone 3GS w 2009 i iPhone 4 w 2010 roku) oraz kilka Mac nowe lub zaktualizowane.
W tym roku były wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Ostatni? Może nie tak bardzo.
Fani domagają się jakiejś emocji, bo Apple nie wprowadziła nowy ważny produkt, ponieważ iPad Mini październiku ubiegłego. I rosnącej konkurencji takich rywali, jak Amazon i Samsung, zawsze istnieje szansa, że ​​skryci ludzie z Cupertino gotuje się coś wielkiego.
Wróżby dla Smart TV Apple Więc tutaj jest spojrzenie na to, co można oczekiwać od WWDC 2013. Keynote Apple zaczyna w poniedziałek na godzina trzynasta ET.
Nowy iOS
Najbezpieczniejszym dla WWDC jest, że Apple wprowadzi iOS 7 na świecie.
Po raz pierwszy, Apple wiceprezes Jonny Ive jest odpowiedzialny za aktualizację, i raporty sugerują, mobilny system operacyjny będzie “czarna, biała i płaska po wszystkim.”
Anonimowe źródła firmy Apple pojawiło się w internecie, mówiąc, że wiele z kolor, połysk i połysk zostanie usunięty z wyglądu iPhone, iPad i iPod ekranów dotykowych na rzecz prostszej motywem czarno-białym.
Style na bok, tam prawie na pewno będzie wiele nowych funkcji, aby poinformować, jak również.
Raporty koncentrowały się na poprawie w samochodzie obsługę Maps i Siri, wraz z nowym integracji dla innych firm (i nie-Google-owned) aplikacji, takich jak wideo i zdjęć serwisu Vimeo serwisu Flickr.
Aktualizacja również może przynieść zrzut, który umożliwia łatwy bezprzewodowy podział między urządzeniami Apple, do telefonów komórkowych.
Nowe MacBooki
Te laptopy MacBook i MacBook Air są zarówno z powodu aktualizacji, zgodnie z raz na rok wzór Apple. A czas jest w porządku: Intel właśnie ogłosił mocniejszy procesor przetwarzania.
To będzie wyzwanie dla Apple, aby zmniejszyć już ultra-cienki MacBook Air o wiele dalej. Ale jeśli pogłoski są prawdziwe, beefier MacBook Pro mogą ustąpić nowej wersji szczuplejszej obudowie o sobie.
Jabłko też może wprowadzić odświeżony Mac Tower Pro pulpitu dla tych głęboko do kieszeni menedżerów biurowych, którzy wolą zamówić najświeższych maszyn.
Streaming-music service?
Wydaje się, że tylko kwestią czasu zanim zawrotnym jabłko do coraz bardziej zatłoczonym rynku strumieniowych-muzyczny prowadzony przez Pandora, Spotify i innych.
Apple poczyniła oferty z wytwórni, takich jak Universal Music i Warner Music Group, co pozwoli im piosenek strumienia do użytkowników w ramach usługi bezpłatne lub płatne subskrypcji.
Obserwatorzy oczekują takich platform, ewentualnie nazywa iRadio, istniałoby poza iTunes, Apple digital-usług medialnych, i skupić się na urządzeniach mobilnych.
Longshots
Oczywiście, są realistyczne oczekiwania. Wtedy są naprawdę zabawne nich.
Nadzieja rodzi się wiecznie w fanboy piersi, więc nie będzie ci się zestrzelić nadzieje na dużym, “jeszcze jedno” zaskoczenia.
I, hej – CEO Tim Cook już dokuczał “ekscytujące nowe kategorie produktów” w tym roku.
Według obserwatorów, telewizor Apple było na skraju dopuszczeniem do lat. (Eksperci są po prostu się, że firma ma zamiar rzucić się w telewizor. Końcu.)
Nieco ponad rok temu, był dziwnie specyficzne Najlepsze badanie Kupię prosząc lojalnych klientów o “koncepcji” z Apple TV. Wydaje się, że zbyt wiele prawdziwych nigdy nie wydarzy. Ale stanie się to w przyszłym tygodniu? Raczej nie.
Przystąpienie do mitycznego “telewizję interaktywną” jest zegarek Apple – każdy produkt jest inny na pewno nadchodzi, pomimo Firma Apple powiedział, coś takiego.
Poręczny tech staje się ogromne pole i Apple z pewnością chciał się ochłodzić część ciepła wytworzonego ostatnio przez Szkła Google.
Zegarek czuje się nieco częściej niż w telewizji, ale nie dużo. Tej jesieni, tylko w czasie świątecznych zakupów, wydaje się bardziej prawdopodobne, data premiery dla jednej lub obu. I, być może, dla nowego iPhone.
Były pewne pomruki o ewentualnym iPad nowego. To było trochę więcej niż siedem miesięcy od dnia, Mini iPad został zaprezentowany, chociaż, i tylko cztery miesiące od Apple, oferowane 128GB wersję swojego większego odpowiednika. Tak więc nowy model będzie niespodzianka.
Czego chcesz się zobaczyć z Apple? Daj nam znać w komentarzach.

Leave a Reply