Cyberattacks İnternet kıramaz

Dev cyberattacks bir son dize kıvırın mümkündür kanıtlanmış, ancak Internet kırmak değil.

Bu bir web sitesi aşağı çekmek kolaydır. “Dağıtılmış hizmet engelleme” adlı bir saldırı yöntemi kendi sunucuları ezici ve site ulaşılmaz render, siber suçluların bir web sitesine trafik büyük miktarda doğrudan sağlar. Bankalar, hükümet web siteleri ve mali alışverişi son DDoS saldırıları sık sık hedef olmuştur.
Ancak geçen ay, Avrupa spam önleme hizmet Spamhaus tarihinin en büyük bilinen cyberattack ile vuruldu. Hızları CloudFlare, kendi saldırıları önlemek için Spamhaus tarafından işe bir şirkete göre, Avrupa’nın büyük bölümü için yavaşladı.
Saldırganlar saniyede trafik 300 gigabit göndermek için yaklaşık 100.000 sunucuları kullanılır. Bu gün için bazı ABD bankaların web sitelerine erişimi engelledi Eylül 2012 ve İran destekli cyberattacks daha fazla üç kat daha büyük olduğunu.
İlgili hikaye: Internet üzerinde korkutucu arama motoru
Ancak uzmanlar tüm Internet sadece bir ışık anahtarı gibi açık veya kapalı saygısız olamaz iddia.
“İnternet altyapısı son derece sağlam ve hizmet yüksek kalitede trafik güvenilir teslimat sağlamak için tasarlanmıştır,” McAfee, Intel’in (INTC, Fortune 500) Internet güvenlik bölümü Dr Phyllis Schneck, teknoloji müdürü, dedi. Bireysel web aşağı alma kolaylığı rağmen, uzun bir süre için bir Spamhaus düzeyinde saldırı sürdürmek çok zor olacaktır – izin bir tek başına müşterilerine bağlamak için Internet servis sağlayıcılarının yeteneklerini aşacaktır trafik sürekli bir akış. Alan adı sistemi sunucu on binlerce Spamhaus saldırıda kaçırıldı olmasına rağmen, 21 milyon gibi sunucuları bugün internette vardır.
İlgili hikayesi: 2012 yılında iki katına Siber lobi
İnternet de çok dağıtılmış sistemdir. Internete bölgesel erişimi ya kritik hizmetler, yanlışlıkla denizaltı kablo kesme veya erişim kapatılıyor bir devletin işlettiği programı saldırılar ile, kesintiye uğramıştır zamanlar olmuştur. Ancak internet bu bölge dışında milyarlarca insan için iyi çalışmaya devam etti.
Amerika Birleşik Devletleri, birçok işten İnternet yerleşiktir. Bir ya da iki yol, Internet mahalle ağ yönlendirici kesintiye olsa bile, büyük olasılıkla fark bile olmaz. İnternetin İletim Denetimi Protokolü trafik parkur gerçekten iyidir.
Başka bir önemli nokta: Cyberattackers çok internet bağlıdır.
“İnternet saldırganların Service saldırısı reddi teslim gerekenler,” Gavin Reid, Cisco (CSCO, Fortune 500) için mühendislik ve ürün müdürü söyledi. “Ben bir DDoS saldırı internetin büyük parçalar aşağı çekmek için yeterince büyük olabilir mümkün varsayalım, ama biz ne görmedim.”
Sadece hükümetler gerçekten uzun bir streç için bir durma noktasına tüm internet öğütmek için yeteneği var.
Cyberattacks birçok internet bağlantısı etkileyen, boyut artış Yani bile, siber suçluların İnternet yok olmayacaktır.

Tagged with 

Leave a Reply