Červená rýže proso strategie: Rozloučení Apple Samsung

Podnikatel slova nikdy nemůže brát vážně, víc než před rokem, kdy se mikro-Bo Lei Jun Yoshimasa slova, že “jáhly se zaměřují na vysoce výkonný a cenově efektivní mobilní telefon nadšence, vážně dost dělat high-end telefonů, bez ohledu na nízkou side konfiguraci. “Myslím, že téměř každý proso měřítkem je Apple. Ale více než o rok později, Lei Jun zapřel, nebudou odstraněny microblogů je dobří přátelé vybírala a stát se “Lei Busi” velká ironie.
Rozloučení s jablečným pro učitele
31. července proso společně vydaly Červená rýže telefon QQ prostor, konfiguraci 4.7-palcový displej, 1.5GHz quad-core procesor, 1 GB RAM, 130-megapixelový fotoaparát na přední straně a zadní 800-megapixelovým fotoaparátem, tento telefon prodej cena 799 dolarů. Z hlediska nákladů, stejně jako nabízí m 01:00 proso stále hraje stejnou vysoce kvalitní ubytování na úrovni levného značku, ale tisíc dolarů pod chatě, proso po více než dvou letech tvořit značku bude mít bezpochyby výhodu .
Proso Proč tisíc strojů? Oficiální vysvětlení je toto: protože 68% prosa uživatelů China Mobile kartu. 1000juan mobilní telefon prodeje činil 61%, v tis stroje telefon je hlavní bitevní pole! Proso mobilní telefon nadšenci polohovací, snaha o vysoký výkon, nákladově efektivní, červená rýže mobilních uživatelů polohovací veřejné, snaha o zkušenosti, vysoké náklady.
Z červené rýže polohy telefonu, umístění veřejných uživatelů úplný odklon od high-end prosa postavení na trhu, červené rýže telefony uvolní to, co stáhl Millet značky výšky. Důvodem, proč se značka LEI čelil riziku snížené výšky (před rokem microblogů ukazují, že neměl tvoří toto určení) vydané Červená rýže telefony, mobilní telefon na trhu v současném konkurenčním prostředí pohledu je to docela naštvaná.
Jak všichni víme, proso, rýže uvolnění od začátku, a měřítkem je jablko, do Číny jablko tento cíl dosud nebyla prohlášena, ale srdce prosa oficiálního souhlasu s tím, že z tohoto důvodu se Lei června byl nazván “Zagreb Srí Lanka. ” Ale dnes, že Apple nemá Steve Jobs éry vlivní a mocní jablka. Poslední čtvrtletí, Apple růst zisku sotva méně než 1%, výkon deklarovaného nedostatku inovací a jediné kategorii Apple sbohem éře rychlého růstu.
Steve Jobs éra, Apple má high-end MP3 iPod, následované high-end mobilní telefony iPhone, pak následuje high-end iPad tablet PC, zdá se, že pokaždé, když staré výrobky na trhu se blíží nasycení, bude Apple díky své schopnosti vytvářet nové inovativní produkty a znovu obsadit trh, pak to, co je Steve Jobs éra produkt spustit? iPad Mini, tam je levnější verze nadcházející iPhone, tato cesta se odchýlil od Steve Jobs vrátí do Apple po poměrně bohatá s nabídkou inovativních produktů kategorie zaujímají tržní strategie. Levný verze iPhone na trh v aktuálním vzorem pohledu, a to není špatné, po tom všem, Apple Inovativní extrémně vzácný v dnešní nemožné dívat trochu Samsung zabírá low-end trh.
Ve srovnání s Apple, inovace není lepší než telefon Samsung kategorii, ale s množstvím jednotné cenové strategie a stát se nejvyšší světové mobilní telefon zásilky (Podle “Business Weekly” oznámilo, že již v roce 2012, první čtvrtletí, Samsung smartphone dodávky dosáhly 42,2 milionu více než Apple, aby se stal největším světovým smartphone prodejce.) na domácím trhu, situace je také podobné jazykové komunikace nedávno vydala druhé čtvrtletí prodeje mobilních telefonů v Top 10 ukazuje, Samsung tvořily polovinu z nich, zatímco Apple iPhone5 vypadl z top 10.
Faktem je již patrné v rychlém růstu rozloučení Apple a Samsung i nadále zvyšovat podíl na trhu dnes, proso bylo obtížné, pak jablko jako jejich měřítko. Jinými slovy, proso Samsung udělal, spíše než to čínské čínské jablko jako jejich strategie.
Ve skutečnosti, proso propuštěn metrů od mládí verzi (nízké provedení), musel jsem se vzdát jablko jako benchmarking strategií, z nichž více a více mobilních telefonů na trh po kategorii situace, je způsob, jak jít Samsung dosáhnout druh multi-kategorie vysokému podílu na trhu tras. Červená rýže důkladně ohlašoval vydání mobilního telefonu rozloučení jáhly do doby, jako jablko pro učitele.
Do první úrovně měst vůči třetí tier města
Uvolnění Červená rýže prosa mobilního telefonu již není partnerem, ale QQ prostor Sina microblogging, proso uvedla firma, QQ prostor nyní dosáhl 611 milionů měsíčních aktivních uživatelů, z nichž 70% jsou přístupné přes mobilní telefon QQ prostor, jádro uživatel je 16 -35 rok-staré, a proso telefonu hlavním zákazníků je velmi konzistentní. V kombinaci s červenou rýží polohování úhlu pohledu, společný mobilní telefon QQ prostor uvolní červené rýže marketingová strategie může být přesně popsána. Není tedy divu, že se červená rýže telefon tři řádky těchto městech mají silný úhyn.
Za prvé, ve třetím řádku měst, mnoho lidí nepoužívejte microblogging Sina, ale drtivá většina jsou QQ prostor bude použit. Jako je autorova domov – čtyři stupně městech, mnoho studentů středních škol se neplní Sina microblogging, ale jakmile jsem otevřel prostor QQ, kde budou vidět slunce děti, sluneční života …… proto vybrán jako QQ prostor Napsal červená rýže telefon – an média internetový telefon, musí být schopen maximalizovat pokrytí cílové populace. A jako silný vztah mezi Společenstvím, bude míra nízkou zombie QQ prostor bude mezi přáteli, přátelé přátel a přátel přátel svých přátel (tj. “velká připojení” v trojrozměrné) tvoří víceúrovňový přenos .
Za druhé, červené rýže tisíc dolarů pod chatové telefonem a mobilním telefonem, ve srovnání se silnou značkou. 799 juanů telefonního rýže červené konfiguraci srovnání s chatě, již v horní poloze, plus proso v třetím řádku high-end značek v centru pocit, jaké výhody to se projevuje. Konec na prosa říká, někteří lidé mohou mít pocit, pochybnosti, moji kolegové viděl něco migrujících pracovníků s prosa bylo neuvěřitelné, tato otázka mého přítele @ microblogů černý plamen Phillips mi řekl: Já jsem měl tento problém také Shunkou Wen po několika migrujících pracovníků, jako je masáž sestru a podobně, lidé kolem nich s proso proso mám jakési hrdosti v mém rychlý hardware, emocionální dopad na nich velký. Pokud říkáme, že high-end řada s iPhone je pro ně s proso je high-end řada.
Pro tři obyvatele vedení města, proso představuje high-end řadu dětí. Chalupa s tisíc dolarů můžete koupit proso ceny prvního řádu měst má takové značky mobilních telefonů, tak proč to dělat?
Červená rýže telefon marketing je přesné umístění je jasné, což ukazuje, proso v marketingové funkce budou v souladu. Ale červená rýže proso telefon uvolňování znamená bojovat Číňané chtějí vlastnit Apple sny se rozpadly. Proso památky na rozšiřuje své produktové kategorii a třetí stupně městech v následujícím strategie, že Apple se stal měřítkem pro jeho Samsung.
Sina microblogging, Lei června microblogů dělat low-end telefonů stále visí, zdá se říct všem těm, kteří se o: “. Ray nesmrtelnost” ve skutečnosti nejsem, “Lei Busi”, jsem

Leave a Reply