Cep telefonu fiyatlandırma modeli kadar T-Mobile darbeler

Uzun dördüncü bir yerde sıkışmış, T-Mobile hızla 4G LTE ağı dışarı rulo ve potansiyel müşterileri ikna için hiçbir sözleşme ile pazarlık planları sunmak için planları ile, kendisini Salı günü tekrar ABD’de alakalı mobil oyuncu yaptı.

Oh, ve şimdi iPhone 5 olarak adlandırılan bu şirin küçük cihaz sunuyor.
T-Mobile sadece Baltimore, Houston, Kansas, Las Vegas, Phoenix, San Jose, ve şimdi Washington DC 4G ağ aktif olmasına rağmen, şirket giderek yıl sonuna kadar 200 milyon kişiye genişletmeyi planlıyor.
T-Mobile’ın rollout teorik veri AT & T ve Verizon (VZ, Fortune 500) LTE ağları daha hızlı indirme hızları vardır onun mevcut HSPA + ağ üzerinde çalışacak.
T-Mobile aynı zamanda AT & mükemmel bir dünyada daha fazla insan kolu ve bir performans isabet daha az zarar verebilir anlamına gelecektir T (T, Fortune 500), yüzde 50 daha fazla bant genişliğine sahiptir iddia ediyor. Tüm bu, sakıncası, bu MetroPCS onun bekleyen satın almak için gidiyor katma spektrum olmadan görünüşte olduğunu.
Ama teknik kenara Sundu, T-Mobile tarafına sözleşmeleri fırlatır ama onların telefon için tam fiyat ödemek için tüketiciler gerektirir tüketiciler için agresif bir fiyatlandırma planı ile bu rollout eşleşiyor.
Telefonlar kadar tam önünde ödenebilir. Serbest tüketiciler, aynı zamanda 99 $ indirdi, ve iki yıl içinde 20 $ bir ay ödeme yapabilirsiniz. Bu telefon tam için ödenen sonra, T-Mobile kullanıcıları istedikleri herhangi bir taşıyıcı seçmenizi sağlayan, sorulan hiçbir soru ile telefonun kilidini olacaktır.
Tersine, 5 iPhone ve 4S dahil olmak üzere diğer taşıyıcılar, birçok telefonları kilitlenmiş kabul edilecek ve T-Mobile ağı ile tam uyumludur.
Mobil planları 500 megabayt, 2 gigabayt veya sınırsız veri, sırasıyla sınırsız sesli ve metin sağlayan, 70 $ bir ay, ya da 50 $, 60 $ mal.
T-Mobile CEO’su John Legere planlarını ucuzdur çünkü müşterilerine uzun vadede para kazandıracak ısrar ediyor. Gerçekte, AT & T ucuz planı Elma (AAPL, Fortune 500) bir yeni iPhone 5 ile ucuz T-Mobile planı en az iki yıllık süre boyunca daha az maliyeti.
Ama ucuz planları geçmişte yumru yaptığınızda, T-Mobile’ın sınırsız teklifleri yükselir değeri – özellikle veri bağlama için ücretsiz atılmış olduğunu düşünüyor.
Tüm bu onların taşıyıcı anda hoşnutsuz olanlar için çok çekici bir seçenek gibi T-Mobile ses yapar. Büyük joker T-Mobile ağı performans iddiaları kadar yaşayabilir mi olacak.

Leave a Reply