Budoucí “kapsle” High Speed ​​Rail: New York do Pekingu dvě hodiny

Brzy ráno vlakem z Pekingu, Čína, po vystoupení na daleké Americe v New Yorku jít do práce, večer se můžete vrátit zpět do Pekingu, který bude brzy v budoucnosti je zcela možné udělat. Americká společnost vyvíjí vakuové potrubní přepravní systém, po dokončení Pekingu do New Yorku jen na dvě hodiny, ale po celém světě je jen šest hodin.
Technologie šílenec navrhl “super vysokorychlostní železniční” pojetí
“Vakuové trubicové Transport” idea byla původně vyvinuta Strojní inženýr Daryl Oster v roce 1990 předložila, av roce 1997 on přijal technologických patentů.
Má “technologie šílence,” řekl americký elektrický automobilka Tesla CEO Alan Musk (Elon Musk) na tomto konceptu bohatý, navrhl “super vysokorychlostním železničním,” myšlenka, koncept tohoto dopravy přispělo více konstrukční detaily a Et3 společnosti vakuové projekty potrubní doprava, ale také na základě této myšlenky v designu.
Maske v letošní technologické konferenci oznámil plán. Musk řekl, že systém nespadne, velmi bezpečné na různých složitých počasí imunity. Je to rychlejší než kulka vlak je nyní třikrát až čtyřikrát rychleji, můžete dosáhnout dvakrát aktuální rychlost letadla. Údajně, pižmo vzestup na tomto projektu Možná, že důvodem je to, že se domnívá, že současná Kalifornie vysokorychlostního železničního je odpadem, vysokorychlostní železniční je na světě nejpomalejší nejdražší.
Návštěvníci dát “kapsle” pop-up
V poslední době se společnost Colorado názvem “ET3” Společnost buduje tři míle dlouhé, až 4000 kilometrů za hodinu vakuových systémů potrubní dopravy. Odpovědnost za konkrétní detaily scénograf Dai Rui Auster je strojní inženýr na Floridě, aby se mohl soustředit na výzkum a vývoj specializované pracovní Vakuové trubicové dopravy, odstoupil Auster pár dalších úloh lze získat vyšší plat .
Má se za to, je ET3 společnost zavazuje, že vytvoří “výškový potrubí” projektu předvídali projektantem, může dosáhnout 6500 kilometrů za hodinu alarmujícím tempem. Cestující sedí podtlakové potrubí, pak z New Yorku do Los Angeles, Spojené státy vyžadují, pouhých 45 minut z New Yorku do Pekingu jen trvá dvě hodiny, z globálního turné i šest hodin.
Podle Designer, tento výškový potrubní dopravy dopravy jako “kapsle”, každá kapsle je umístěn v potrubí, jako je například dělostřeleckých granátů byly zahájeny na místo určení.
Chcete-li více informací veřejnosti, je společnost rovněž zveřejněny na internetových stránkách “kapsle” design pro více informací: Každý “kapsle” váží 183 kg, délka 16 stop (4,87 m), se může ubytovat 4-6 cestujících, Tam skladování v zavazadlovém prostoru. Potrubí spojující dva cíle se stejnou vysokorychlostní železnice bude postavena na zemi.
Tření, levnější, šetrnější k životnímu prostředí
Návrháři řekl, že projektu napájení využívá technologii magnetické levitace. Celý kyvadlová doprava po téměř bez tření prostředí, vydávané v určitém vystřelovací zařízení, se k cíli bez přerušení. Ačkoli hadička podtlaku doprava může dosáhnout neuvěřitelné rychlosti, ale cestující se mohou cítit jen malou zrychlení síly.
Designer řekl silniční doprava je vakuum bez vzduchu, bez tření druhu dopravy než vlaků a letadel bezpečnější, levnější a tišší.
V cestovních nákladů, ET3 uvedla firma ve srovnání s dražší ceny letenek teď, jsou schopni projekt ze San Franciska do New Yorku City cestovní náklady se snížily na 100 dolarů. To proto, že náklady na dopravu vakuové potrubí je velmi levné, jen silnice 1/4, vysokorychlostní železniční 1/10. V souladu s očekávaným plánem, může být toto potrubí “připojené” k existující vysokorychlostní železniční most na trati, aby se šetřily zdroje a infrastrukturu budovat náklady.
Cennější je, že tento způsob dopravy čistší a šetrné k životnímu prostředí. Designer řekl vakuové potrubní doprava, než jakékoli jiné tradiční dopravní prostředky jsou energeticky méně náročné, elektronky za kilowatthodinu vlakové dopravy a dopravy ve více než 50 krát.

Leave a Reply