Bu medyadan bir hazine olmasına rağmen, çıkmak istiyorum olamaz

Medya son zamanlarda insanlar kendi umutları ve para sahne hakkında ortaya çıkmıştır uzmanlar ve medya çeşitli acele, sıcak bir ateş beri. Hepimiz gereken bir şey, aslında sonunda bu şeyi düşünüyordum daha sakin olmak çok iyi değilse, bunu yapmak bunu yapmak için nasıl bunu yapmak için değil. Tabii ki, sürece var Paizhuan, her konuda iyimser olduğunu, ve ne bugün burada, ne de övgü Paizhuan makaleler Paizhuan bir çok gördük gibi, onu geliştirmek için hakkında konuşmak medyadan olabilir.
Medyadan çağrılamaz Bir,
Medyadan çağrılabilir kaç kişi 1%, yapmak ise “% 1 kuralı” hiç değişmedi, kullanıcıların gerçek içerik her zaman, sadece% 1 üretmek mümkün olacak? Ben medyadan aşağıdaki unsurları olması gerektiğini düşünüyorum
Bağımsız Özgünlük: tabii ki medyadan gibi, “kendi kendine” ve medyadan bir gün başka insanların makaleleri yeniden, ben hissediyorum medyadan soyut bir olarak kabul edilemez.
(2) Zamanlama: doğal sürecin medya özellikleri ve zamanında bağlantılı, ve, bir “yazar” bir roman Tavuk Çorbası ya da bir şey yazmak istiyorum, ya da eğer medya sizin için değil çünkü edilir. Sosyal medya içeriği sektöründe en popüler konu içeriğinin bazı tutmak için yana çünkü.
3 Odak direnci: medyadan bugün kendi sabit odaklı konu sohbet mutfağı için, yarın, pazarlama ile ilgili elde edilen astronomi, çekin. Gerçekten etkileri inanıyorum sürece, okuyucu, gittiğiniz kişi biz yazılı bakacağız ne olursa olsun yönlendirilir
4 söylem: Bazı insanlar hiç kimse kuş size, medya görmek için daha fazla kişi olabilir kendi, medya erişim olduğunu düşünüyorum, ve sonunda ziyaret fırça ek olarak o gün içinde buldu. Bu nedenle, konuşma hakkı size konuşma hakkı varsa, o zaman üç üst, aynı zamanda medyadan iyi yapabilirsiniz uymayan bile, size tebrikler, elde etmek kadar basit değil.
İkinci olarak, bir şeyler yazmak arzusu mutlaka sürdürülebilir değildir
Bulgular az onda biri, ve hayal kırıklığı güncellemeye devam ve sonra abonelik için popüler blog adresi bazı çeker sonra yine google okuyucu kullanmak, ben blogun yüzlerce, altı ay abone oldu. Kendine bir bak, sadece bir şeyler yazmak için zaman her gün Sina blog, trafik düşük değil, daha sonra şaşkına hissetmek altı ay hakkında yazdı, biraz ona yazmayın. Daha sonra, çünkü boşluk, WP ile bir site almak sadece 10 ay bağlı satın almak için kendi para uzun sürdürmek de yazmak için isteksiz yenilemek için isteksiz. Mikroblog uzun süre kullanılmazsa muhtemelen nedeni onları tekrar, 140 kelime veya daha az içerik hala yazılabilir şaşkına şaşkına edilir.
Hakkında birkaç ay önce ve bir özel ortam oluşturmak için Sohu haber istemci sadece yine, blog yazmaya başladı, “sorun İmparator,” bu sefer ne kadar onun için bilmiyorum.
Üçüncü, dinamik faydaları daha
Kim inert, hasat çaba uzun süremez yok. Blog dönemde, bir güzellik makyaj sınıf ağ günlüğü “Biraz yorgun yorgun”, ama sonra saç yumuşak kağıdı toplarken bu kardeş reklamını gözlemledik. Bu ilgili çıkarlarını elde etmek, kendi taraftarları oluşturmak için dikey bir alanda, ve yumuşak kağıt önerilir ürünlerin diğer formlar aracılığıyla, bir medyadan en değerli ve büyük olasılıkla uzun bir yol olduğunu düşünüyorum. Bu bu yorgun küçük yorgun olarak gelen medya içeriğinin kalitesinde düşüş, kullanıcıların Masi olması durumunda arada, bu nedenle medya insanların bu dengeyi korumak için çalışacağız.
Uzun vadeli faiz yazma korumak için, veya uygun iş modeli keşfetmek edemiyor tek başına “Hayır kar erken göze alamaz”. Yumuşak kağıt ve reklam en kolay iş modelleri, ancak bu yerleştirme yöntemi hala medyanın etkisinden inşa yeterlidir, medya insanlardan herkes önce okuyanlar, ticari değeri çekti nasıl kendinizi düşünüyorum gel.
Medya hala olduğu Dördüncü olarak, içerik kraldır
Medya kişi şu anda makaleyi bilinmektedir boyunca, gerçekten sopa ve hesapların yollar bulabilirsiniz olmasına rağmen karlı, ama çok olabilir. Aslında birçok medyadan büyük bir sığır, sadece pozisyonları işgal etmek, ama genel konumlandırma, hedef kitle ve benzeri dahil olmak üzere böyle bir medya operasyonları, gitmek değil istedim. Medya yaş gelen, bol mikro-kanal, mikro-blog, blog, haber müşteriler, vb gibi mevcut ağ kanalları,, ama gerçek değerinin bu kanalların çekirdek değil, ama içeriği.
Medya sadece gıda hakkında yazmak ve Lazard içmek, ama gerçek kuru değil çünkü. Konu kendilerini tüm planlı bakım yürütmek konuya gazetecilere olarak gerekli olabilir bu, alın kurumasına vurdu değildir. Bu nedenle, medya kanalları medyadan medya, bayanlar ve insanlardan önünde çalışan bu yana, onlar başlamadan önce yapmak istediğiniz konusunda dikkatle düşünün lütfen, tabii ki, insanlar hazırlamak için fırsat sahip olmaktır. Dağıtım kanalları hazırlayın, gerçekten değerli içerik yapmaya başlayabilirsiniz

Leave a Reply