“Bojovou Medvědí tvůrce inspiruje rodinné cesty

Ben Vu rodiče a starší bratr uprchl na jih Vietnam lodí v roce 1975 – v chaotické a násilné posledních dnech před padl Saigon na komunistické síly ze severu.

Rodina emigrovala do malého města v Nebrasce, kde se narodil Ben, ale příběh o tom, jak se rodina utekla před 38 lety v tomto měsíci se stal součástí rodiny tradice – z reálného života spaním příběhy odvahy a nebezpečí mladý Ben nikdy unavený sluchu.
O tři desetiletí později, Ben založil svou vlastní společnost, SkyVu (prohlásil sky-Voo) Zábava a používá tyto příběhy jako jeho inspirace pro mobilní hru s názvem “Battle medvědi.”
“Bitva Medvědi je sci-fi Cesta z jednoho konce futuristické Ameriky na druhý konec,” řekl Vu. “Je to druh paralely příběh mé rodiny vypráví o stěhování z Vietnamu do Ameriky, že zrádné cesty. Vždycky mi říkal, že příběh celé dětství. To se na mě přilepila.”
Od svého spuštění v roce 2009, mobilní hráči si stáhli “Bitva Medvědi” více než 24 milionů krát. SkyVu rozrostla ze tří zaměstnanců 35 a počítání. Dva “Bitva Medvědi” alba herní soundtrack prodávat na iTunes a společnost Omaha nyní pracuje na webové série s firmou Google.
Vu cílem je vytvořit impérium zábava, počínaje Battle Bears – kreslených postaviček srovnání v herním tisku jak na Teenage Mutant Ninja Turtles a Angry Birds.
Od spuštění pro mobily v roce 2009, je “Bitva Medvědi” bylo staženo více než 24 milionů times.At 37, Vu je nepravděpodobné, že podnikatel tech. On vyrostl v Norfolku, Nebraska, daleko od tech a zábavní center Silicon Valley a Hollywood.
Jeho rodiče, kteří hodnotili úspěšné kávu a čaj podnikání ve Vietnamu, za pracoval jako uklízeči, zpočátku. Rodina žila v domě, není daleko od domova chlapectví Johnnyho Carsona.
“Kdykoliv se to” Johnny Carson přijde domů, “Vzpomínám si, že televizní štáb přichází do města. Bylo to největší, co kdy se stane do Norfolku, myslím. To bylo moje první setkání s zábavu,” řekl Vu.
Jednou z výhod otcově práci byl papír. Jeho otec přijde domů s stohy papíru z nemocnice, kde pracoval.
“To byl nějaký z mých nejhezčích vzpomínek, protože bychom nastavit stohy papíru na stole na začátku večera, bychom rozválejte a můj bratr a já bych čerpat z válečných scén a zbraně a vozidla do našich rukou nemohla t kreslit už ne, “řekl Vu.
Benova matka se nakonec stal švadlena a jeho otec získal vysokoškolské vzdělání v oboru počítačových věd. Jeho starší bratr, Hoa, připojil se k armádě, dosáhl hodnosti kapitána před spoluzakladatelem SkyVu s Benem v roce 2008.
Ben připomíná, že je nevýrazný student, ale říká, že by se vždy kreslit a vyprávět příběhy. Získal magisterský titul v animaci na CalArts a pracoval na Oscara nominovaný animovaného filmu Coraline “” před zahájením SkyVu ve sklepě pronajatém domě na předměstí Omaha.
“Rozhodl jsem se strávit všechen svůj čas pryč dřeli ve filmovém průmyslu snaží, aby mé postavy si uvědomil, nebo bych mohl začít něco na vlastní pěst a cílem pro menší obrazovky,” říká Vu.
Je financován SkyVu z kapsy, s pomocí od přátel a rodiny, před pitching jeho nápad Nebraska Angels, skupina místních rizikového kapitálu. On přijal jeho první mimo investice necelých 500.000 amerických dolarů – částka, že to není velký ani spuštění norem dotcom ale ten, který učinila obrovský rozdíl pro SkyVu.
“Mám svou tvrdou pracovní morálku od mého otce a od maminky a od svého staršího bratra, ale také mít trochu kreativity a vzpurnost, která pomáhá paliva společnost,” řekl Vu.
Ben je SkyVu generální ředitel. Jeho bratr zůstává na představenstvu, ale není zapojen do den-to-day činnosti.
V “Bitva Medvědi,” medvědi se toulají po galaxii se snaží udržet ji v bezpečí před hrozbami, a to způsobem, který je tak roztomilý a vtipný.
Šéf mezi své nepřátele jsou Huggables, růžové medvědy, které obejmout bitvu nese k smrti, pokud znaky střílet jim hlavy první – pobízet duhy chrlit z jejich těl.
“Máme velmi roztomilé medvědy a jsou ve velmi fantastické, divokých situací. Takže budou muset” MacGuyver “svou cestu s velmi unikátních zbraní,” řekl Vu. “A to je součástí krásy značek. To wackiness, v kombinaci s jen trochou násilí pro dramatický efekt.”
Procházky mezi herních vývojářů, prostor ověšený plakátů, kreseb a 3-D omítky, Vu stává animovaný mluví o nových postav, nové zbraně a nové hry v pracích.
“To je velmi showbyznysu, a musíme pokračovat v růstu, pokud budeme stát silnou mediální společnost,” říká Vu.

Leave a Reply