“Battle Bears autoru atrod iedvesmu ģimenes ceļojumā

Ben vu vecāki un vecāki, brālis aizbēga South Vjetnamā ar laivu, 1975 – in haotiska un vardarbīgu pēdējās dienās pirms Saigon samazinājās līdz komunistu spēkiem no ziemeļiem.

Ģimene emigrēja uz mazpilsētā Nebraska, kur Ben dzimis, bet gan par to, kā ģimene aizbēga 38 gadus atpakaļ stāsts šomēnes kļuva par daļu no ģimenes mācība – reālās dzīves gulētiešanas stāsti par uzdrīkstēšanos un briesmas jauniešu Ben nekad nav apnicis dzirdes.
Trīs gadus vēlāk, Bens sāka savu uzņēmumu, SkyVu (izrunā debess Voo) Izklaide un izmanto šos stāstus, kā viņa iedvesmu mobilo spēli sauc par “Battle Bears”.
“Battle Bears ir sci-fi brauciens no viena gala futūristisks Amerikā uz otru galu,” Vu teica. “Tā veida paralēles stāsts mana ģimene stāsta, pārejot no Vjetnamas uz Ameriku, kas nodevīgs ceļojums. Viņi vienmēr man teica, ka stāsts visā bērnībā. Tā iestrēdzis ar mani.”
Kopš tā uzsāka 2009.gadā, mobilie spēlētāji ir lejupielādēt “Battle Bears” vairāk nekā 24 miljonus reižu. SkyVu ir pieaudzis no trim darbiniekiem līdz 35 un skaitīšana. Divi “Battle Bears” spēles soundtrack albums pārdot uz iTunes, un Omaha uzņēmums šobrīd strādā pie Web sēriju ar Google.
Vu mērķis ir izveidot izklaides impēriju, sākot ar kaujas Bears – multiplikācijas filmu varoņi, salīdzinot ar spēļu presē gan uz Bruņurupuči Nindzjas un Angry Birds.
Tā kā uzsākot mobilajām 2009.gadā, “Battle Bears” ir lejupielādēta vairāk nekā 24 miljoni times.At 37, Vu ir maz ticams tehnoloģiju uzņēmējs. Viņš uzauga Norfolk, Nebraska, tālu no tehnoloģiju un izklaides centriem Silicon Valley un Holivudas.
Viņa vecāki, kas atstāja veiksmīgu kafijas un tējas biznesu aiz Vjetnamā, strādāja par sētnieku, sākotnēji. Ģimene dzīvoja kādā mājā netālu no Johnny Carson bērnības mājās.
“Vienmēr, kad viņi” Johnny Carson nāk mājās, “Es atceros, ka TV apkalpe nāk uz pilsētu. Tas bija lielākais lieta kādreiz gadās Norfolkā, es domāju. Tā bija mana pirmā sastapšanās ar izklaidi,” Vu teica.
Viens no tēva darba ieguvumiem bija papīra. Viņa tēvs nāks mājās ar reams papīra no slimnīcas, kur viņš strādāja.
“Tas bija daži no maniem spilgtākās atmiņas, jo mēs varētu noteikt reams papīra uz galda sākumā vakarā, mēs roll to ārā, un mans brālis, un es vēlētos izņemt kara ainas un ieročus, un transportlīdzekļus, kamēr mūsu rokās couldn ‘ t izdarīt vairs, “Vu teica.
Bena māte beidzot kļuva šuvēja un viņa tēvs ieguva koledžas grādu datorzinātnēs. Viņa vecākais brālis, Hoa, pievienojās armija, pieaug līdz ranga kapteinis, pirms ar Ben kopīgi dibināšanas SkyVu 2008.
Ben atgādina ir viduvēja students, bet saka, ka viņš vienmēr var izdarīt un pateikt stāstus. Viņš ieguvis maģistra grādu animāciju CalArts un strādāja par Oskara nomināciju animācijas filmu “coraline” Pirms SkyVu pagrabā īrētā mājas piepilsētas Omaha.
“Es nolēmu es varētu pavadīt visu savu laiku toiling prom filmu nozarē mēģina padarīt manu rakstzīmes realizēta, vai es varētu sākt kaut ko savu un mērķim par mazāku ekrānu,” Vu saka.
Viņš finansēja SkyVu no kabatas, ar palīdzību no draugiem un ģimeni, pirms pitching savu ideju Nebraska Angels, grupa vietējo riska kapitālisti. Viņš saņēma savu pirmo ārpus ieguldījumu gandrīz $ 500,000 – summu, tas nav milzīgs pēc dotcom starta standartiem, bet viens, kas guvusi milzīgu atšķirību SkyVu.
“Es varu saņemt savu cieto darba ētika no mana tēva un no mammas un no sava vecākā brāļa, bet man arī ir mazliet radošumu un rebelliousness, kas palīdz degvielas uzņēmumu,” sacīja Vu.
Ben ir SkyVu izpilddirektors. Viņa brālis paliek valdē, bet nav iesaistīta ikdienas ikdienas darbībām.
In “Battle Bears” lāči klīst galaktika mēģina, lai saglabātu to droši no draudiem tādā veidā, kas ir gan gudrs un quirky.
Galvenais no saviem nelabvēļiem ir Huggables, rozā lāči, kas ķēriens kaujas attiecību pret nāvi, ja vien rakstzīmes šaut viņu galvām pirmais – mudinot Rainbows izvemt no savas organizācijas.
“Mums ir ļoti gudrs lāči, un tie ir ļoti fantastisks, savvaļas situācijās. Tāpēc viņiem” MacGuyver “savu ceļu ārā ar ļoti unikālu ieročiem,” Vu teica. “Un tas ir daļa no skaistuma zīmoliem Tas wackiness, apvienojumā ar tikai mazliet vardarbības dramatisko efektu.”.
Ejot starp spēļu izstrādātājiem, telpu rotātas ar plakātiem, rasējumiem un 3-D apmetums, Vu kļūst animēta runāt par jaunas rakstzīmes, jauni ieroči un jaunas spēles, kas darbu.
“Tas ir ļoti daudz, šovbiznesā, un mums ir jāturpina attīstīties, ja mēs spēsim kļūt par spēcīgu mediju kompānija,” Vu saka.

Leave a Reply