Bańki internetowej, nie zwierzę, to “skarb narodowy”

Titanium Media Uwaga: przemysł Internet, choć nie są bezpośrednio związane z tradycyjnych gałęzi przemysłu, ale jest rzeczywiście pochodzi w procesie rozwoju tradycyjnych gałęzi przemysłu w dalszym ciągu gromadzą, kwotę do jakościowej transformacji. Chociaż przemysł Internet nie jest bezpośrednio bezcielesne tradycyjne gałęzie przemysłu, ale już dializy do tradycyjnego, dwa, trzy aspekty przemysłowe, nawet z “ścięgna przemywania masy cięcia”, aby opisać, ani przesadą.

Autor Wenchi, jego “morska” perspektywa na 21 wieku, fala gospodarki internetowej, że chiński sektor internetowego wydajność i jego chiński przemysł Internet myśli. Imponująca.

Wenchi, powiedział:
Uwielbiam dot com temat klasy, zwykle tytanu media często przeczytać artykuł. W Hong Kongu, media karmi sześciu miesięcy, większość piśmie i finansowe dotyczące sieci klasy komentarze. Składki nadzieję podzielić się z przyjaciółmi przez chińskiego punktu widzenia zagranicznych.

Czytaj Przypomnienie: nawyki gramatyczne Autor może się nieznacznie różnić od naszych zwykłych kontaktów, ale nie ma wpływu na odczyt. Na przykład, o którym mowa w tekście “dot com” to jest to, co nazywamy “Micro Internet” lub bezpośrednio rozumieć jako “Internet” może.

Home Venture China na kilka dni przed pozycją “Ma Liang Wengen, aby przekraczać …… Baidu Robin Li, drugi najbogatszy człowiek w Chinach”, szczerze mówiąc, dla mnie ten nowy wierzący gospodarka nie jest zaskakujące. Ponieważ życie jest wielkim digitalizacja trend Klasyfikacja sieci olbrzymie bogactwo wyprzedza tradycyjne gigantów branży, jest oczywiście kwestią czasu. Oczywiście takie odniesienie do roli listy śródlądowych bogactwa, zawsze kończy prywatne go. Państwowa gospodarka, szara strefa w Chinach nie liczy wszystkie liczby.

Mimo to nadal istnieje kilka popołudnia bankier podzielić się wiadomością, i znowu zapytał mnie: “Czy dot com bubble szczyt, wybuchowych Omen” i tak dalej, nie ma innych dowodów “wzloty Nasdaq zbliża tysiąclecie, ostateczna lista Alibaba Czy to oznacza, że ​​rynek IPO Facebook powtarzać błędów “i tak dalej.

Pierwotnie nieistotne rzeczy, to stara szkoła, która była dziwna logika i zmusił się razem, aby “udowodnić” swoją tradycyjny pogląd, ludzie bardzo niewygodne. Pierwsza kolumna wsparcia, a także zapewne wie autor jest dot com fanów gospodarka, więc prywatną postawa jest nieuniknione.

Ale nadal chcę wykorzystać tę okazję, aby omówić obecną sytuację. Co tzw. sytuacja bańka? Czy to znaczy, że nie jest bańka wkrótce wybuchnąć? Czy spowoduje to wybuch katastrofy?

Zobacz trend zasobów internetowych ostatnich sześciu miesięcy, jest rzeczywiście jasne pojęcie spekulacji. Dostawcy energii elektrycznej, Gry do telefonów komórkowych, już paid sieci partnerskiej działalności przedsiębiorstwa, bardzo imponujące.

Istnieje koncepcja dostawców energii elektrycznej, korzyści z IPO Alibaba (lub, że pierwsze zyski Yahoo kwartał wykazuje zysk netto skoczył trzykrotny Alibaba wiadomości), jeśli nie jest zwodnicze pit do McCaw (MCOX US), że w ciągu Pojęcia takie jak Groupon gazu (grpn US) ma duży wzrost cen.

Telefon gra sieciowa, od mikro-kanału szybko dotarła szoku spowodowanego społecznej grze, przed poważnej konsolidacji branży, tak więc nie jest niedawne przejęcie Baidu na 91 radiowych wydarzeń astronomicznych. Premium oczywiście szalony, ale po zrozumieniu strachu za to dzięki Baidu w ery mobilnego sieci na stałe przenieść się do skoku ze ściany, a także wziąć udział w licytacji Alibaba tyłu sceny, ceny Chase zrozumieć frustrację za więcej niż szaleństwo.

Więc potem naprawdę korzystać z ceny nabycia, oprócz wejścia grze platformowej grze Grand (USA), inne telefony zapasy gier faktycznie spokój. Również w tym roku rajd cena akcji nadal najlepszymi internetowych dostawców treści, takich jak Netflix (NFLX US), muzykę jako (300104 CH), a więc oczywiście, że będą korzystać ich nowy model biznesowy okazał się być akceptowane przez społeczeństwo po skutkiem wysokiego wzrostu, który z Tencent 2006 po długiej l długi mają tak samo.

Jeśli wynik od 2008 dowolnie interpretować jako duży pękła bańka wyceny, to co jest w przypadku tej pianki do strachu, a nawet rozumiana jako cykl produkt jest bardziej odpowiednie. Wiele osób nie rozumie, że hot dot com dot com bubble i charakter tysiąclecia była inna.

Czasy się zmieniły, gdy trochę maniakiem zwrócił się do opinii publicznej z użytkowników domowych, duża platforma bazowa dla udziałów sieciowych z zapasów konsumentów nie jest inaczej, a jeszcze bardziej cieszyć się monopol naturalny efekt. A dzięki koncentrując efektu sieci, nowy model biznesowy, tak długo jak nie jest wystarczającym dowodem lepki, można także szybko ognisty feniks Liaoyuanzhishi opłacalne, czasem dochód opiera się na tradycyjnych gałęziach przemysłu, aby wygrać (lub więcej, ze względu na brak konkurencji poprzednia generacja operatorów na rynku) udział w rynku, więc niektórzy ludzie uważają, że nie zawsze jest bardzo krawędź zrównoważony ograniczony lub nie.

Więc, Facebook Podana cena, może być rozumiana jako stosowanie asymetrii informacji mechanizmu, aby znaleźć inwestorzy publiczni pompowany, ale nie może być utożsamiane dot com bańka pęknie, bo nie ma roku, aby włączyć dostawca przekazywania energii elektrycznej sieci społecznej, a teraz sieć jest oparta Staple w związku z tym, kolejne inwestorzy mogą zobaczyć o wiele bardziej ekstremalne niż biały zmiennego cyklu masowego zbiorowego losowy.

Wystarczy spojrzeć na ten, w rzeczywistości, nie wszystkie zasoby internetowe w prawie wszystkich wiatru i wody, zaledwie kilka przykładów, nie ma akt Renren (RENN US) spadły, przesuwając przed wiatrem Sina (SINA US ) przeciętne, ale z utratą zamglenia Youku (YOKU US), jako niepewne. Pytam nie irracjonalne JiQuanShengTian, ​​ale także o to, co dot com bubble, przedarł się bańki?

US luźne warunki monetarne, napędzając bańkę dot com; potencjalnie niebezpiecznych: asset bubbles

Nie zgadzamy się z obecnym tzw dot com bubble, nie oznacza, że ​​niewidzialny przyszłego potencjalnego niebezpieczeństwa.

Pytam, jak bańki aktywów został utworzony? Odpowiedź jest zalany płynnością, środowisko niskich stóp procentowych w połączeniu z dobrze prosperującej, niskie koszty transakcji i celów inwestycyjnych. Jeśli nowa bańka gospodarki, to musisz dodać wiarygodnych nowych rzeczy (czy to nowe technologie i nowe produkty produkt rachunkowości).

Obecne otoczenie rynkowe jest utworzony z tysiąclecia przed bańka dot com jest nieco podobny, a następnie powrócić do stolicy USA w Azji Wschodniej kryzysu finansowego, rynku i dlatego LTCM incydent Fed obniżył stopy procentowe do wysokiej płynności, przypadek spacer w czołówce czasach pojęcie W związku z tym na drogę do magicznego dot com. Czy to nie dzisiejsze otoczenie rynkowe, wysokiej płynności na rynkach wschodzących zaczął zamrażać, choroba Shen nie grał tradycyjnych gałęzi przemysłu, akcje technologii kwitnącej sytuacji zrobić?

Wszystko trochę deja vu. Oczywiście, to także optymistycznie, że rentowność istniejących udziałów sieciowych są obsługiwane, a niektóre nawet gotówka obszerny, nie będzie powtarzać błędów swoich poprzedników wypalenia na śmierć. Chociaż ten argument ma swoją prawdę, ale najwyraźniej zapomniał przez te wszystkie lata, jak wiele firm nie docenia wartość wykreślenie prywatyzacji się powtarzać. Może odpowiedzialnie powiedzieć, że w ciągu ostatnich pięciu lat, dowiedziałem się, co to znaczy nie mają dług “Living Dead” – Akcje notowane suszy poniżej gotówce za akcje i nikt nie robić Spółki Przejmowanej. Dla mnie, prawdziwa sieć wsparcia firmy cena akcji, zawsze tylko wzrost przychodów.

Jednym z dotyku sprzątający Ma, Midas umiejętności w jego koncepcji marketingu. Layout forbear włosy tak długo, kusić apetyt wszystkich banków inwestycyjnych, a nic więcej niż czas dojrzał do sprzedania Mighty cenę. I stwierdził, że koncepcja Ma biznesu jest naprawdę bardzo “orientalne”, na nim wrażenie w rozmowie z Charlie Rose, big rozmowy o ochronę interesów klientów ważniejsze niż interesy pracowników, klienci korzystają przewyższa interesy inwestorów ważne jest, że inwestorzy są najmniej z odpływu przedsiębiorstw na trudności, i tak dalej.

Podsumowując, szacunkowe udziałowcy publiczni nie angażują się w zbiórkę pieniędzy niż jego planów logistycznych rekrut lub Paypal planuje obalić ważny sektor finansowy. I te wielkie projekty nie pójdą wszystkie zakłopotany Grupy Alibaba całego rynku.

Tak szacuję, że od banku inwestycyjnego koncernu ubezpieczeniowego niech cena Alibaba wymienione (sorry, 80 – 10000000000 dolarów wycena może wydawać się wysoka, ale wycena PE30 czasach, niezależnie od tego, jak wysoko rachunkowości wody, w stosunku do pierwotnego Alibaba.com 100 razy, myślę, że nie powinno zaspokoić apetyt). Więc akcja stabilności cen po aukcji niektórych Facebook-jak widoki Yichujikui jak pewnymi zastrzeżeniami. Alibaba niedawno uciekli się do wyczerpania sztuczki najzdolniejszych olśnić oko, chyba dla niektórych osób, ceny Youku wzorce stylu może być bardziej dostosowane do ich potrzeb.

Dot com bubble było tylko pozytywne znaczenie dla społeczeństwa jako całości z pianki

Teoria spisku zakończeniu powiedzieć niewdzięczna prawda. Bańki aktywów jako produkt uboczny modelu kapitalistycznego, pochodzącego ze zbiorowej chciwości i strachu nie jest racjonalny umysł, ociąganie ludzka słabość jest powiększony.

Jednak jest to także dlatego, że to gospodarka bańka, społeczeństwo ludzkie w bardzo krótkim okresie czasu, aby zakończyć układanie sieci kolejowej, spalania benzyny silnika rozwoju technologii telekomunikacyjnych, elektronicznych i innych ostrza rewolucji technologicznej. Można powiedzieć, bez ryzyka spekulacji, który walczył przynieść zwiększenie mocy, istnieje wiele technik, aby poprawić warunki życia proces aplikacji jest znacznie opóźnienie.

W związku z tym, w odniesieniu do czystej gry bańki aktywów, choć te same manewry obejmować wiele bogactwa i tragikomedia szalony, pośredni skutek promowania produktywnego zmiany jakościowej. Ten “efekt uboczny” to chyba nigdy nie bańki na rynku nieruchomości. Nie wiąże się z potrzeby Plus koszty – wynajem lub kredyt hipoteczny, teoretycznie odporne osoby mogą zwiększyć wybór, a nie “zmuszony do udziału.”

Podobnie jak Ali Baba zaczął w celu spełnienia równowagi skarb wymienionych potyczce innowacji finansowych, choć banku “zagrożenie” sztuczka niż cokolwiek innego, ale to nie raz wyprowadziła kontynent oblężenie system bankowy, grupa sieci szybko zmontowane rekina i najzdolniejszych oportunistyczne ludzie spiskowali, aby wystawić “miasto Barbarians at the Gate” bojowych Raiders.

W Europie, elite Internet, również dawna gospodarczym centrum starego szykuje się obiecując najbardziej urodzajne na kawałku branży finansowej.

W rzeczywistości, myślę też, innej płatności, z pominięciem kontroli walutowej Bitcoin, w celu osiągnięcia osobistych, opłat bezgotówkowych Oznacza kwadratowych, NFC telefony komórkowe do osiągnięcia wolne środki pieniężne są w zasięgu ręki. Inne podstawowe funkcje pieniądza, w teorii, zostały całkowicie z rachunków bankowych. Tradycyjne komercyjny system bankowy obrony, oprócz zarządzania ryzykiem kredytów i rynku bankowości inwestycyjnej (to jest również częścią sieci przygląda powstańców), ostatnio patron lewo z regulacji rządowych.

Leave a Reply