Augusta 14-yıl sonuna kadar Avrupa’nın yıldızları zarar

Onlar “Medine Mucizesi” üretti ama Avrupa’nın golfçüler Augusta şaşırtmak için yüce bir mücadeleyle karşı karşıya.

Jose Maria Olazabal 14 yıl önce ikinci kez zafer değil bu yana Atlantik genelinde herkes o yeşil ceket ellerine almak başardı.
Aslında, turnuvada Avrupa bilançosu Lee Westwood yüzyılın başından bu yana bir runner-up bitirmek garantiledi tek adam son yıllarda sefil olmuştur.
Geç, büyük, Seve Ballesteros 1980 yılında turnuvaya kazanan ilk Avrupa olunca, üzerine gitmek için üç kez şampiyon Nick Faldo, Sandy Lyle, Ian Woosnam ve çift kazanan Bernhard Langer, Olazabal ve seviyor yolunu açtı ve hakim.
Okuyun: Augusta cazibesini
Özel: McIlroy medya inceleme üzerine
Önemli Masters Bubba Watson
Harika çocuk Masters tarihi Avrupa 1988, 1999 ve Lyle başarısı ve 1996 yılında Faldo üçüncü başlığı arasında dokuz yedisi arasında sekiz galibiyet kaydedildi yapar.
Ama 1999 yılından bu yana hiçbir başarı ile, basınç ayağa Avrupa’nın yıldızlar ve nihayet kuraklık sonunda.
“Bana sürpriz mu? Hiçbir şey beni şaşırtıyor golf artık,” Eski Dünya No.1 Luke Donald söyledi.
Alanları çok daha güçlü aldık gibi “Ben profesyonel oldum beri düşünüyorum, ben çok daha derin, hissediyorum. Belirli bir hafta herkes görüyoruz kazanmak için bir şansı var.
“Bu oyun çok zihinsel oyun ve neredeyse bir şans en kırılgan oyuncu olanlar var.”
Okuyun: Tiger yardım eli Çin genç verir
İngiltere’nin Ryder Cup kahraman Ian Poulter Tiger Woods ve Phil Mickelson ve seviyor aralarında beş şampiyonluğu var ise Avrupa’nın en iyi oyuncuları sadece yeterince iyi olmamıştır inanıyor.
“Biz sadece çok iyi yapmamış. Basit,” Poulter söyledi.
“Biz yeterince yapmamış ve dürüst olmak gerekirse, çocuklar hayal kırıklığına uğradık düşünüyorum.
“Adamlardan biri artık yoluyla gelmiş umuyordum.
Özel: McIlroy medya inceleme üzerine
Oturma Golf Bubba karşılar
Kaymer büyülü Medine vurmak “Bunun nedeni nedir? Bilmiyorum. Tiger (Woods) birkaç almıştır, Phil (Mickelson) birkaç almıştır. Onlar bu iki oldukça iyi.”
Okuyun: McIlroy evre artışı
Donald merdiven dördüncü oturur Kuzey İrlanda’nın Rory McIlroy ve İngiltere’nin Justin Rose, dünyanın iki ve üç sıralanır.
Ama bir kez daha yenmek için Woods ve Mickelson erkeklerin seviyor ile ünlü bir yeşil ceket için Avrupa’nın teklif sona erdirmek için güçlerini zirvesinde olmak zorunda olacak.
Bu Augusta kazanma onun en iyi şans olduğuna inanmaktadır bir adam Ryder Cup kahraman Ian Poulter olduğunu.
37 yaşındaki Avrupa’nın inanılmaz fightback sırasında yıldız dışarı bir stand, ama o tek bir olay formun bu tür yeniden inanılmaz zor olduğunu söylüyor.
“Sen hayran iki takım (Ryder Kupası’nda) var ve burada 92 oyuncu iyi oynamak isteyen vardır fanlar var,” diye söyledi
“O aynı atmosferi, onu yeniden elde etmek çok zor. Sadece olmayacak. Ama ne olacak Pazar günü öğleden sonra, sen streç aşağı geliyorlar zaman, duyguların aynı tür duygu olacak.
Okuyun: US Avrupa kazanç Ryder Cup olarak hayrete
“Kalabalıklar oldukça yüksek olmayabilir, ama iyi bir golf çekim saygılı ve bir Pazar günü burada da açıkça Birdies olacaktır.
“Bu yüzden umarım oynamak ve umarım ben içime getirmek için bu Ryder Cup anları üzerine indirebiliriz dokuz delikli bana geçiyor bazı iyi hisler var olacağını düşünüyorum.”
Avrupa mücadele olsa da, kendi sorunları Avustralya kıyasla önemsiz kalır.
Manassero: Masters inanılmazdı
Koyarak yasaklanacak demirlemiş mi?
1986 ve 1987 yılında yakın özlüyor hayaletler hala Avustralya golf uğrak ederken yapmacık, son gününde bir altı-shot kurşun hala acıyor atmak için nerede genç Dane 1996 yılında Yüksek Lisans Greg Norman’ın erime için hazırlar.
Adam Scott en iyi umut ikinci iki yıl önce bitmiş olan kalır ve 32 yaşındaki uğursuzluk kırmak için umutsuz.
“Bir gün ne olacak. Biz söylüyorlar ama bunun gerçekleşmesi için bizden biri kalmış,” Scott söyledi.
“Ben kesinlikle son üç yıl içinde golf sahası ile konfor gerçek bir düzeyde geliştirdik, bu yüzden ben bu yıl biri gerçekleşmesi inanıyoruz o (Avustralya Masters kazanacak) sessizce emin söylüyorlar.”
Okuyun: Scott’ın çöküşü ellerini taç Els için
Scott, arka arkaya dört bogeys ile yaptığı son turda sona erdi Geçen yıl İngiliz Açık whee de dramatik bir şekilde dışarı kaybettikten sonra defetmek için onun kendi iblisler vardır.
Ama Scott deneyimlerinden öğrenmiş sert ve Augusta bunun için gitmek için hazır.
Diye ekledi: o bir şey haline izin için, bir oyuncu olarak zaman bağırsak kontrol … Bir golf turnuvası kapatmak için mücadele iken “tekrar kazanmak için pozisyon var, bu var.
“Ben hiç üzerinde durmuyorum. Sadece pozitif almak. Benim kadar uzun süre çok iyi oynamak için Harikaydı. Siz kazanan şans biraz gerekir.
“Bir turnuva kazanır Herkes var, ama bu gerçekleşmesi bir şey değil. Ben sadece olur tahmin ve olması gerektiği zaman, olması gerektiği.
“Bu şey, seni kontrol edemez, ama golf tanrıların şeyler her bu tür çözmek düşünüyorum.”

Leave a Reply