Atsargumo naują įmonę

Mes linkę matyti sėkmingiausių besikuriančias spalvingi išvaizdą, bet nežinau, originalus įkūrėjų vidinės kovos. Inkubatorius 500Startups garsus įkūrėjas Dave McClure pradėsite jausti sunkumus. Jis sako:

“Verslumas yra retai grįžti mokėti daug, tačiau buvo laikas, kai jums bus verkti atskirai, slepiasi kampe, jūs negalite iš tikrųjų rūpintis kitų dalykų, yra ne socialinis gyvenimas, nėra daug šansas praleisti su šeima ir draugais, o jūs savo ruožtu aplink verslumo pasaulį , širdis sutrupėjo turiu įdėti į gerą kelią. ”
Norėdami padaryti gerą pradžią eiti kai Beje, čia yra keletas verslininkai linkę padaryti klaidų, o gal įkvėpti jus, bet kai kurie kai kuriais atvejais klaidos gali būti laikomas klaida, bet tauta, nes projektai kitas klausimas.
Dar per anksti siekti žiniasklaidos bendradarbiavimą
Jei esate verslininkas ieško žiniasklaida yra geriausia paklausti savęs, kodėl jūs juos rasti? Ar jūs pasiruošę susidurti su žiniasklaida ne? Kokios gaminiai gali padėti jums pasiekti tikslą? Jei produktai ir verslo modeliai nebuvo nustatyti, geriau ne eiti į laikmeną arba Roadkill.
Nenori išleisti savo pinigus daryti verslą
Verslininkai savo lėšomis, ir dauguma remtis išorės investicijų. Bet priimti kažkieno investicija reiškia pinigai negali padėti sau, jūs išleisti pinigus investuoti kiekvienam asmeniui priežiūroje. Ir su investuotojais po išeinant grąžinimo santykis bus sumažintas.
Jei yra labiausiai pradžios savo lėšomis, Jūs galite investuoti į spaudimą nesant žmonių, tyrinėjančių verslo modelius ir prieigą prie plėtros atveju. Kai jūs galėsite savarankiškai pakankamumą, ateities ir investuotojai turės daugiau derybų lustai. Jei niekas kontroliuoti savo įmonę, taip pat galite pasitraukti bet kuriuo metu, nesijaudinkite paskutinio durų.
Alone operacijos ar per daug įkūrėjų
Priimta novatoriškas verslo žmonių žino, kaip sunku, niekas yra visagalis, kad ne jaunas, Karoshi yra geriausia rasti įkūrėjų, jums galimybę pasidalinti darbą. Ar ne kovoti vieni, kad per daug ar nežlugtų. Daug žmonių norėtų pradėti su draugais, bet daugelis žmonių, jūsų dalis taip pat yra mažesnė. Pavyzdžiui, yra keturių draugų įmonė, jei padalinti akcijas, tada finansavimo Prieš liko 25% akcijų. Svarbiausia yra nesutarimas, ar kai jūs prisidėti nėra tas pats, kai santykiai bus crack, todėl yra daug įmonių steigimui pradžios yra keletas įkūrėjų, ir pagaliau gavo kairę žemyn vieną. Pagalvokite Facebook “, Quora, Kelias ir kvadratinis.
Dažnai dalyvauti veikloje,
Kai kurie verslininkai siekiant padaryti viešumą, arba daugiau sužinoti vadinamuosius pramonės specialistų ir dažnai dalyvavo pramonės renginiuose, keistis verslo korteles, bet vaistu nebuvo prinokę, anksti dalyviai bus tik gaišti per daug laiko, kovoja ne prašom. Jūs turite praleisti laiką nuo produkto ir laiką, skiriamą veiklą paskirtomis pagrįstas kompromisai.
Trūksta bendravimo, ignoruodama kritika
Kai kurie verslininkai dažnai mano, kad jie yra labai galingas, todėl arogantiškas, o ne klausytis kitų žmonių nuomonę, net darbuotojų skundus ir kritiką vartotojų nepastebėti, labai trūksta bendravimo, kuris yra labai pavojingas dalykas. Verslininkai turėtų būti tinkamas laikas turi ¥ ck požiūrį, tačiau daugeliu atvejų, jis turėtų būti kuklus, tik klausytis nuomones ir pasiūlymus kitų.
Kad jūs tarnauti
Protingas verslininkas turėtų žinoti, kada mesti. Kai kurie verslininkai galvoja, kad jie yra labai galingas, kiti investavo $ 100,000,000 įsigyti savo produktus, jis atsisakė parduoti. Nors tai yra puikus sprendimas, o kartais taip pat atrodo kvaila. Vaizdo paleidimo Qwiki turėjo galimybę kaina $ 100,000,000 kainą parduoti, tačiau jis to nepadarė, ir dabar gali būti parduodamas tik už $ 50 mln Yahoo; Kelias turėjo galimybę parduoti aukštomis kainomis “Google”, bet Dave Morinas atmetė, Dabar plėtra yra ne drungnas.
Šiuo klausimu, tačiau nuomonės reikalas, daugelis įmonių dėl savo iki galo, tapti didelės įmonės, pavyzdžiui, “Facebook”.
Melas, kad išgyventų
Kai siekiant išgyventi verslininkai, ji gali meluoti investuotojų ir žurnalistams, sakydamas, kaip gerai jų produktai kaip greitai plėtra, daugiau žadanti. Kai kurie žmonės bus investuoti į gylį patikrinti jūsų žodžiai yra tiesa, o kai gali tiesiog nerūpi, kad daug, todėl manau jums. Galutinis rezultatas yra tas, kad jei nepavyks, galite prarasti daugiau, pavyzdžiui, naujos finansavimo galimybes. Skubotas
Kartais investuotojai gali suteikti jums stresą, tada jūs negalite laukti, kad gaminti patenkinamo atsakymo, šiuo metu kenčia jūsų produktas. Įvairūs įmonių steigimui augimo tempas yra skirtingas, ne dėl slėgio ir aklas plėtra.

Leave a Reply