Apple’ın iOS 7, siyah, beyaz ve düz gidebilir

Apple iOS 7 ile önemli tasarım değişiklikleri hazırlanıyor söylentiler daha sessiz ve düz tasarım estetik düşündüren yeni raporlar ile, ısınmaya devam.

Geçen Ekim ayında, Jonathan Ive, aynı zamanda yazılım Apple donanım görünüm ve his için sadece sorumlu oldu, ama. Birçok hesap olarak, Ive şu anda iOS hakim skeuomorphic ağır tasarım ipuçlarını bir hayranı değildir.
Daha önce Ive geniş bir UI (kullanıcı arayüzü) iOS 7 ile revizyon planladığı söylentileri duydum, biz çok özel ayrıntılar yoktu. Şimdi, 9to5 Mac iOS 7 Ive görünümünü olacağını bildiriyor “her yerinden, siyah, beyaz ve düz.”
9to5 Mac kaynaklara göre, iOS şu anda mevcut dokular çok – Bildirimler panelini ve takvim uygulaması deri üzerinde keten – düz siyah ve beyaz renkleri ile değiştirilecektir. Ana ekranda gelince, uygulamalar artık parlak, gölgeler ve simgeleri uygulanan parlaklık, ancak köşeleri yuvarlatılmış kalacaktır olacaktır.
9to5 Mac aynı zamanda Posta, Takvim ve Maps gibi uygulamalar bir daha birleşik bir görünüm kazanacaktır göstermektedir. Rapor bütün uygulamalar her biri kendi benzersiz bir renk düzeni ile benzer beyaz zemin paylaşacak göstermektedir.
Yeşil Oyun Merkezi’nden hissettim ve Gazete Bayisi gelen ahşap raflar da bildirildi kaldırıldı.
Bu hamle biz mobil ve web tasarımı son 12 ila 18 ay içinde gördüm daha genel eğilimleri ile birleşme. Aslında, biz iOS doğru yöneldi söylenti değişikliklerin birçok ayna hayranları kavramı video gördüm.
Apple WWDC 2013 de yeni iOS 7, 10 Haziran başladı kendi geliştiriciler konferansı açıklayacak bekleniyor.
Bir iOS revizyon ile büyük bir meydan okuma, tabii ki, sistem kullanıcılarının yüz milyonlarca ile olan aşinalık ile yeni bir şey için ihtiyaç dengeleme olacak.
Eğer iOS 7 söylenti planlarının ne düşünüyorsunuz? Bize yorum olarak bildirin.

Leave a Reply