Apple zakazuje aplikace v případné nové vlně brutality

Aplikace, která pomáhá uživatelům najít další aplikace zdarma bylo zakázáno z mobilního obchodě Apple v pohybu, někteří říkají, že je předzvěstí nové kolo černou listinu za obsah firma nemá rád.

AppGratis, který spolupracuje s vývojářů aplikací, jako jakési informační středisko, které jim pomohou si všiml, byla nejprve informována pátek, že to byl vytáhl, podle generálního ředitele Simon Dawlat. Aplikace zmizela z App Store v neděli.
Dawlat řekl, že byl v letadle do Brazílie a přišel zjistit více než 75 nepřijatých hovorů a “zdánlivě neomezené flow” textových zpráv.
“Okamžitě jsem si myslel, že někdo z mé rodiny zemřel během svého letu a nemohl dotknout můj telefon na pár minut,” Dawlat napsal na svém blogu. “Strach. Ochrnutý. Snažím se představit si, co by mohlo být hrozné zprávy.”
Proč Apple omluvit do Číny?
Apple mapy pohyb uvnitř Apple uvedl, že aplikace, vytvořené v roce 2008, byl tažen za porušení pár svých vývojových směrů – ten, který bary zobrazování aplikace pro nákup “podobným způsobem, nebo matoucí App Store” a dalších, která zakazuje tlačit oznámení, které obsahují reklamu nebo “uvádění na trh jakéhokoli druhu.”
Dawlat řekl, že Apple, který byl schválen iPad verzi aplikace, která má zhruba 12 milionů iOS uživatelů, jen týden předtím, než byli zakázala aplikace.
Apple neodpověděl hned od středy do žádosti o dodatečné komentář.
Dawlat řekl, že společnost řešila App Store problém dříve, zřejmě tvrdí, že úspěšně AppGratis není podobná pečlivě hlídán Apple prodejním prostředí. Co se týče tlačit oznámení, řekl, že aplikace odešle jeden den, řekl: “Dnešní dohoda je tady,” a že uživatelé mohou odhlásit marně.
Mluvit na kontakt Apple nedělal to jasněji, napsal.
“Ptal jsem se, jak se on a jeho tým mohl možná rozmysleli přes noc, skoro vytažením zástrčky na 45-osoba společnosti,” řekl Dawlat. “Zdálo se, že jde o velmi oddělit vážnost situace, a byl neschopný, dejte mi vědět, co specifika těchto rozhodnutí byly provedeny.”
Dawlat otázku, proč se v podobných aplikace nebyl zabanován. Podle alespoň jednu zprávu, by nemělo trvat dlouho.
Wall Street Journal je All Things D blog oznámil, že zákaz byl první krok v nové vlně brutality Apple na “app-objev” aplikací.
S odkazem na “zdroje obeznámené s myšlením Apple,” stojí ve zprávě uvedl, že Apple si myslí, že ty aplikace “ohrozit legitimitu App Store” tím, že vývojáři platit jejich cestu k vysoce postaveným.
Apple skvěle drží přísné kontroly na jeho App Store, neumožňuje žádnou aplikaci v bez předchozího souhlasu. Společnost tvrdí, že je to otázka kontroly kvality, která udržuje se sub-standardní obsah. Mnoho kritiků dává přednost více otevřený přístup jako Play Store Google pro zařízení se systémem Android, které poskytují vývojářům výrazně větší prostor.
Dawlat řekl AppGratis bude nadále aktualizován pro lidi, kteří již stáhli a že budu držet se snaží pracovat s Apple najít řešení.

Leave a Reply