Apple iOS 7, lze přejít černá, bílá a byt

Pověsti, že Apple se chystá velké změny návrhu s iOS 7 nadále ohřát, s novými zprávami naznačují mírnější a ploché estetický design.

Loni v říjnu, Jonathan Ive stal se zodpovědný nejen za vzhled a dojem z hardware od Apple, ale i jeho software. Většina účtů, Ive není fanoušek skeuomorphic těžké konstrukční prvky, které v současné době dominují iOS.
I když jsme již slyšeli zvěsti, že Ive plánoval širokou UI (uživatelské rozhraní) GO s iOS 7, neměli jsme mnoho specifických detailů. Nyní 9to5 Mac hlásí, že Ive je pohled pro iOS 7 bude “černá, bílá a byt po všem.”
Podle zdrojů 9to5 systému Mac, mnoho textur v současné době v iOS – prádlo na panelu oznámení a kůže v kalendářním App – budou nahrazeny plochými černé a bílé barvy. Co se na domovské obrazovce, bude aplikace již nebudou muset lesk, stíny a lesk aplikován na ikony, ale jejich rohy zůstanou zaoblené.
9to5 Mac také naznačuje, že aplikace jako Mail, Kalendář a Mapy získají více jednotný vzhled. Zpráva naznačuje, že všechny aplikace budou sdílet podobný bílý základ nichž každý má svou vlastní jedinečnou barevností.
Zelené plsti z Game Center a dřevěné poličky z Newsstand také údajně byly odstraněny.
Tyto pohyby splynout s obecnějšími trendy, které jsme viděli v posledních 12-18 měsíců v oblasti mobilní a web designu. Ve skutečnosti jsme viděli koncept videa od fanoušků, které odrážejí mnohé rumored změn čele směrem k iOS.
Očekává se, že Apple představí nový iOS 7 na WWDC 2013, jeho vývojáři konferenci, která začíná 10. června.
Velkou výzvou se opravit iOS, samozřejmě, bude vyrovnání potřeba něco nového se známými systém má stovky milionů uživatelů.
Co si myslíte o rumored plány pro iOS 7? Dejte nám vědět v komentářích.

Leave a Reply