Apple iOS 7 Geg eiti juoda, balta ir plokšti

Gandai, kad “Apple” ruošiasi pagrindinius projekto pakeitimus su iOS 7 ir toliau kaista, su naujais, rodantys daugiau prislopintas ir plokšti dizaino estetiką.

Praėjusį spalį, Jonathan Ive tapo atsakinga ne tik išvaizdą ir Apple įrangos, bet ir jo programinė įranga. Dauguma sąskaitų, Ive, nėra iš skeuomorphic sunkiųjų dizaino užuominas, kad šiuo metu dominuoja “iOS” gerbėjas.
Nors mes anksčiau girdėjau gandus, kad Ive buvo planavimo platų UI (vartotojo sąsaja) kapitalinis remontas su iOS 7, mes neturėjome daug konkrečių detalių. Dabar 9to5 “Mac praneša, kad Ive išvaizdą iOS 7 bus” juoda, balta ir plokšti visur. ”
Pagal 9to5 MAC šaltinių, daugelis tekstūrų šiuo metu esančių iOS – Lininės dėl pranešimų skydelyje ir odos tais kalendoriniais app – bus pakeisti plokščių juodos ir baltos spalvos. Kaip į pradinį ekraną, programos nebebus blizgesys, šešėliai ir blizgesį taikomas piktogramas, tačiau jų kampai bus suapvalinti.
9to5 Mac “taip pat rodo, kad programos, pavyzdžiui, pašto, kalendoriaus ir žemėlapiai įgis daugiau vieningą išvaizdą.Ataskaitoje teigiama, kad visi apps pasidalinti baltą bazę kiekvienas turi savo unikalų spalvų schemą.
Žalia juntamas nuo žaidimų centras ir medinės lentynos iš spaudos kioskai taip pat pranešama, buvo pašalinti.
Šie veiksmai susilieja su daugiau bendrų tendencijų mes matėme per pastaruosius 12 iki 18 mėnesių mobiliojo ryšio ir interneto dizaino. Tiesą sakant, mes matėme sąvoka vaizdo įrašus iš gerbėjų, kad veidrodis daug gandai pokyčių nukreipti į iOS.
“Apple” Tikimasi, kad pristatys naują iOS 7 WWDC 2013, jo kūrėjai konferenciją, kuri prasideda birželis 10.
Didelis iššūkis su iOS kapitalinio remonto, žinoma, bus subalansuoti kažką naujo su pažinimo sistema turi su šimtais milijonų vartotojų poreikį.
Ką manote gandai planus iOS 7? Leiskite mums žinoti komentarus.

Leave a Reply