Apple iOS 07 maja iść czarny, biały i lokalu

Pogłoski, że Apple przygotowuje poważne zmiany w projekcie z iOS 7 nadal się nagrzewa, z nowych raportów sugerujących bardziej wyciszony i lokalu estetyczny wygląd.

W październiku ubiegłego roku, Jonathan Ive stała się odpowiedzialna nie tylko za wygląd i sprzęt Apple, ale również jego oprogramowanie. Przez większość kont, Ive nie fanem skeuomorphic pamięciach ciężkich konstrukcji, które obecnie dominują iOS jest.
Podczas gdy wcześniej słyszałem plotki, że Ive planuje szeroką UI (interfejs użytkownika) REMONT z iOS 7, nie mają wiele szczegółów. Teraz, 9to5 Mac donosi, że wygląd Ive dla iOS 7 będzie “czarny, biały i lokalu wszystkim.”
Według źródeł 9to5 komputerze Mac, wiele tekstur aktualnie obecnych w iOS – Bielizna na panelu powiadomień i skóry w kalendarzu aplikacji – zostaną zastąpione płaskimi kolorach czarnym i białym. Co do ekranu głównego, aplikacje nie będą już miały połysk, cień i blask stosowane do ikon, ale ich rogi pozostaną zaokrąglone.
9to5 Mac sugeruje również, że aplikacje takie jak Poczta, Kalendarz i Mapy zyska bardziej jednolity wygląd.Raport sugeruje, że wszystkie aplikacje będą dzielić podobną białą bazę każda z własnym systemem unikalnym kolorze.
Zielony filc z Game Center i drewniane półki z Kiosk również rzekomo zostało usunięte.
Te ruchy łączą się z bardziej ogólnych tendencji widzieliśmy w ciągu ostatnich 12 do 18 miesięcy w projektowaniu mobilnych i internetowych. W rzeczywistości, widzieliśmy film Pojęcie z fanami, które odzwierciedlają wiele pogłosek zmian kierowanych do iOS.
Firma Apple ma odsłonić nowy iOS 7 na WWDC 2013, jego Developers Conference, która rozpocznie się 10 czerwca.
Duże wyzwanie z remontu iOS, oczywiście, będzie równoważenie potrzebę czegoś nowego ze znajomości systemu ma setki milionów użytkowników.
Co sądzisz o pogłosek planów iOS 7? Daj nam znać w komentarzach.

Leave a Reply