App virtuaalne toote selles kategoorias on kuidas hinnakujunduse?

Majandusteadlased Varian määratlus: “Kõik digitaalse toote või tooted, mida saab digiteeritud, võib pidada infotoodete” traditsiooniline info tooteid raamatuid, filme, esindatud rohkem rääkida nüüd muidugi on tarkvara rakendus, veebileht klassid.
Esiteks kulu infotoodete
Hinnakujundus räägime kulu, kulu infotoodete iseloomustab: tootmise kõrged püsikulud (näiteks arengukoostöö rahastamise Windows 8 tarbivad ja tööjõusisendid), kuid muutuvkulude kasv väga väike koopia või isegi null (nagu juba arenenud Windows 8 nikerdatud tassi või Network Direct müük). See kulude struktuur toob kaasa:
1, enamik teavet toodetud fikseeritud kulusid on pöördumatud kulud, mida ei ole võimalik peatada, kui tootmiskulud tuleb tagastada. Kui te investeerida kontor aga ei taha seda meelt, saate müüa seda tagasi osa kuludest. Aga kui sa teed film ei õnnestu, ei teisese kauplemise turg võimaldab müüa käsikirja tagasi kanda.
2 muutuja kulustruktuur infotoodete: piirkulud ei näita kasvutendentsi, kuigi nad on andnud palju koopiaid, peamiselt tootmiskulude koopia ei suurene. Erinevus on see, et tootmisettevõtted, Microsoft ei pea nägu kulum ja tootmisvõimsuse piirangud: Kui te ei saa toota koopia, siis on sul võimalik toota sama ühikuhinda 1000000 koopiad või 10 miljonit eksemplari. Informatsioon tööstus, luues reaalmajanduse mõeldamatu mastaabisääst: rohkem te toota, seda väiksem on keskmine tootmiskulu. See on see väike lisakulu ja ulatuslik operatsioon lubab Microsoft, et saada 92% brutomarginaal.
Economics üldiselt täiesti konkurentsivõimeline turuhind toode on võrdne selle piirkulu. See kajastub info tööstus on väga selge – piirkulu on null nende toodete puhul, nagu telefoninumbrid, börsikursid, kaardid, sageli tasuta, et portaal on kerge saada.
4 infotoodete tavaliselt kogemus tooteid, samal ajal kui tema madal muutuvkulud turustamise pakub suurepäraseid võimalusi. Tootjad hambapasta reklaam tooted igale kliendile võib maksma $ 12 tootmise, pakendamise ja levitamise kulusid, kuid müüjatega info saata tasuta proovi hind on peaaegu null. Koopiad teavet toodete tootjad ja tarbijad on tasuta.
Teiseks, toote hinna teavet
Üldiselt traditsiooniline teooria kulupõhise hinnakujunduse meetod on keeruline taotleda teavet toodete, mis sunnib ettevõtteid tegema rohkem tarbija seisukohast kaaluda hinnastrateegia. Üldiselt ettevõtte hinnastrateegia eesmärgi saavutamise parandamise toote hinna diskrimineerimine, et maksimeerida kasumit. Osana 4P, hinnakujunduse tundub olevat kõige lihtsam unustada aspekt firma, ärikool marketing professionaalne õpetamine eeldab ka minimaalne. On tõsi, et tuum äri konkurentsi toodete ja teenuste, mitte ainult hinnaliider strateegia, et saavutada jätkusuutlik, kuid hinnastrateegia Business Management “sorminäppäryyttä trikke” mudel, peaaegu tasuta, kuid nad võivad oluliselt parandada kasumit . Toote funktsioonid null Piirhinna võimaldaks ettevõtetel vabaneda palju pärisorjus, hindamise teooria on viimastel aastatel oluliselt kasu arengut Microsoft, IBM ja teised ettevõtted hinnastrateegia.
1, tarbija jaotus ja diskrimineeriv hinnapoliitika
Siis räägime hinnakujunduse ja hinna diskrimineerimise kuidas tegevust. Teavet toodete, saame aru ökonoomika hinnadiskrimineerimist arvesse järgmisi vahendeid:
Isikliku Pricing: erineva hinnaga erinevatele kasutajatele iga müügiks.
Grupid Pricing: hinnatundlikkust eri tarbijarühmade seada erinevad hinnad.
Versioning: pakkuda tootesari, mis võimaldab kasutajatel valida õige versioon ja tarbimine.
Isikliku hinnakujundus
Interaktiivne tulek Internet võimaldab personaliseeritud hindade (st täiuslik hinna diskrimineerimine), kui võimalik. Kuna hind võib vahetada kohe, kasulikke müük, müügi-ja muud reklaami hindade kohta internetis on väga lihtne rakendada. Airlines veebilehel kasutades dünaamilist hinnakujundust, või enampakkumise iste, viimase hetke piletimüük ja isegi kudenud saba võrgu (http://weipiao.com) klass ärimudel. Thomson Reuters ja teiste online andmed pakkuja peaaegu paludes hind iga klient on erinev, maksate hind võib erineda sõltuvalt sellest, millist tüüpi ettevõtte (ettevõtte, väikeettevõtte riigi, akadeemiliste institutsioonide), suurust oma organisatsiooni, siis Kasutades andmebaasi (päev või öö), mida kasutate andmebaasi maht (koos mahuallahindlusi), mida andmebaas sa kasutad, sa printida või lihtsalt vaadates ekraani.
Üldiselt isikustatud hinnakujundus põhineb täiendavad andmed tarbimisharjumuste mõistmise ja seega üheaegselt toodete ja hindade vahel. Toote personaalse on suhteliselt lihtne (nt ürt personaliseeritud lehele ja RSS teenused), kuid hinnad on raskem personaliseeritud, ettevõtted ei ole üldjuhul võimalik hinnata kasutaja jaoks veel mõned omadused, kui tasuta versioon täiustatud versiooni tarkvara, et ta on valmis maksma tõuseb palju, nii tihti nõuda turg kaaluda täiustatud versiooni tarkvara testimise võrreldes tasuta versiooni lisatasu.
Grupid Hinnakujundus
Nende tootjate puhul, ideaalne olukord on loomulikult isikustatud hinnakujundus, kuid see nõuab täpset arusaama tarbijate valmisolek maksta sageli suured kulud on suuremad kui tulu. Teiseks parim võimalus on kontserni hinnapoliitika, st põhineb hinnatundlikkust eri rühmade süstemaatilised erinevused, pakkuda neile erinevaid hindu, laiendada tarbijate baasi. Nagu õpilased üldiselt kõrge hinnatundlikkus, Windows 7 Professional Edition hinnaga komplekt 199 kolledži üliõpilased, õpilased tõesti on aega mind, sest ta arvab, et hind on ka vastuvõetav osta ehtne Windows.
Versioonid
Tootjad pakuvad tootesari, mis võimaldab kasutajatel valida õige versioon ja tarbimine. Eeliseks on see, et see hindade müüja ei saa kulutada kulud mõista tarbijate nõudlus omadused, kuid tarbijad vastavalt nende vajadustele aktiivselt valida, mida ta peab kõige sobivamaks tooteid, näiteks tarnijate, et maksimeerida kasumit, nii jõudis eesmärke, vaid ka tarbija ostukäitumist mõista oma tarbe tunnused. Nagu ühine ingliskeelne versioon ökonoomika õpikud kipuvad olema India ja USA versiooni kaks versiooni, et tegelikult tähtsusetu, õpikud kirjutatud ameeriklased India saavutada “lokaliseerimine” pärast, et kui ka India ruupia nomineeritud SKP näitena ökonoomika õpik vähe kaebus USA turul, see võimaldab tarbijatel olema täiesti eraldatud, fikseeritud hinnaga India turul ja Põhja-Ameerika turul ei ole kõrge hinnaga tõeline raamat Chuanhuo kirjastajad aru diskrimineerivat hinnapoliitikat.
2, muud hinnakujunduse meetodeid
Out hind diskrimineerimise loogika koos info toote omadusi, ühine hinnapoliitika on:
Komplekteerimine
Kuna piirkulu on väga madal, toodang ei piirdu info toote äri võib sageli erinevaid kombinatsioone, et saavutada maksimaalne kasum. Vaata seda näiteks:
Xiao Ming ja Li on valmis maksma kaks Microsofti tarkvara.
Xiao Ming 120100
Mike 100 120
Xiao Ming juriidiliselt kooli erinevaid pabereid kirjutada, nii sõna teda on peamine vahend ellujäämiseks ta loomulikult nõus maksma, kuid vaid aeg-ajalt kasutada EXCEL; Mike baasharidus raamatupidamises, ilmselt tema olukord ütles Xiao Ming vastupidi.
Leiame mitu hinnakujundus: kui kaks tarkvara on hinnaga 120 jüaani, siis ostetud sõna, Mike osta EXCEL, tulu on 240 jüaani, kui müüja otsustas Lapsellinen kaks tarkvara on hinnaga 100 jüaani , siis Xiao Ming Li südametu olla kahel tarkvara osta, ja siis müüja tulu tõusis 400 jüaani, on olnud väga hea.
Aga see ei ole müüja tulu piirmäär, kui müüja sidunud need kaks tarkvara müük, hinnad 220, Xiao Ming ja Li on valmis ostma kaks, nii müüjad imekombel sain 440 jüaani tulu.
See näide on minu hinnastrateegia “sorminäppäryyttä trikke” kõige intuitiivne arusaam tarbijate valmisolek maksta arusaam eeldusele, mõistliku hinna eest ettevõtte puhaskasum 40. Komplekteerimine reaalsus nõuab teatud kaubad täiendavad üksteist, sihtklientideks kattuvad. Komplekteerimine on sageli võimalik pakkuda suhteliselt suuri allahindlusi, et meelitada silma kõige äärmuslik näide on Microsofti komplekteeritud tasuta, kui IE aknad kontrollida Netscape, et tean, et brauserid on tasuta. Komplekteerimine on alati olnud mures kuum akadeemiline monopol firma andmed tooteid pakkuda komplekteeritud hinnapoliitika on ka osutunud Pareto optimaalne. (Hitt, Chen 2001)
Lock Hind
Info tooteid on peamine funktsioon on lihtne vorm seotuse efekti. Näiteks enamik inimesi ei ole lihtne asendada oma postkasti, QQ ja microblogging, firma ei ole valmis sagedased asendamine ERP-süsteemi. Lock-in effect moodustamise, tarbijate vahetamise kulud suuremad hinnatundlikkus on väga madal, võivad ettevõtted sageli ülevoolu kallis.
Sharing Hinnakujundus
Teine iseloomulik infotoodete on jagatud, et on lihtne kopeerida kergesti levida. See funktsioon on selgelt annab firma suur kaotus, vaid ka mõistlik hinnastrateegia arendada uusi allikaid kasumit. Raamatuid, näiteks teadusajakirjad ülikooli raamatukogud sageli müüa kõrge hinnaga müüa madala hinnaga, et üksikisikud. Raamatukogu oli nõus maksma kõrgemat hinda, sest andmed on jagatud paljude kasutajate. Ettevõtted saavad hinnata õiget toodet müüa kõrge, võimaldades samas hinnata inimeste madal toode jagada. Sest tavaline raamatuid, kui sa oled Harry Porter innukas lugeja, siis oma raamatus, kui ta esimest korda ostis kõvakaaneline. Kui te olete lihtsalt tavaline lugejatele, nad võivad oodata, kuni pärast kooli raamatukogu ostetud laenatud Reading. Tarkvara kiiresti okupeeritud turul jagades hinnakujundust palju näiteid, kuulsaim ehk 1994 Netscape vabastatakse Netscape Navigator, mis oli hõivatud tippkohtumisel kaheksakümmend protsenti brauseri turuosa, mis oli siis lugeda pioneer interneti ajastul.
Split hinnakujundus
Lihtne komplekteeritud tooteid, sageli ka lihtne jagada. Split hinnakujundus viitab toodetele ja teenustele jaotatud eri osade, st toote hinna meelitada ligi kliente tähelepanu peamine eelis. Teavet tooteid, on klassikaline näide on viirusetõrje tarkvara ise ja oma viiruste andmebaasi isolatsiooni, on hinnaga müüa, viiruste andmebaasi, et võimaldada tarbijal tekitada piisavalt tähelepanu tipptasemel tehnoloogiat, et suurendada valmisolekut osta. (Tundub, et Norton, unusta mis firma)
Röövhinnapoliitika
Info tooteid uuendama kiiremini, vastavalt toote elutsükli teooria, ettevõtted üldiselt vastu uus toode võib omahinnast madalama hinnaga, et saada rohkem kasumit.
Hinnastrateegia vastu järgmise kolme asjaolu soodsam: varakult sisse toote elutsükli soodne, sest varakult ei hinnatundlik, nagu need, kes ostavad Google Klaas arendajaid, vähem konkurentsi on soodsamad risk ; Kui hind ja on tugev seos funktsioonide kehtestades soodsamad (geek nõus ostma Google Klaas arusaamine toode on väga sügav). Röövhinnapoliitika kasutatakse ka vähendades hind ettevõte on suur paindlikkus, pilk Samsung Galaxy iga põlvkond hinnaalandus ta.
Konkurentsivõimeline hind
Viide hinna konkureerivate toodete on kõige levinum hinnastrateegia puudub hinnastrateegia tähendab firma populaarseim hinnakujundust. Näide App Store App arendajad arendada samasugune hinnad on sageli sama. Mänguteooria põhinevad hindamise mudelit teinud palju detail siin on mitte rääkida, lühiülevaade tooteid konkurentsivõimelise hinna peamised tegurid kaaluda: turu ülesehitus, tähtaeg ja toote omadusi.
Kui äri kõrgema hinna elastsus (st tarbijad hinnatundlikumad) arenenud turgudel üldiselt vastu madalate hindadega lüüa turuosa. Ja kui see on areneva turule tulijatel ei ole piisavalt suur turuosa, ettevõtted jagunevad enamasti hinnasõda. (Meie B2C e-äri) Isegi võitja hinnasõda ja lõpuks kalduvad olema ka moonutatud turuhind ja siis üritab tõsta hinnatase on väga raske saada normaalset kasumit, sageli ainus vahend, et võtta mõned muudatused hinnatõusu. Näiteks B2C raamatukaupluste, hinnasõda teevad tänapäeva tarbijad on väga tundlik diskontomäära. (Väga huvitav nähtus, taju tarbija turundustegevust võib olla tundlikumad kui hind ise) hinnatõus tähendab ainult võimaldab kirjastajad originaal raamatuid, elekter pakkujad endiselt madal allahindlust.
Ettevõtted kipuvad olema rohkem rikkalikumaid toodete kallis, kuid sageli tähelepanuta lisavõimalusi keelde heaks kiitnud tarbijatele. Kui äriühing ei ole edukas turundus side tehnilised omadused on toodete müügiargumendiks, see kõrge hinna strateegia on kahtlemata ebaõnnestumine. Veel huvitavaid näiteid nagu Evernote Premium moodustavad tema suurem upload võimsus lisatud, offline märgib, pidades märgib ajalugu, koostööl toimetamine, parool lukk ja muid funktsioone, kuid see ei toimi, mille värv edendamine, tarbijad on raskem tajuda Senior Account kasu. Lõppude lõpuks, mitte iga riik on kasutanud Google Doc kasutajad on tugev arusaam koostööl toimetamine lihtne, kui võimalik tulistada video umbes üks paar pikamaa paar koos koostööl redigeerimise võimalused teha reisiplaane või plaanite pulmi, arvatavasti moodustab upgrade suurendab kasutaja valmisolekut maksta. (Evernote järjekindel hindade USA ja Hiina, siis ma arvan, et praegu ei ole palju osta seeniorkonto)
Veidi üle Kesk alalise komitee, võttes arvesse teavet toote hinna mingil hetkel, ettevõtte tegelik hinnastrateegia kasutatakse sageli keeruline, nagu App Store müüa mäng tehtud tasuta versioon ja täisversiooni kaks (redaktsiooni), aeg-ajalt piirata tasuta (reklaami hinnakujundus) ja seejärel App tasusid rekvisiite ja mündid (split hinnakujundus), samal ajal kui seadmed pakett on komplekteeritud hinnakujundust. Kui mäng on piisavalt hea kvaliteediga suur populaarsus võib müüa kõrge hinnaga alguses on-line, et võidelda kõrge kasum, siis järk-järgult vähenes viimase kuumuse (omahinnast madalama hinnaga).

Leave a Reply