Amazon Prime skóre Viacom zobrazí po Netflix dohoda vyprší

Netflix nechal jeho Viacom streaming dohoda vyprší minulý měsíc, a Amazon využil okamžitě. Kindle tvůrce premiér služba má nyní výhradní práva k titulům děti “jako” Dora Explorer, “plus tarifu pro dospělého cestujícího z MTV a Comedy Central.

Amazon (AMZN, Fortune 500), hraje se obsahu děti ‘ve svém vyhlášení v úterý s tím, že víceletá dohoda obsahuje několik titulů z (VIA) Nickelodeon Viacom a Nick Jr.: “Dora Explorer”, “SpongeBob SquarePants” “Stopy Blueovy” a “Docela OddParents.” Dospělí přehlídky patří MTV “nešikovný” a Comedy Central je “Tosh.0.” Amazon řekl, ukazuje, pro děti jsou “jedním z nejsledovanějších televizních žánrů” na jeho předsedy Instant Video službu, která stojí 79 dolarů ročně pomocí přiložené dvoudenní plavby na některých maloobchodních produktů. Některé tituly Nick bude také k dispozici na Kindle FreeTime Unlimited, 2,99 dolarů, za měsíc služby zaměřené na obsah děti ‘.
Ztráta katalog, který je zvláště dětské bolestivé pro Netflix (NFLX), který varoval ve své poslední zprávě zisku, že smlouva Viacom by zaniká na konci května.
“Jak jsme se i nadále zaměřovat na exkluzivní a curated obsahu Naše ochota platit za nevýhradní, hromadné poklesu obsahu zabývá,” řekl Netflix v této zprávě dubna. Společnost uvedla, že to bylo “v jednání s [Viacom] o licencování jednotlivých představení, ale ještě uzavřít dohodu.”
Exkluzivita je cílem pro Netflix – a všechny streaming služby – jako takové obchody jsou snadný způsob, jak vyniknout v oblasti dusil se soupeři, jako je Amazon, Redbox, který je ve vlastnictví Coinstar (CSTR) a Hulu. Ale ty se zabývá, jsou mnohem dražší než non-exkluzivní smlouvy, a Netflix zejména nebyl schopen snížit příznivé dohody s každým.
Netflix je zboží vzal obrovský hit loňského roku poté, co selhala jednání s Starz. A právě minulý měsíc, Netflix ztratil téměř 1800 titulů po smluv s MGM, Comcast (CMCSA) Universal a Warner Bros – ve vlastnictví mateřské společnosti CNNMoney Time Warner (TWX, Fortune 500) – skončila.
Takové kroky vytvořit hru škatule, hejbejte se v streamování videa průmyslu, s obsahem poskakující z jedné služby na druhou. Yahoo (YHOO, Fortune 500) ukradl “Saturday Night Live” obsah z Hulu se exkluzivní dohodu napuštěné v dubnu, a Netflix výhradně přidal dvě Disney přehlídky jeho katalogu v květnu.
Hodně radosti kabelových poskytovatelů, příliv a odliv určitou službu v emisích je to těžké pro spotřebitele na snížení šňůru a spoléhají výhradně na streaming předplatného.

Leave a Reply