Amazon Prime hinded Viacom näitab pärast Netflix tegeleda uuendamise

Netflix lase oma Viacom streaming asi lõpeb eelmisel kuul, ja Amazon ära kohe. Kindle tegija peaminister teenus nüüd on ainuõigus laste pealkirju nagu “Dora Explorer,” pluss täiskasvanu piletihind MTV ja Comedy Central.

Amazon (AMZN, Fortune 500) mängisid üles laste sisu väljakuulutamist Teisipäev, märkides, et multi-aastase lepingu hõlmab mitmeid pealkirju Viacom (VIA) Nickelodeon ja Nick Jr: “Dora Explorer”, “Paavo” “Blue Vihjeid” ja “Suhteliselt OddParents.” Täiskasvanud näitab sisaldavad MTV “Ebamugav” ja Comedy Central on “Tosh.0.” Amazon ütles laste näitab, on “üks kõige vaatasin TV žanrid” oma peaminister Instant Video teenus, mis maksab 79 $ aastas ka kahepäevane Shipping teatud jaemüük tooteid. Mõned Nick pealkirjad on ka saadaval Kindle FreeTime Unlimited, $ 2,99 per kuu teenuse keskendus laste sisu.
Kaotus, et laste kataloog on eriti valus Netflix (NFLX), mis hoiatas oma viimase tulu raportis, et Viacom leping aeguvad lõpus mail.
“Nagu me jätkuvalt keskenduma eksklusiivne ja kureerinud sisu, meie valmisolekut maksta mitteainuõigusliku, lahtiselt sisu tehinguid langeb,” Netflix ütles, et aprill aruanne. Ettevõte ütles, et see oli “aruteludes [Viacom] umbes litsentsimise selgub nimelt, kuid on veel sõlmida kokkulepe.”
Ainuõiguse on keskenduda Netflix – ja kõik streaming teenused – kui selliseid tehinguid on lihtne paistma valdkonnas Vihane rivaalid nagu Amazon, Redbox, mille omanikuks Coinstar (CSTR) ja Hulu. Kuid need tehingud on palju kallim kui mitteainuõigusliku lepingud ja Netflix eriti ei ole suutnud vähendada soodsad kokkulepped kõigile.
Netflix kataloogi võttis tohutu hitt eelmisel aastal pärast läbirääkimisi Starz õnnestunud. Ja just eelmisel kuul, Netflix kaotanud ligi 1800 pealkirjade pärast lepingud MGM, Comcast (CMCSA) Universal ja Warner Bros – omanikuks CNNMoney emafirma Time Warner (TWX, Fortune 500) – lõppenud.
Selliste sammudega luua mängu muusikaline toolid streaming video tööstuses sisu kopsakas ühest asutusest teise. Yahoo (YHOO, Fortune 500) varastas “Saturday Night Live” sisu Hulu eksklusiivne tegeleda tindiga aprillis ning Netflix ainult lisada kaks Disney näitab selle kataloogi mais.
Palju rõõmu kaabli pakkujad, mõõn ja voolu iga konkreetse teenuse pakkumise muudab sitke tarbijatele, et lõigata nöör ja toetuda üksnes streaming tellimusi.

Leave a Reply