Ackman: P & G CEO muset jít

Bill Ackman, aktivista správcem těchto fondů, které v poslední době dělal titulky po svém velkém krátké pozice na Herbalife, se zaměřil na Procter & Gamble na konferenci Investment Sohn v New Yorku ve středu.

Generální ředitel společnosti Procter & Gamble (PG) je jedním zaneprázdněný člověk, ale to neznamená, že se zaměřil pouze na jeho práci v čele jedné z největších světových korporací.
Bob McDonald, kdo vedl P & G od července 2009, sloužil na palubě 21 různých organizací, včetně společnosti Xerox (XRX) na počátku roku 2012. A Ackman si myslí, že může být víc než pár příliš mnoho.
“Děláme konzervativní předpoklad, že právě účast na zasedání správní rady a bez cestovního času, to představuje 25% svého času,” řekl Ackman během jeho prezentace.
Související články: Může Procter & Gamble CEO Bob McDonald vydrž?
P & G mluvčí sporný Ackman komentáře a řekl, že McDonald slouží na pouhých sedm desek. Jen jeden, Xerox, je firemní tabule, řekl.
Stále Ackman jasně z těchto tence zahalený komentáře, které chce McDonald ven. Řekl, že je ochoten dát McDonald dva až tři čtvrtletích dostat společnost v lepším stavu. Tím lepší kondici, chce vidět alespoň 5% přepočtené růst a některé velké snižování nákladů. V obou těchto metrik, P & G stezky jeho vrstevníky, řekl Ackman.
Ackman názvem P & G deska “first class” a řekl, že očekává, že rada učinit správné rozhodnutí.
Ackman drží zhruba 1% spotřebního zboží Maker akcií, dělat jej jeden z nejlepších subjektů P & G. Byl hlasitý kritik vedení společnosti a její finanční výkonnosti, neboť prozrazení svůj podíl v loňském roce.
Pokud McDonald nepodaří věci otočit dost rychle, kdo se Ackman, že by měl zasáhnout? Nechtěl specifikovat, ale řekl, existuje několik kvalitních interních a externích kandidátů.
Ackman byla známá tím, že nové vedení do svých investic, i když ne všechny jeho pohyby dopadne, jak bylo plánováno.
Nezmínil JC Penney (JCP), prodejce, do kterého lákal bývalý Apple (AAPL), maloobchodní hlavy Ron Johnson. (J.C. Penney CEO z po neklidném držby)
Ackman také mlčel o svém velkém miliard dolaru krátké pozice v multilevel marketingu firmy Herbalife (HLF).
Konference Sohn je známo, že produkují divoké skladem výkyvy, protože investoři spěchat sledovat sázky, že hlavní manažeři hedge fondů činí pro nebo proti zásob. Ackman si promluvit se nepohnul P & G cenu akcií hodně.
Související: Herbalife zprávy Rekordní výsledky
Ale několik dalších zásoby whipsawed.
CORVEX vedení Keith Meister řekl investorům koupit bezdrátové datové poskytovatele Level 3 Communications (LVLT) a TW Telecom (TWTC). On za úroveň 3 se dlouhodobě konsolidovaných v průmyslu. TW Telecom, naopak, může být akvizice cílové dolů na silnici. Akcie obou firem stoupl o 7%.
Akcie společnosti Yellow Pages Dex Media (DXM) shromáždil 30% poté, co poznamenal, krátké prodeje a Japonsko medvěd Kyle Bass nastínil důvody pro dlouhodobý růst, protože společnost se přestěhuje do digitálních médií.
Clear Channel Outdoor (CCO) stock získal více než 7% po Mitchell Juliš Canyon Partners dala firma Billboard palec nahoru.

Leave a Reply