8 sumokėti $ 45.000.000 cybertheft banko Heist

Federaliniai prokurorai išpakuotos mokesčius ketvirtadienis nuo tariamo cybertheft žiedas kaltinamas vagystė 45.000.000 $ iš bankų visame pasaulyje ir naudojant plėšikauti Rolex laikrodžiai, prabangūs automobiliai ir kitos grobis.

Šie mokesčiai buvo paskelbta Brooklyn, NY, pagal JAV prokuroras Loretta Lynch.
Aštuoni kaltinamieji mokesčiai Ketvirtadienis pasitraukė 2.800.000 $ iš Niujorko bankams dviejų atskirų išpuolių praėjusį gruodžio ir vasario mėnesiais, Lynch “sakė. Kiekviena ataka buvo ištrauktas per kelias valandas klausimu.
Nors aštuonių vartojo pinigus iš Niujorko bankų, papildomi sąmokslininkų padarė daugiau nei $ 42.000.000 pašalinimų į kitų bankų visame pasaulyje.
Institucijos vis dar ieško kitų narių pasaulinės nusikalstamumo žiedas, Lynch “sakė.
Galerija: scenos iš $ 45.000.000 Heist
Žiedas naudojamas išankstinio mokėjimo “MasterCard” debeto korteles, kurios išleistos nacionalinio banko Ras Al Khaimah PSK, įsikūrusi Jungtinių Arabų Emyratų, o Muscat bankas, esančius Omanas.
Vagys įsilaužė į bankų sistemas smarkiai padidinti sumą ant kortelės, ir tada naudojamas apie kortelių informaciją atsiimti pinigus bankuose visame pasaulyje.
Bill Stewart, vyresnysis viceprezidentas Booz Allen sakė, kad nors šie hakeriai galėjo būti sudėtingas, naudojant bendrus nusikaltėlius išsiimti pinigų iš bankomatų rodo, kad kai elektroniniai nusikaltimai vis dar yra stebėtinai mažai tech.
“Iš malūno nusikaltėlių paleisti dažniau [elektroninius nusikaltimus], nei jūs manote,” sakė Stewartas dėl kibernetinių nusikaltimų ekspertas, kuris dirba su finansų įmonių.
Jis sakė, kad tai, kad nulaužė bankai Artimuosiuose Rytuose rodo, kad kibernetinis saugumas pasaulio finansų sistema yra tik tokia stipri, kaip silpniausia grandis.
“Yra dar daug institucijų šių dienų nėra praktikuojančių gerą saugumo higieną,” sakė jis. “Taigi šių atakų darbo rūšių.”
Aštuoni įtariamieji tariamai padarė beveik 3800 atskirų sandorių atsiimti $ 2.800.000. Tai leidžia antras pagal dydį vagystės įrašo Niujorke, lenkia tik 1978 m Lufthansa Heist išgarsino filmo “Goodfellas”.
Nors 45.000.000 $ yra viena iš didžiausių pasaulio bankų apiplėšimų dėl įrašo, tai nėra didžiausia. 2007 metų liepos mėnesį, žiniasklaida pranešė, kad sargybiniai privačiame banke Bagdade paspruko bent $ 282,000,000 JAV valiuta, kuri buvo ten laikomi.
Per pirmąjį išpuolį gruodis 2012, Niujorkas grupė tariamai pasitraukusi iš 750 atskirų ATM operacijų 400,000 $ daugiau nei 140 skirtingose ​​vietose Niujorke per mažiau nei tris valandas.
Tada Vasario perps pasitraukė $ 2.400.000 į 3000 ATM išėmimai padaryti vos per 10 valandas. Lynch apibūdino grupę kaip “virtualus baudžiamosios flash mob, pradedant nuo mašinos į mašiną piešimo tiek pinigų, kiek jie gali prieš šios sąskaitos yra uždaryti.”
Jie nusėda kai pinigų į banko sąskaitas, o vienu atveju išleisti beveik $ 150.000 $ 20 sąskaitų į vieną sąskaitą. Jie taip pat pirko brangius automobilius, rankiniai laikrodžiai ir kitų prabangių daiktų.
Federalinės valdžios institucijos teigė, kad jie konfiskavo banko sąskaitas, šimtus tūkstančių dolerių grynaisiais pinigais, du Rolex laikrodžiai ir Mercedes visureigis. Jie į tapimą “Porsche” procesą.
Pagal iš Lynch kabinete, vienas iš aštuonių kaltinamųjų pareiškimą, Alberto Yusi Lajud-Peña aprašyta kaip grupės lyderis kaltinamąją buvo nužudytas Dominikos Respublika balandžio 27 d. Kiti buvo suimti per šešių savaičių laikotarpį kuris prasidėjo kovo 27 ir baigėsi antradienį.
Susiję: Naujos priemonės sustabdyti elektroniniais nusikaltimais
Lynch “, prokuroras, sakė, kad jos tarnyba dirbo su teisėsaugos institucijomis 16 šalių – tarp jų Japonijoje, Kanadoje, Vokietijoje ir Rumunijoje – kaip atliekant tyrimą.
“Kaltinamieji ir jų sąmokslininkų dalyvavo masyvi 21-ojo amžiaus banko Heist kad pasiekė per internetą ir ištempti visame pasaulyje,” sakė Lynch “. “Jei ginklai ir kaukės vietoje, tai elektroniniai nusikaltimai organizacija Naudoti kompiuteriai ir internetas.”
“MasterCard” (MA, Fortune 500) išplatino pareiškimą, kuriame sakoma, kad ji bendradarbiavo atliekant tyrimą ir kad jos sistemos nedalyvavo ar pavojus per šiuos kibernetinių atakų.
Stewart sakė, kad areštai ir kriminaliniai kaltinimai yra teisėsaugos pergalė, bet “Pasitaiko, kad nors mes išskyrėme keletą kaltininkų, mes vis dar daugiau nei $ 40 milijonų, o mes niekada pamatyti dauguma tai “.
Nusikaltimų elektroninėje erdvėje tapo vis labiau kelia susirūpinimą klausimas, ypač įsilaužimo išpuolių iš užsienio skaičius išaugo. Net Federalinių rezervų buvo įsilaužta iš užsienio anksčiau šiais metais.
Nors įsilaužimo išpuolių dažnai pavogti asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama tapatybės vagystės sistemų, įsilaužimo vagystės iš bankų ir kredito kortelių bendrovių organizuoto nusikalstamumo, taip pat auganti problema. Prieš dvejus metus “Citigroup (C Fortune 500”) prisipažino, kad daugiau nei $ 2,7 milijonai pavogtas iš 3400 sąskaitų per įsilaužimo išpuolių.

Leave a Reply