4 põhjust, miks online TV on veel unistus

ABC muutub esimene ringhäälinguorganisatsioon käivitada oma live-streaming app sel nädalal. Aga enne, kui hakkate lõigates oma nöör, teavad, et tõeline online TV ei ole päris siin – ei ole veel, igatahes.

Disney / ABC Television Group ametlikult vabastada “Watch ABC” app teisipäeval, lastes kasutajatel stream live võrgustik sisu Apple (AAPL, Fortune 500) iPhone ja iPad. Firma teadet “hetk tehnoloogia ja turustamine.”
See võib nii olla, kuid app veel ei ole kokku-pakett lahendus kõigile – ja keegi on, kuni keegi nuputab, kuidas viia erinevaid huve stuudiod, kaabel pakkujad, võrgustikud ja partner jaamades. Nad kõik tahavad rohkem silm, kuid nad ei suuda kokku leppida piisavalt pull TV täiesti digitaalseks.
Neli hiiglane takistused peituvad viis saada ABC ja TV üldiselt täielikult internetis:
Mitte TV “Everywhere”: Käivitamisel Watch ABC on saadaval ainult vaatajaid umbes New York ja Philadelphia. See on sellepärast, ABC, nagu ka teised ringhäälinguorganisatsioonid, ei oma ja tegutseda kõige kohalikud jaamad üle kogu riigi. Selle asemel, nad kirjutavad lepinguid tütarettevõtete ning ei oleks õige stream neid ilma trükivärvi eemaldamiseks eraldi pakkumisi.
See tähendab, et ilma affiliate kokkulepe, siis võib olla võimalik vaadata “Jimmy Kimmel” aga mitte kohaliku uudistesaade, mis eelneb sellele. See on liiga räpane setup ABC rakendada.
Nii ABC töötab nende partner tegeleb. Ettevõte on sõlminud kokkuleppe käivitada app Hearst Televisiooni 13 ABC jaama turul, mille hulka Boston ja Kansas City, ja kavatseb läbi rääkida rohkem affiliate sooduspakkumised sügisel TV hooaeg.
Vahepeal Watch ABC käivitab ka varsti kuus ABC-õiguslik raadiojaam turgudel, sealhulgas Los Angeles ja Chicago. Aga üleriigiline läbijooksu võtab aega.
Seotud lugu: Kas ringhäälinguorganisatsioonid peksid Aero omal mängu?
Tasulise abonentide ainult: Isegi kui sa vaatajat Watch ABC pindala, siis ei saa täpselt vaadata tasuta. Pärast kuuenädalast no-kulude uuring New York ja Philadelphia, vaid televaatajate maksma kaabli või satelliidi kaudu tellimusi saab sisse logida app – kuigi ABC, nagu kõik sisuteenuse on tasuta antenn.
Nagu affiliate mudel, see pay-TV setup nõuab ABC töötada kaabel-ja satelliittelevisiooni pakkujad. Pakkumised on koht, kus teenuseosutajad sealhulgas Comcast (CMCSA) Cablevision (CVC, Fortune 500), Cox ja AT & T (T, Fortune 500) U-Salm.
Rep ABC, mille omanikuks Disney (DIS, Fortune 500), ei ütleks selgelt, miks firma valis tasulise televisiooni setup: “Me otsime aidata kaabli pakkujad lisada väärtust oma tellijatele,” ütles asepresident side Karen Hobson.
See võiks olla ABC viis rahustamine kaabel ja satelliit ettevõtted, kes maksavad ringhäälinguorganisatsioonid per-abonendi tasu õhku nende sisu eest.
Reklaam ei ole sama: ABC kinnitas, et app ei õhku sama kaubaautod kui võrk ei. Selle asemel, et reklaamid on sarnased näidatud ABC.com. Hobson, ABC rep, märkis, et “reklaamijad mõnikord litsents muusika kaubaautod, mida saab eetris ainult TV ja ei online, näiteks.” Kaubik vaheaega pikkus on sama mis app ja televisioonis, lisas ta.
Konkurents: Nagu TV hiiglasi võitlus aru meie oma strateegia, startup nimetatakse Aero püüab löönud neid üldse.
Aero võimaldab kasutajatel live-stream või rekord sisuteenuste väikese tasu eest, määrates iga klient ainulaadne antenn. Ringhäälingute sealhulgas ABC, CBS (CBS, Fortune 500), Fox omanik News Corp (NWS) ning Comcast NBC Universal, on kaevatakse Aero on ebaõnnestunud aastapikkune pakkumine võtma firma maha ja mõned on ähvardanud, et saada kaabel-tv kui Aero on katikuga.
Disney ütles New York Times, et Watch ABC app oli tööde enne Aero areenile ilmunud eelmisel aastal, kuid tundub käivitamisel võib olla kiirendatud ringhäälinguorganisatsioonide plaane kikivarvul digitaalseks.
Juhuslikult Aero teatas esmaspäeval, et see kõrvaldada igapäevast $ 1 ja iga-aastane 80 $ tellimus. Kasutajad saavad 20 tundi DVR salvesti 8 $ kuus või 60 tundi 12 $.

Leave a Reply