3 viise, kuidas parandada Apple Mac OS X

Apple uusim Macintosh operatsioonisüsteemi ei ole veel tabanud poeriiulil, kuid kui Avastamise OS X Mavericks oli märke, selle parandused ei ole just see, mida soovite helistada haarav.

Mavericks väited on meisterlik, kuid selgelt kasulik. See on kiirem, on paranenud teadete süsteemi ja pakub rohkem paindlikkust selle üle, kuidas te kasutate teine ​​monitor. See on parem brauser ja parem kalender app ja remonditud leidja kasutajaliides.
Aga isegi siis, kui need omadused lõpuks nagu parandusi, seal on midagi, mis tundub eriti uus. Tegelikult peamine eesmärk Mavericks näib millega paljud asjad, Apple (AAPL, Fortune 500) sain valesti eelmisel vabastamist Mountain Lion.
See on muutunud par jaoks muidugi viimase kuue aasta jooksul. Kuna vabastamist OS X Leopard 2007, suurim muutus, Macintosh operatsioonisüsteemi üldiselt on jõupingutusest mitut iOS kogemus OS X, sh lõikamine ja kleepimine on iOS on teatamine Center.
Enamasti Apple’i puudumine julge liigub OS X ei ole probleem, sest OS X on jätkuvalt suurepärane operatsioonisüsteem.
Aga kui Apple tahab uuendada – nagu see tavaliselt püüab teha – mis läks firma, kui tegemist on OS X? Kas me kunagi näha kehtestamine funktsioon on oluline, ütleme, Time Machine?
Võib-olla. Võib-olla mitte. Aga seal on veel mõned võimalused:
Apple’i uusi tooteid 90 sekundit
Ühendamine iOS: Tech nohikud on ammu spekuleerinud ja avalikult soovinud päeval, OS X muutuks üks Apple’i mobiilsel platvormil, iOS. Need tulekahjud õhutasid kasutuselevõttu iOS-esque funktsioonid viimase kahe kordustes OS X.
Nagu Microsoft (MSFT, Fortune 500) üritab Windows 8, mis liidab kaks operatsioonisüsteemi mitte ainult luua tunnet põnevust ja uudsust, kuid võib lasta kombineeritud platvorm kirss pick parimad omadused nii ja võimaldab Apple pühendada rohkem oma energia ühte keskkonda. Aga see võib põhjustada ka segaduses, vastuoluline kogemus, sest noored Windows 8 veel mõnikord sobiv.
Ja see võib kõik olla vaieldav küsimus nagunii, kuna Apple tegevjuht Tim Cook on pikka aega nõudnud, et kaks platvormid jääb pelgalt: kahe platvormiga.
Uuenda kasutajaliides: Isegi kui Apple ei tee kaks operatsioonisüsteemi ühte, võib see lõpuks anda järgmise versiooni OS X (või OS 11, või mis iganes see võib nimetada), visuaalne makeover.
Vajadus ajakohastada ilme OS X ei ole nii hädasti vaja, sest see ei oleks olnud iOS. Kuid kasv apps ja teenuste pärit Apple, värskenda kasutajaliides võiks aidata ühendada kõik need uued funktsioonid.
Laieneda iCloud: Google (GOOG, Fortune 500) on vaikselt tõendavad oma Chrome OS, et operatsioonisüsteemi ehitatud suuresti ümber pilv ja veebiteenused on elujõuline IT-lahenduse tulevikuks.
Apple on pilv platvorm omaenda iCloud. Aga isegi teate uute iCloud-kesksemaks funktsioone oma Worldwide Developers Conference varem sel kuul (sh parool manager ja iWork on pilve), tehnoloogia on endiselt puudulik ja alakasutatud.
Kui Apple jätkab panna rohkem oma põhiteenused pilv ja anda arendajatele vahendeid integreerida iCloud tehnoloogia, OS X saab olla paindlikum operatsioonisüsteem, mis on vähem sõltuv iga üksiku seadme ja paremini seostada oma mobiiltelefoni vastutasu.
Aga nüüd, ainult põnevust ümbritseva uus OS X Mavericks saab näha, kas uus Maps app on tegelikult liinil meid lemmik restoranides ilma maandumine meid keset järve.

Leave a Reply