3 būdai, kaip pagerinti Apple Mac OS X

Apple naujausią “Macintosh” operacinė sistema dar nėra hit parduotuvių lentynose, bet jei OS X “Mavericks” atidengimo buvo kokių nors požymių, jos patobulinimai nėra tiksliai tai, ką norite skambinti jaudinantis.

“Mavericks” teiginiai yra sumanus, bet aiškiai naudinga. Tai greičiau, turi patobulintą pranešimais sistemą ir suteikia daugiau lankstumo spręsti, kaip jūs naudojate antrą monitorių. Ji turi geresnę naršyklę ir geriau kalendoriaus app ir kruopščiai patikrintas ieškiklis vartotojo sąsaja.
Bet net jei šie požymiai baigtis kaip patobulinimų, nėra nieko, kad jaučiasi ypač nauji. Iš tiesų, pagrindinis tikslas Mavericks atrodo, nustatantis daugelį dalykų “Apple (AAPL, Fortune 500”) gavo negerai su paskutinio išleidimo, Mountain Lion.
Tai tapo par per pastaruosius šešerius metus. Nuo OS X Leopard išleidimo 2007 metais, didžiausias pokytis į “Macintosh” operacinė sistema buvo bendras pastangas, kad daugiau iOS patirties OS X, įskaitant pjovimo ir įterpdama iOS pranešimo centras.
Nes didžioji dalis, Apple trūksta drąsių juda su OS X nebuvo problema, nes Mac OS X ir toliau yra puiki operacinė sistema.
Bet jei “Apple” nori atsinaujinti – kaip tai paprastai siekia padaryti – kas liko už įmonės, kai kalbama apie OS X? Ar mes kada nors vėl pamatyti funkcija įvedimą kaip labai svarbus, nes, tarkim, Time Machine?
Galbūt. Gal ir ne. Tačiau vis dar yra kelios galimybės:
“Apple” naujų produktų per 90 sekundžių
Sujungti su iOS: Tech moksliukai jau seniai spėliojo ir atvirai norėjo tą dieną, kai OS X “taps viena su” Apple “mobiliųjų platformų, iOS. Šie gaisrai kurstė IOS-esque funkcijų įvedimo pastaruosius dvejus iteracijų OS X.
Pavyzdžiui, Microsoft (MSFT, “Fortune 500”) bando su Windows 8, sujungus dvi operacines sistemas ne tik sukurti įspūdžių ir naujumo jausmą, bet gali leisti kartu platforma vyšnių pasirinkti geriausias savybes iš abiejų ir leisti Apple skirti daugiau savo energiją į vieną aplinką. Tačiau ji taip pat galėtų būti painiai, nesuderinamas patirtimi, kaip jaunas “Windows 8” vis dar kartais pati savaime.
Ir tai gali visi būti ginčijamas klausimas bet kuriuo atveju, nes “Apple” generalinis direktorius Timas Kuko jau seniai tvirtino, kad dvi platformos liks tik, kad: dviejų platformų.
Atnaujinkite vartotojo sąsają: net jei “Apple” nereiškia, kad dvi operacines sistemas į vieną, tai ilgainiui gali duoti kitą versiją OS X (ar OS 11, ar kokia ji gali būti vadinamas), vaizdo perdaryti.
Reikia atnaujinti OS X išvaizdą nėra taip labai reikia, nes ji buvo su iOS. Bet su apps ir paslaugų kainų padidėjimą tiekiamos iš “Apple”, naudotojo sąsajos atnaujinimo galėtų padėti suvienodinti visų šių naujų funkcijų.
Išplėsti į iCloud: “Google” (GOOG, Fortune 500) tyliai įrodyti savo Chrome OS, kuri operacinė sistema, sukurta daugiausia aplink debesis ir interneto paslaugos yra perspektyvi kompiuterija sprendimas ateičiai.
“Apple” cloud platformą savo icloud. Bet net ir su naujų iCloud orientuotas funkcijas paskelbus jo Worldwide Developers konferencijoje anksčiau šį mėnesį (įskaitant slaptažodžių valdytojo ir iWork į debesis), technologija tebėra trūkumų ir nepakankamai.
Jei “Apple” ir įdėti daugiau savo pagrindinių paslaugų į debesis ir suteikti daugiau kūrėjų įrankius integruoti iCloud technologiją, Mac OS X gali tapti labiau lankstesniu operacinė sistema, kuri yra mažiau priklausomos nuo kokios nors viename įrenginyje ir geriau susietos su savo mobiliojo ryšio kolega.
Bet dabar, tik jaudulys aplink naują OS X “Mavericks” bus pamatyti, jei naujų žemėlapių programa gali realiai maršrutą, mums mūsų mėgstamiausių restoranų nenusileidžiant mums ežero viduryje.

Leave a Reply