گوگل زلال سازی: ما فروش اطلاعات کاربر

در اوایل هفته گذشته، رسانه ها را شکست اخبار چند غول های فن آوری، از جمله گوگل، گفت: چندین شرکت به دولت ایالات متحده به ارائه اطلاعات مربوط به حریم خصوصی کاربر. گزارش داد که شورای امنیت ملی ممکن است دسترسی از جمله یاهو، اپل، گوگل و دیگر شرکت های فن آوری در نه سرور مستقیم، سازمان های اطلاعاتی می تواند به طور مستقیم به نظارت بر سیستم های کامپیوتری خود را بروید.
گوگل شده است به دولت افشا به ارائه جزئیات از اطلاعات کاربر، که حاوی درخواست امنیت ملی است.
روزنامه نیویورک تایمز نیز روز سه شنبه گزارش داده های کاربر فرایند تسلیم گوگل کاملا قانونی، FTP انتقال فایل با استفاده از یک پروتکل مشترک. افسر ارشد قانونی گوگل گفت: رسانه های بریتانیا، یک مصاحبه تلویزیونی توضیح داد.
FTP احزاب ساده آپلود و دانلود فایل از قرارداد. این معادل آنلاین از یک پوشه است، هر دو طرف می تواند انتقال فایل را دستکاری کنند. در یک برنامه خبری تلویزیونی PBS افسر ارشد قانونی گوگل، آقای دروموند همچنین تاکید کرد، FTP سرور که دولت، به جای رفتار گوگل.
“ما اسناد به داخل را مشاهده کنید، در حالی که همچنین فراخوانی فایل در داخل.” در این فرایند، بدون رفتن را از طریق هر یک از سرورهای گوگل.
بازگشت در ماه آوریل سال جاری، افسر ارشد قانونی گوگل دروموند در حال حاضر نامه ای سرگشاده از دولت در روز سه شنبه به انتشار اطلاعات بیشتر در مورد امنیت ملی و تعداد امتیازات محدوده منتشر کرده بود.
برخی از رسانه ها اشاره کرده اند که آژانس امنیت ملی ایالات متحده برنامه ای به نام PRISM. از طریق این برنامه، سازمان های اطلاعاتی با دسترسی مستقیم به بسیاری از شناخته شده شرکت های فن آوری سیستم سرور. از جمله اپل، فیس بوک، یاهو، مایکروسافت و غول های فن آوری اسکایپ در این فهرست هستند. گزارش شده است که، PRISM قادر به گسترش همه جانبه جستجو هوش ردیابی شی، رهگیری، از جمله “ایمیل، چت، فیلم ها، عکس ها، ذخیره سازی داده ها، انتقال فایل، ویدئو کنفرانس و دیگر اطلاعات است.
دروموند به خصوص برای آن موضوع صحبت علنی برای سرکوب شایعاتی که آسیب PRISM عمومی ساخته شده است.
لسلی میلر، سخنگوی گوگل گفت: “گوگل به دقت در نظر گرفته شده است مسائل مربوط به کاربر امنیت داده ها. مردم اغلب می گویند که ما در نظام دولت” درب باز “، اما گوگل اجازه نمی دهد که دولت دسترسی به اطلاعات خصوصی کاربر.”
اگرچه گوگل و دیگر شرکت های فن آوری مکررا گفته اند که آنها دسترسی مستقیم به دولت سرورهای خود را فراهم نمی کند تنها درخواست های مشروع از سوی دولت به تصویب دیدار خواهد کرد. با این حال، بسیاری از مشکلات هنوز هم وجود دارد، چگونه به تحت برنامه نظارت دولت زنده ماندن، این شرکت گفت که با توجه به محدودیت های دولت، می توانید اطلاعات بیشتری را فاش نمی کند.
“مردم هستند و بنابراین باعث بسیاری از سوء تفاهم در این شرکت، این مهم نیست، بنابراین ما بسیار خشمگین هستند.” دروموند ذکر شده توسط آقای.
مایکروسافت روز جمعه گفت که تنها “محدود شده توسط قانون یا حکم دادگاه بعد”، شرکت خواهد کرد داده های مشتری را فراهم. فیس بوک یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت زوکربرگ همچنین گفت که در روز پنج شنبه بود، هرگز از فیس بوک شنیده پیش از این اجازه می دهد تا دولت نفوذ سرور پروژه PRISM. زوکربرگ در بیانیه ای گفت: “ما درخواست به طور کلی هر سازمان دولتی را دریافت نکرده اند در صورت دریافت، ما به طور فعال این دفاع است.”
برای این مکانیزم انتقال فایل ها باعث مشکل، آن دسته از کارکنان مشغول به کار در غول فن آوری معتقد است که مهم ترین چیز است به دنبال عدالت برای دولت سرمایه گذاری، به همین دلیل است که داده ها حکومت را ملزم به افشای بیشتر اطلاعات پیام درخواست.

Leave a Reply